bugün

entry'ler (233)

sözlük yazarlarının düzenli olarak yaptığı sporlar

(bkz: tenis)

en yakındaki kitabın yazarı

Sabahattin Ali.

doğuluların doğuluyum demekten utanması

Ilginç bir davraniş.
Zaten hicbir zaman anlayamadim neden insanlar doğdukları ilin adini soylemek varken egeliyim karadenizliyim doğuluyum derler ki mesela iç anadoluda yaşayan insanlar iç anadoluluyum diyor mu? Hayir. Oyleyse doğuluyum demek yerine mardinliyim hakkariliyim demek daha mantikli.

yazarların yapmayı düşündükleri çocuk sayısı

6 tane doğurmayı düşünüyorum.

1 60 boyuyla oruç tutan kız

Oruç tutan kızdır.
Şimdi benim anlamadığım uludağ sözlükte neden bu kadar boy takintisi olan insan var? Eksi sozluge girdiginiz zaman sol frame piril piril ve genelde gundemle ilgili basliklar acilmis. Uludag sozluge geciyorum ve hemen gozume fiks olarak boyla ilgili bir baslik sunu yapan kiz soyle olan erkek geyigi ve onun disindaki cogu baslikta anket icerikli.

sözlükteki kızların şu anda dinlediği şarkılar

Kolera- sen nasil bir insansin.

tekrar verilse de izlesek denilen türk dizileri

Gülbeyaz, suskunlar, avrupa yakasi.

roman kahramanlarına benzemek

Karamazov kardesler- katerina.

03 00 da ateşlenecek sigaranın markası

Monte carlo degildir. Butun evi kokuttu kodumun sigarasi.

ölümü en çok üzen yerli sanatçı

Attila ilhan.

internetten biriyle buluşan salak

Aptalin onde gidenidir orasi ayri ancak retrica gibi programlara da sovmeye gerek yok. Bence burd kisi kendine sovmelidir kiz size retrica ile cektigi bir fotograf atarsa normal bir makineyle veya efektsiz cekilmis bir fotograf istemek bu kadar zor olmamali.

siyah saçlı beyaz tenli hatunlar

Merve boluğurdur. Muhteşem yūzyilda her ciktiginda ekrana kitleniyordum bir kadin olarak.

yakarim geceleri

Ahmet kaya'nin en vurucu sarkisidir. Yakamoz'dan sonra.

sevdiği oğlanı dövdürten kız

Orospu varos kezban diyenlere sormak lazim yillarin aci icinde gecti ve sevdigini bildigi halde en yakin arkadaslarina sulandi onu da gec ayni anda bes kizi birden yuruttu. Bu durumda orospu dovulen midir dovduren mi?
Tanim: Insani sorulara gark eden olay.

utanmadan ahmet kaya ya sanatçı diyebilen tip

Yakarım Geceleri.

lana del rey türk olsa ismi melis olurdu

Lana del rey'in ne kadar asil olduğunun göstergesidir. Böyle bir kadina da ancak melis gibi guzel ve asil bir isim yakisir.

fenerbahçe varken galatasaray taraftarı olmak

Dilber ay yerine lana del rey'i secmek gibidir.

istanbul dışında bir yerde üniversite okumak

Türkiye'yi istanbuldan ibaret sanan saydığı bu sehirlerin hicbirini bizzat gidip gormemis bir yazar feryadı.

eski entryleri okuyup kendinden utanmak

Eskiden yazilan entryleri okuyup önceden ne kadar salakmişim dedirten eylemdir. Insanin yillar icinde ne kadar değistiğinin gostergesidir.

beyaz tenli kiz

Kızıl veya siyah saçlıysa mükemmel olan kızdır. Ama beyaz ten böyle bembeyaz olmalı porselen gibi.