bugün

sevişmenin en önemli parçasıdır. ön sevişme atlanırsa herşey boşa gidebilir.
boşalma zamanlaması konusunda kendine pek güveni olmayan erkeklerin uzattığı kısım. halbusi, önde değil arada yapılırsa daha keyifli olur iki taraf açısından da.
ne kadar uzun olursa o kadar iyi olan eylemdir. 3-4 saati makbüldür.
ipliği bile iğneye geçirirken defalarca yalıyorsunuz. Ön sevişmeden neden nefret ediyorsunuz anlamıyorum.
temele sorarlar
o işi kaç dakika yapayisun
- 3 saat
- nasiii
- o iş 3 dakkada biteyi ,kalan zamanda özür dileyirum .
kısaca fingirdeşmedir.

uzunu iyi değildir bıktırır tadında bırakmalı.
şimdi ben tabi pek anlamam burda seks gurusu hanımlar var ama;

siz mesela sevişmeye planlı , niyet ederek falan mı başlıyosunuz?

bir takım öpüşme, koklaşma, yalaşma, kıyafetleri çıkarma eylemi işte.

ille de adının mı olması lazım?

--spoiler--
aşkım ön sevişelim mi?
--spoiler--
makbulu 20-30 dakıka arası olandır. kıvama getirmek için kafidir.
ilişkinin yılı ile ters orantılı olan sürededir.
ilk başlarda en heyecanlı olan kısmı iken aylar geçtikçe gereksizleşiyor her iki taraf içinde. öyle sanıyorum.
olmazsa olmazdır. kuru kuruya yemek bile yenmiyor sonuçta.
Kızı kıvama getirme aşaması.
Sadece dil ile olur.
Bilmeyen hemcinslerim için gelsin.

indi-bindi yok beyler.
nasıl iyi bir film için iyi fragmana bakıyorsak, iyi bir seks için de iyi bir önsevişme gereklidir ki; film bittiğinde devamı çekilsin izleyim diye temennide bulunabilelim. iyi bir önsevişmeyle ortaya çıkacak sevişme bir sonraki sevişmenin fitilini ateşler.
erotizm dozu damardan verildiğinde hiç bitmeyecekmiş gibi keyifli hale gelen sevişmedir. temas, dokunuşlar ve tansiyon ön sevişmenin ömrünü uzatır. fonda güzel bir müzik ve değişmeye başlayan arzulu bakışmalar en başta hissiyatınızı oluşturur. yakınlaşıp karşı tarafı çeperinize aldığınızda karıncalarınız kaynamaya başlar. ağırdan alevlenen bedenlerin tansiyonunu ayarlamak size düşüyor. mümkün olduğu kadar sabit kalmamaya çalışıp aksiyon katın. uzun tutulması genellikle makbuldur. sonrası için oluşan gizemi ayakta tutar.
anal olmayan sevişmedir.
dünyanın en saçma olayı. aban gitsin aq.
ceza sahası etrafında top çevirme .
neymar ın sol kanatta çalım atmadan topa vurmamasıdır. illa çalım atıp vuracak orospu çocuğu.
görsel
şahsi tecrübelerime dayanarak konuşuyorum. kadın kişisi zannımca ön sevişme esnasında esas sevişmeden çok daha fazla tatmin duygusu yaşıyor.

abi ilk 30 dakikayı hatuna ayır sonra sal kedini, o kadda diyörüm.
görsel
Yavaş hareketlerle uzun uzun yapılandır.
AŞiK DEĞiLSEN YAPILMAZ.
görsel
Olması gereken şey.
ıstırıp yalama evresi.

tayyip love styla.