bugün

Amk değişiği dün yine yaptı yapacağını.
burak yılmaz ile karşılaştıranlar var. (bkz: burak yılmaz vs zlatan ibrahimoviç) götüyle gülmek deyimi buraya yakışıyor.
60 dakikada 4 tane atmışsın. 1 tane daha at ta bari messi nin rekoruna ortak ol insan evladı.
5 golü ikinci rsc anderlecht maçına saklamıştır.
tanrı onu dünyaya gol atması için gönderdi...
bir maçta 3 jenerik gol atmıştır. helal olsun.

o değil "psg kolay, bizim gruba düşsün" duam kabul olsa bugün o golleri belki de biz yer olurduk.
bu adam futbolcuysa diğerkileri ne acaba diye sorduran, sorgulamama yardımcı olan süper golcü. kendisi ronaldinho'dan sonraki 2. idolümüzdür.
Şampiyonlar Ligi'nde Anderlecht filelerine 4 gol bırakan PSG'li Zlatan ibrahimoviç, "Üçüncü golümü çok beğendim, kalecinin de yapacağı bir şey yoktu" dedi.

işe o gol

http://video.cnnturk.com/...-radara-yakalanmayan-fuze
Sahada futbolcuların Tanrısı gibi duran futbolcu.
hayvandır. hani klişe bi söz vardır '' 30'undan sonra türkiye'ye gelir '' diye. işte bu adam 40'ından sonra türkiye'ye gelir. o nasıl fizik, o nasıl kuvvet, o nasıl teknik. isveç'li değil de alman olsaydı idda ediyorum messi ve ronaldo'yu sollardı.
juventusu satıp gitmesinden sonra hiçbir zaman sevemeyeceğim ama attığı hayvani gollerin hakkını sonuna kadar vermem gereken boşnak asıllı isveçli futbolcu. lig maçında attığı enteresan gol üstüne anderlecht'e attığı 3. gol de efsaneler arasında yerini almıştır. gol resmi olarak 149.5 km hızla atılmış, vay amına koyayım demekten başka bir şey gelmiyor aklıma.
hayatımda izlediğim en acayip golleri atan futbolcu.
o degilde bu gene o hayvani şutlarından birini cekse şöyle 35 metreden, kalede higuita olsa o meshur akrep kurtarisini yaparak topu çıkartsa ne fena bisey olurdu be sözlük.
he tabi (bkz: halamın taşakları olsa amcam olurdu)
çocukluğunu bildiğimin topçusu.

son zamanlarda olayı abarttı yalnız. sanırsam matrix'te yaşıyoruz.
insanlıkan çıkış belgesini imzalattırmak için kamuda rastladığım tip.

naber abi dedim. topuk mopuk kımıl kımıl bi hareketler yapıyo. sağı solu belli olmaz bunun , hemen kaçtım.

ayrıca bebekken buna nasıl zlatan diye isim koymuşlar amk. çocuktan zlatan mı olur.

zlatan ne abi?
(bkz: el kadar çocuğa zlatan adını vermek)
sadece gol değil şekil gol atıyor adam.
Güzel atıyor adam valla güzel atıyor.
http://www.youtube.com/watch?v=gJwCwdfQu-o
messi ronaldo ikilisiyle birlikte dünyanın en iyi forveti.
topa insan gibi vurmuyor burası net.

lionel messi ve cristiano ronaldo hayranları bir tarafa, futbolu seven izleyici kendisinin dünya üzerinde bir eşinin daha olmadığının bilincinde.

oynayabildiği kadar oynasın. erkenden bırakırsa futbolu cidden yakalar sikerim belasını.

bunun yüzüden son 10 senedir gol beğenemiyorum aq.
psg gibi vasat bir takımda alternatifi olmadığı için oynatılan başarısız futbolcu. bence acilen emekli olup alt yapıdaki gençlere şans vermeli.
anderlecht'e 4 gol birden atan hele de attığı füzesi ile futbolcu olunmaz doğulur dediğim yetenekli adam. belki bir messi değil ama dünyanın en iyileri seçilecekse ilk 5'e rahat girer.
messi'den kat kat iyi oyuncu. onunla yarışırken ayaklarını kullanmasına bile gerek yok.
messi veya ronaldoyla karşılaştırılmaması gereken yeryüzündeki en iyi santrafordur. peki neden karşılaştırma yanlış? messi ve ronaldo lwf veya rwf kökenli futbolcular. asıl işleri gol atmaktan ziyade kanatlardan içeri katedip etkili olabilecek ve kanatları da kullanabilecek pozisyonlarda oynamaktalar. ancak ikisi de insanüstü varlıklar oldukları için çok gol atmaktalar ve klasik santrafor gibi sanılmaktadırlar. halbuki takım dizilişlerinde de bu poizyonlarda olmadıkları görülür. real madrid ronaldo---- benzema------di maria dizilişiyle oynarken barcelona da -----neymar----sanchez-----messi dizilişi vardır. ikisi de santrafor değildir. top taşır ve atarlar.

konuyu fazla uzatmadan ibrahimovic e gelecek olursak, ibra santrafordur. takım dizilişinde en önde yer alır. kenarlarda değil. onun içindir ki klasik santrafor mevkisinde oynamaktadır. klasik santrafor olmasa bile. ve kendisi imkansız denilen tüm golleri atmıştır, daha da çok atacaktır. her golünde insanı hayran bırakmaktadır.
Ne Ronaldo ne de messi benim gözümde şuan bir numara olan futbolcu fantastik golleri beni benden alır.
4 tane gol atmasa adam hakkında konuşulmayacak olan kral futbolcu.
Hala gücü kuvveti yerindeyken premier lige gitmesini istediğim futbolcu. Gitmek istese zaten talibi çok olur. Orada nasıl yapar merak ediyorum.