bugün

mutlu olmayan insanın hissettiği duygulardır.
ama mutlulukta, mutsuzlukta bizim elimdedir.
havuza gidecek bir arkadaşım bile yok, mutsuzum. Ama havuza gidecek param olduğu için şükürler olsun ve ailem ve sağlık.
depresif şarkılar dinleyerek daha da beter hale getirilebilecek duygu. depresyona kolayca giren, ya da en azından girebildiğini sanan bir insan olarak da sürekli kullandığım bir cümledir aynı zamanda. yaz tatilinin amaçsız geçmesi, boş boş oturup hiçbir işe yaramadığını bile bile bilgisayar başından kalkamama durumu, sıkıntıdan kolaj bile yaptırabilecek, düşüncelerden uzaklaşmak için 12 saat uyumak gibi davranışlara sebep olur aynı zamanda bu boktan durum. sevdiğin insan seni arayıp sormaz, sonra bir bakarsın tüm arkadaşlıklar sahteymiş falan filan. lana del rey'in summertime sadness diye bir şarkısı vardı. aynen benim durumuma uymakta. bi sevemedim şu yazı gitti ya.
sevgiliye kızınca atılan mesaj.
çok mutsuzum!
seninle mutlu değilim! sadece sinir anında söylenir. aslında gerçek değildir.
yeni nesil hayat mottosu.
görsel
zenginliği mutluluk sanan insanlar zaten ömür boyu mutsuz olmaya müstehâktır.
Dünyanın bütün mutsuzluğu bana akıyor gibi hissediyorum.
Çok mutsuz hissediyorum sözlük. Ağlamak istiyorum.

Yaşıtlarım iş buldu, evlendi ben daha bi bok olamadım.
Bop'çu kazandı, Fener cozurttu, parasızlık belimi büktü, yaptığım her şey hiçe sayıldı ve ben mutsuzum. Hem de çok. Tek mutlu olduğum an resim yaptığım an. Maskelerini indirmelerinden korktuğum çok sayıda insan çevremi sarmış. Yalandan yaşıyorum. Mutsuzum. Hem de çok...
Dokanmayan, çok fenayam!
bende. yok lan şaka yaptım ben iyiyim.

görsel