bugün

entry'ler (198)

5 yıl sonraki ben e mektup

5 yıl önceki bana yani şuanıma çok sağlam küfürler düzerdim.

kendini nasıl hissediyorsun

hissetmiyorum.

insanları asosyal olmaya iten sebepler

para para para.

zeki müren diyince akla gelenler

vizontele la.

reddeden kızla sürekli aynı ortamda bulunmak

kardeş git bir kız arkadaş bul ve aynı ortama gir emin ol düşünsün o saatten sonra.

an itibariyle dinlenen müzikler

Burak Yeter - Tuesday ft. Danelle Sandoval

savaş oyunu oynayan kız

allahına kurban. sabahlar olmasın yapıştır gelsin age of empires 2.

sevgilisi dar giyinince kızan erkek

ı'm here.

yazarların evindeki müzik enstrümanları

tencere bir de kaşık.

yalan olduğu çok belli olan iltifatlar

benceyle başlayan iltifatların hepsi.

kindar olmaya karar verdim

bu sokuk hayatta iyilik yapmayı, karşı tarafı kişinin söylediği bir lafla kırdığını düşünüp kibirsizce takıldım kırdıysam özür dilerim yanlış anlama diyecek kadar komplekssiz olmayı, cebinde ki parayı bölüşmeyi, hiç kimse hakkında kötü düşünmemeyi, affetmeyi, herkesin her işine elinden geldiği gibi koşturmayı düşünüyorsanız yapmayın çünkü Si-KER-LER. bunun yerine çenebaz, paragöz, insanları yalaklıklarıyla güldüren egoist, şaklaban ve orul orul orospu çocuğu olursanız bu hayatta her zaman kazanır ve mutlu olursunuz. kıymet bilmeyen bu kadar egoist insanların yaşadığı bu yavşak düzende asla figuran olmayın. yutmayın kusun kininizi kırılsın müptezeller, yanlış anlasın yavşaklar, ama yeter ki siz mutsuz olmayın. bu dediklerimi, haketmeyen insanlara yapan özkanın da ben haysiyetini sikeyim.

patlıcanı ezerek patlıcan salatası yapan solcu

bir bütün patlıcanı dildo olarak kullanmayan solcudur. tövbe, allah günah yazmasın.

öğrenciyi bedava bindirdi diye açığa alınan şoför

kütahyada okurken ilk senemde mavi ve kırmızı araçlar vardı rekabet vardı yani ve 25 kuruşa okula gidebiliyorduk 2009 da. 2010 dan sonra sadece kırmızı arabalar götürmeye başladı fiyat hemen 3 katına çıktı tabi, biz de eşek gibi binmek zorunda kaldık yürüme mesafesi değil çünkü. derken sene içinde 2 kere zam geliyordu neden rekabet yok çünkü. bir gün çalıştığım kırtasiyeye bir adam geldi bir kaç tapu arsa araç ruhsatı satış sözleşmesi falan fotokopi çektirdi ben de şakayla karışık abi bunların hepsini alcak mısın dediğimde nerde kardeşim satacam dedi ekledi kaç yıldır öğrencisin dedi 4 dedim mavi arabaları hatırlıyor musun okula giden dedi evet abi hatırlamam mı ucuza gidiyorduk dedim işte ben o mavi dolmuşların hat sahibiydim, kırmızı dolmuşun sahibiyle belediye beni bitirdiler bir de üzerine belimi iyice bükebilmek için borç çıkardılar bende toparlanamadım elimi eteğimi çektim şimdi ikisi bir ulaşıma bakıyorlar dedi. belediye kişi başı kartı alırken 10 ar lira alıyordu herkesten, en son 1.60 kuruştu mezun olduğum sene git gel 3.2. kendine bastın ama arkadaşının kartı yok ona da bastın ama ondan 1.9 yani tam parası geçerdi bak bak çakallığa bak. şöförlere de muhtemelen kişi başına bir katsayı düzenleyip havuzdan pay veriyorlardı bir gün yaşlı bir amcayı kartı olmadığı için indirecekti ben çıkıştım ayıp ben basarım onun yerine diyerek zaten sinirim tepemde kalkmış ama sen öğrenci bascan tam basman lazım dedi yemin ediyorum arkadaşlarım tutmasa adamı boğacaktım hem kel hem fodul. verdim kartı arkadaşa git iki tane bas üzeri sadakam olsun dedim bağırarak duyması için duydu ve gıkını çıkaramadı hırto. adam ininceye kadar da inmedim o otobüsten. bu kadar dallama şöförün olduğu bir yerde bu temiz kalpli adamı tabiki sevmezler çünkü ortak havuz var her şöför fazla para için çalışıyor yani bu adam gibilerini barındırmazlar orda ama 36 kişilik arabaya 66 alırken keyifleri yerindedir polis görür bir şey demez çünkü yukarıdan tembihli. öğrenci onlar için para ve seks machine. amcama helal olsun var olsun iyiler her zaman kazanmalı o yüzden bu amcayı unutturmayalım.

seksten daha fazla zevk veren şeyler

bütün cevaplar ofsayt doğru cevap : Kumar.

annenin söylediği unutulmayan sözler

şu çöpüde atıver.

sözlük yazarlarını ağlatan filmler

biri kişi de dedemin insanları dememiş, izleyin ve ağlayın ahali.

selena gomez in duş alırken çekilen fotoğrafı

kötü hem de bayağı kötü.

atatürk ün sürekli bayrakla fotoğraf çektirmesi

şehitlerimizin kanıyla yıkanmış bu topraklarda en son yadırganacak şey budur. ilginç olan böyle bir şeyin bahsinin geçmesi. yazık

ecem uzgör

bence insan kendini bilmeli ve kendine ulaşamayacağı bir hedef koymamalı. sonra yemediğin laf kalmaz insanlardan ki bu uluslarası bir platform ama siz de kıza hakarete varacak kadar ağır şeyler söylemeyin o da sonuçta insan evladı ve şuraya girip yazılanları okusa, ağamaktan bir hal olur, evet katılması talihsiz alınan bir karar ama her insanın gururu olduğu gibi o kızın da gururu var, gururuyla oynamayın kızın.

tl banknotlardaki inanılmaz resim hatası

kardeş bunca yıldır atatürkün nice fotografını gördüm ama hiç dikkat etmemiştim, burayı yeşillendirip yeni bir şey öğrenmemi sağladığın için teşekkür ederim. ayrıca çok haklısın banknot konusunda.