bugün

411 e denk gelen bir karma degeri.*
392 karmaya ulaşınca alınan karma sıfatı.
391'de başlayan karma adı. ulaştım ordan biliyorum.
391'de başlıyor. kaçta bitiyor bilmiyorum.
390 karmayı geçebilen "örnek şahsiyete sahip" kişiler için kullanılan sözlük yaftası.
bu kişinin şahsiyeti artık neye örnektir, kime örnektir bilinmez.
kendim geçtim, kuşkuya düştüm.
benim örnek alınacak neyim var yahu, kılavuzu karga olanın burnu boktan kurtulmaz!
...
("olmazsa olmaz" notum: ille de mavi jojoba tanesi)
alt tarafı iki bakınız verdik diye aldığımız karma sıfatı.* teveccühünüz efendim.
beni örnek gösteren sözlüğün akıbetinden şüphe duymama sebep olacak sıfat. yazık lan sözlük... hakkaten bi kez daha düşünmelisin bence. 390'ı bir geçe görünen, daha devamında neler çıkacağını merak ettiren karma sıfatı. hayırlısı Allah'tan...
karma puanı. bir örnek şahsiyet kolay yetişmiyor gençler.
gün itibariyle bize de biçilmiş payedir. lakin şahsımın örnek olarak gösterilmesi, son derece talihsiz bir olaydır. çünkü ben, bu konuda ancak yanlış örnek olabilirim. ya da ördek şahsiyet. burdan başta kendimi olmak üzere sizi kınıyorum sevgili sözlükünvandağıtıcıları.

yeşil başlı gövel ördek şahsiyet.

not: yok vazgeçtim, sizi kınamıyorum.
az önce fark ettiğim ve ulaşmış olduğumu gördüğüm karma sıfatı. aman diyim sizin örnek almayın beni.
küçükken karşı komşuydu şuan kim bilmiyorum.
ruşen amcanın oğlu sedat gibi hissetmeye sebep olabilir. bende oldu en azından.

ulan daha dün geri döndüm. ilaç gibi yazıyordu. bugün bu karmaya sıçramışım.

daha da bir şey olmaz bağa.
Sen git mavi jojoba tanesini gör, efendim bir power rangersı gör, tsubasa ozorayı gör. Sonra örnek şahsiyet ol. Yok böyle bir şey. mutsuzum ulan. bir resmiyim ben artık. Eski samimiyet yok aramda sözlükle, artık bana hoşgeldiniz diyor sanki, sol kolundaki havluyu uzatıyor ben yüzümü yıkadıktan sonra. el şakaları bitmiş aramızda.

Efendim, örnek şahsiyet 391 karma puanıyla size yapışan karma sıfatıdır. Sizi bir nebze de olsa resmileştirir. Herkes öyle diyor valla.
An itibari ile sözlüğün bana reva gördüğü karmadır.
oturup biraz düşündümde anneler beni gösterip;
- yemek yemezsen o amca gibi olursun
- derslerini çalışmazsan o abi gibi olursun
gibi uyarı yapıyorlar. Aslında bu açıdan örnek şahsiyet oluyorum.*
o örnek şahsiyet bensem vay sözlüğün haline.
neye göre kime göre denilesi şahsiyet.
(bkz: melih gökçek)
392 de başladı, 415 oldu karmam ama sıfat aynı. artık nasıl bir davranışta bulunduysam almaya kıyamıyorlar.
390 civarında kavuştuğum ve 420 karmam olduğu halde kurtulamadığım karmam.
tatlı bi karma.
yani insanın kendine olan özgüvenini arttırıyor. *
An itibariyle sahip olunan karma zımbırtısı.

Ulan bir kere hayatında hiçbir şeye örnek olmamış insanların bu karma sıfatını almaları çok ilginç lan !

Hepimiz örneğiz lan artık .. *
Ben örnek şahsiyetsem, oda arkadaşımda muazzez ersoy falandır sanırım.
Hiç de bana uymayan yeni karma sıfatım. Bir kere aha işte ben diyebileceğim bi karma sıfatı denk gelmedi arkadaş. gaza gelip örnek alacak arkadaslara uyarı, hayatınızı bok edersiniz.
güzel bir tamlama. ilköğretimde de örnek öğrenciydim.
kendinize iyileri örnek alınız; kötü örnek, örnek değildir.
Ruhşen amcanın oğlu sedattır.
407 ile görülen karma. oğlum bakın bir yerde hata yapıyorsunuz benden örnek falan olmaz. dediğimi yapıp yaptığımı yapmayın sonra.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar