bugün

hapishaneye girmekten çok korkardım. düşünce suçlusu olup yıllarca hapishanede kalma fikri beni çok korkuturdu.
anlam da veremezdim, düşündüğüm şeyi söylemesem bile suçlu sayılır mıyım, bunu nasıl anlayabilirler ki diye düşünüp dururdum.
(bkz: )sifon sesi
(bkz: )kırmızı noktalı filmler
(bkz: )apo
(bkz: )deprem
(bkz: )arto
*
kardanadam.
elektrik supurgesi
mö.
akşamları karanlık holden geçerek tuvalete gitmek.
(bkz: abi beni toelete götür)
sonuç: abi kişisinin ürkek bedenimi salonun kapısından tekmeleyerek tuvaletin önüne yuvarlaması.
karanlık gerçi hoş hala korkuyorum.
(bkz: Alf)
(bkz: oyuncak bebek chucky)
Anneanneyle uyumak, gece azrail gelecek diye korkardım.
karanlık.(hala)
öcü.
çocukları yiyen şişman amca.
çöpten kedi fırlaması.(hala)
evde yalnız kalmak. (hala)
köpekbalığı. (hala)
Bir ümraniye sapığı vardı ya sözlük , okula gidemiyordum ben o sapık da gelir bulur mu beni de diye. Ankarada yaşıyordum bir de o sıralar...
öcü gelmesi.
bastıbacak.. işaret ve orta parmakla yapılan yürüme hareketiyle birlikte "bastı bacaakk geliiyoo" diyerek üstüme gelirlerdi sülalecek..

çocuktuk lan..
tabi ki dunganga .
pencere kenarı özellikle akşam saatleri.
(bkz: minare)
duvardaki gölgeler ve resimler.
Öğretmen mesela valla ben çok korkardım.Nerde o günler?
(bkz: palyaço) (bkz: gulyabani)

hemi de kemal sunal'ın oyn
karanlık.
Bir yakınım pipisi düşer mi diye korkuyormuş.
Küçükken annesi ona kızların tuvaletti pipisi düşürdüklerini söylemiş.
Küçükken kendi penisimden korkarmışım efendim. Hatta sineklikle pipime vururmuşum bu ne lan diye.
apartmanın bodrum katı. köpek gibi korkardım. kabuslarıma falan girerdi.
her bi bok. ulan çocukken-hele de karanlıksa-her şeyden korkuyorduk ki!
çarçaflı kadınlardan korkardım, ama sadece siyah olanlarından. gerçi hala korkuyorum ya neyse ehehe.
zihnimde de allah, beyaz bir çarçaf giymiş* kadındı o zamanlar. şimdi bile allah deyince ister istemez zihnimde öyle bir görüntü canlanıveriyor.
dozer!, o neydi la öyle rüyama girdiğini bilirim. işin garibi abim benden iki üç yaş büyük olmasına rağmen zerre korkmazdı bi de ona sinir olurdum meğerse normali oymuş a.q.