bugün

hande yener'in tıfıl sevgilisi.
işletmeci.
sabah kadar kucaklar onu romeo , romeo.
bildigin adina $arki yazilan insan.
garsonken bir anda range rover'lara binmeye ba$lamasi, adina $arkilar yazilmasi, adina entry girebilecegim kadar bilgi sahibi olmam.
ölsem mi diyorum.
klipte her an yatırıp üstüne kapancak diye beklediğim, hande yenerin saçlarına asılan insan..
hande yenerin kendisinden 10 yaş küçük olan 'romiyo'su.
kamera önü konusunda pek de iyi olmayan şahsiyet..

romiyo klibindeki kadir doğululu kısımları izle.. gül gül öl..
-kafayı bir sağa bir sola yapan romiyo-
(bkz: sabaha kadar tokatlar beni romeo)
(bkz: milli romeo)
ayrıca kemal doğulu'nun erkek kardeşidir. mersin salim yılmaz lisesinde okurdu bu,adam oldu sonradan diyecem de olamadı handan yenerlen dolaşıp duruyor bir nevi yerli kevin federline.
çin malı kept man
garson parçası. hande sayesinde parayı bulup geçmişini unutan fakir ama gurursuz genç.
malesef küçük sırlar dizisiyle yeni neslin yeni aşkı olacak herif..
bir adama saç bu kadar mı yakışmazın kanıtıdır.
hande yener le birlikteyken suratına bakılmayacak tipte olan bu adam şuan bildiğin yakışıklıdır, ohadır.
turkiyenin en tipsiz erkek oyuncusu. "oyuncumsu"su. lakin hiçbirşey beceremiyor. somurtması gereken yerde gülüyor. zamanın romeosu olmasından ileri geliyor olsa gerek, sevişme sahnesini iyi kotarmıştı.
ağzını açarak konuştuğu zaman daha anlaşılır olacağını düşündüğüm kişidir.
KÜÇÜK SIRLAR'DA ROLÜNÜ HAKETMEDiĞiNi VE ŞU AN HANDE YENER'iN ESKi SEVGiLiSi OLDUĞUNU ÖĞRENEREK BiR TEK O KONUMA YAKIŞTIRDIĞIM KiŞi.
31 yaşında olup liseli bir genci oynamaya çalışan kişi.
http://galeri.uludagsozlu...%C3%BCk-s%C4%B1rlar-5672/

bildiğin maymun.
isim olarak Hande Yener'in sevgilisi olduğunu biliyordum da, herifin tipini bilmediğimden şu küçük sırlar denen çakma dizideki "ali" olduğunu bilmiyordum. Şu anda olduğum şeyi türkçe ile anlatamıyorum, o yüzden özür dilerim; ama gerçekten "oha falan oldum". Tekrar kusura bakmayın.
çok bariz konuşamıyor. bazı harfleri yutuyor, inanılmaz rahatsız edici. sanırım r özürlü, ama başka harfler de gidebiliyor arada.
kendisi gibi erkeklerin bolca bulunduğu ülkede yaşıyor. sinirlerine hakim olmasını öğrenmelidir.

http://www.google.com/url...hikb24g7ltuvl3o_0lao1ccba
bunu dizilerde oynatanın ... dediğim oyuncu bozuntusu.
gençlik dizilerinde oynaması kendisi için büyük şanstır. kendisinden epey büyük biriyle ilişki yaşamasının travmasını anca böyle atlatır.

bu aralar pis yedili'de boy göstermekte.
doğulu [ozan v kenan] kardeşler yetmemiş gibi bi de bu ikisi türedi.
kopya imajlar.

kaba saba, varoş bi tip.
garson çocukla, tezgahtar eskisi kızın aşkının taraflarından biri.
bu kadar kendini sempatik zannedip bu kadar itici olabilecek az insandan biri.
Koltuk altindan gidiklandiginda asiri tepki veren hatta insana kufur edebilen biridir. Boyle bir tike sahip olmak zor tabi.
Buna yakisikli diyenlere anlam veremedigim kisidir. Turk kizini da anlamak lazim nelerle yasiyorsa amk buna bile yakisikli diyorlar.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar