bugün

ergenlerin yeni masturbasyon aleti.
yakışıklılıktan ziyade gıcık ötesi olan bi adam....tipinden banane mk....am mıyım ben? adam gıcık....sempati sıfır...görünce iblis görmüş gibi oluyorum....ne zaman görsem şeytan çarpmışa dönüyorum....
adam yakışıklı olabilir orasına bişiy diyemem ama gıcık olduğu,itici ve şeytani olduğu ayrıca kendini brad pitt e benzetmeye çalıştığı su kaldırmaz bi gerçek.....
yakışıklılığı beni bağlamayan ama itici gelen adamdır....fena halde itici bi herif...gülümsediğini bile görmedim hayatımda mk....
adam endüstri meslek lisesi mezunu diyeceklerim bu kadar.
'bizim piyasada çoğu insan içiyor diyerek' beni benden alan malum şahıs(öncesinde arakter olarak sevmem), malum içen insanlar tek o piyasadamı.
Çanakkalede beraber esrar çekip hap attık hatta ve hatta kendisinin bali çektiğinide duydum bunlar önemsiz konular var kral adam ünlü olmasını kendisi bekliyordu zaten.
bizim piyasada reytingler düşünce dizi kötü gidince çoğu insan esrar çekiyor demiş.
birincisi bu adamın dizisi hep en üstlerdeydi. reyting kaygısı yaşamadı.
ikincisi ne ara bizim piyasa oldu.
sözlüğün bilinçaltıma yerleştirdiği isimlerden. adam ne yapıyor hiçbir fikrim yok,ama artık tanıyorum var böyle biri. bir de tuğçe gendigelen diye biri var. sayfalarca tartışıyorsunuz falan çıkıyor solda da,bir sorun hele bunlarla ilgilenen var mı ? yoksa sözlüğün çoğunluğu bu iki ismin akrabası ve kanlısından mı oluşuyor ?
Justin bieber' in sulak yerde büyümüşü. Kıskandığımızdan değil hafız, tipsizliğimiz zaten dillere destan, sefaletin de sefasını sürüyoruz. Gerçi halimiz itten beter ama keyfimiz paşada yok.
tanıdığım en itici insan. hele o serenayla yan yana gelmiyor mu
biri itici diğeri ondan da itici.
Feriha'da oynadığı zamanlar sanki temiz, efendi, daha gözü açılmamış bir duruşu vardı o zamanlar dahi esrar kullandığını duymak şaşırtıcı. Ama doğru söylemiş, yalan değil kimler kimler kullanıyor. Biraz kopye çeken öğrencinin, öğretmenim yalnız ben değil o da çekiyor demesi gibi olmuş.
Müptezel ibine.
Eğer başıma bir iş gelmeyecekse tipsiz ve mimiksiz olduğunu düşündüğüm oyuncumsu. Şimdi hemen 160 boyuyla 190 lık çğatya laf edio kezo yha .s.s demeye gelenler olacaktır. Çağatay'ı beğenmemek kezbanlık belirtisi mi? Hele bide 175 lik yarmagül Serenay ile birleşince iticilik abidesi olmuşlar. Medcezir'deki Mert bile daha sempatik yahu.
bu yaştan sonra oyuncu olabilmesi imkansız olan kişi . o rol için kasılırken ben kabız oluyorum . (bkz: kadir doğulu) ' dan sonra piyasadaki en kötü erkek oyuncu. sevgili, akraba falan izlerken dalga geçip eğleniyorum . tek faydası bu .
oyunculuk sıfır.
bi kenan imirzalıoğlu değildir.
iş arkadaşımın ilkokul sınıf arkadaşı.
söylediğine göre kaba-saba hödük çocuğun tekiymiş küçükkene.
medcezir' deki saç tarzı denizden yeni çıkan süs köpeklerine benzeyen dizi oyuncusu .

(bkz: rol israfı)
yakışıklı adam. kötü oyuncu.
türkiye standartlarına göre çok çok yakışıklı kaçan oyuncu. oyunculuğu için bişey diyemem izlemiyorum, lakin yakışıklılığına laf söyletmem. * *
çok yakışıklı değildir, şu an için iyi oyuncu da değildir. belki iyi bir insandır tanımıyorum bilemem.
buzluktan yeni çıkmış gibi bir tipi vardır, her daim şiş gözler, soluk ten falan. adını koydum feriha da yine biraz erkeksiydi ama bu yeni dizisinde tam sübyan ne sakal ne göğüs kılı hiçbir şey yok.
gözlerinin altının giderek morarması ve yüzünün kireç gibi solmasıyla uyuşturucu kullanıyor mu acaba diye düşündüğüm oyuncudur. kullanıyorsa eğer kendisine yazık eder.
Gulunce aptal oldugunu anlıyorsunuz.