bugün

entry'ler (562)

alışveriş merkezi sevmeyen insan

iste o benim. avm lerde aylak aylak gezip 'oohh ne guzelde eylendik yeahh' zihniyetini cozebilmis degilim. kafasina soktugumun mantarlari.

sözlük yazarlarının itirafları

sozlukte onunu alamadigimiz ergen artisi yuzunden su basligi bile artik agiz tadiyla okuyamiyorum.

her taraf ergen her taraf sicmik.

zibil ettiniz lan sozlugu a.kodugumun ergenleri.

ölen türk olunca devekuşu olan hümanist

oldurulen kurt olunca kafasini gotune sokan humanisthfgx kadar pusttur.

misal.

cahile laf anlatma seni cahil sanar

atalarimizin agzinin ne kadar opulesi oldugunu belirten nadide sozlerinden.

ay sen lahmacun mu yiyorsun ıyy böö diyen kız

lahmacun kuregiyle agzina vurulmasi gereken kizdir.

özcan deniz ve sıla lı coca cola reklamı

' salah bu cocuh yemin ederim gerizekali ' deyiminin ozcan denizin bedeninde can buldugu reklamdir.

sözlük erkeklerinin bugünkü kıyafetleri

(bkz: sozluk erkeklerinin ebeleri)

yeni nesilin üzücü durumu

Sozluge girip bikac entry okuyunca hissedilendir.

kironi karakocani

Gel tanisalim once
ben kisaca keke
ama sen bana uzun uzum kironikocani de.

Naggmelriyle dilime pelesenk olmus yazar.

merve sevi

(bkz: at memesi)

avucuna osurup koklayan tip

(bkz: alin bunu disariya)

çocukken yanlış bilinen bilgiler

Bebekleri leyleklerin getirdigi... bu muhtesem yalani kim kakalattiysa bize leylekler opsun onu.

hem laik hem müslüman olunmaz

Bir diger mitinginde "turkiye cumhuriyeti laik, demokratik bir devlettir." diyen akillara zarar TC cumhurbaskani aciklamasi.

çin seddi kürtlere karşı yapıldı

(bkz: bi deli kuyuya tas atti)

ingilizcedeki en güzel kelime

ingilicce.

mimar maaşı

700-800 diyen olmus, yok ebesinin ami diyorum. bunlar hangi gezegende yasiyorlar?

yeni mezunsan maasini isverenin yazar icinde bulundugumuz yil itibariyle tas catlasin 1300 dur en dusuk rakam. ama 3-4 yili askin mezunsan aklini kullanir maasini sen yazarsin. embesil gibi iki dandirik proje cizip 'patronum bana para vermiyi' demek isin en kolayidir. mimar ruhuna aykiri zaten. ha bu laflarim tabiyside ozel sektorde calisanlara.

kamuda degerlendirirsek degerlendiremeyiz cunku once atama olmasi gerekir. kamuda mimar istihdami bukadar dusukken maasi tartismak a. bulup killisini aramakla esdegerdir benim nazarimda.

tecavüzcünün annesine küfür etmek

yapilmasi gerekendir. kendisi bile eminim dogurdugu canavara butun kalbiyle orospu cocugu vs diyebiliyordur.

sahsen benim dogurdugum cocuk boyle orospu cocuklugu yapsa (allah verip gostermesin) ben onun ta anasinin amk. yani bunun felsefesi, lami cimi yok.

sevgiden daha çok muhtaç olunan şeyler

meselağ bağzen para... o insanin avucunu sicacik isitan eurolar, bir tatli huzur, efenime soyliym bir oh amk bu zenginlikte ne kadar sıkıcı esigi...

imhh bu ne bicim havyar. gibiğ...

kitap okurken foto çekip paylaşmak

'bi bitmediniz amk.' i lugatimiza ekletmis eylem. bir diger versiyonu icin; (bkz: he amk he)

yazar nicklerinden kime oy verdiğini tahmin etmek

Tutune giden sakine: kahtali mici.