bugün

entry'ler (354)

sifiristiyorum com

Sıfır araç almayı düşünenleri mutlaka kullanması gereken otomobil sihirbazı. bir çok klasmandan farklı tiplerdeki arabaları listeleyebilir, kampanyaları takip edebilir ve kendiniz için en uygun aracı seçebilirsiniz.

http://www.sifiristiyorum.com/
https://www.facebook.com/sifiristiyorum

gidiyorum buradan

buraya asıl gelme sebebim çok sevdiğim bir insandı. beraber bir şeyler yazmak ve okumaktı hatta bir kaç kez burası üzerinden tartıştık.

Son haftalarda içinde bulunduğumuz anlamsız süreci düşünüyordum ve ne olduğunu anlamaya çalışıyordum, sana verdiğim değer ve olanların sıcaklığı yüzünden olay yanlış yerlere gitmesin diye yazmadım. kanımca artık anladığım bir şeyler var. anladığım şeyi detaylı dile getirmeyeceğim, çok doluyum ve kendimi olayların günah keçisi olarak görüyorum. ben hatasızım demiyorum, hatta ciddi bir öfke problemim var ve kontrol edemiyorum kendimi bu yüzden de fazlaca gerildik. ama bu konu üzerinde baktığımızda olayların bu noktaya gelmesi cidden trajikomik. bana o gün anlattığın siktiri yiyen elemandan farkımın kalmadığını düşünüyorum. bana söylenmeyen ve söylenip doğru olmayan şeyler işi çığırından çıkardı üstüne çocuk gibi azarlanıp siktiri yedim. bende saklı olan doğrularda var ve bunları asla ortaya çıkarmayacağım. tamam sert konuştum hatta ikimiz içinde ayrılması gereken bir konuydu ama sana karşı ağzımdan hiçbir şekilde kötü bir şey çıkmadı, çıkmazda. saygı konusunda söz söyleyebileceğin en son insandım belki de, kızdığım şeyler yüzünden sert söylemlerim olmuşsa bile hiçbiri şahsına ne hakaretti ne de seni yermekti. sadece başkası için söylediğim şeyler için bana böyle bir tavır almana kırıldım keşke bu tavırları bana söylenen sözler içinde gösterseydin.

geçen sürede yalanların yerine doğruları koymak ve doğruları bilmeyenlere doğruyu vermek konusunda çok düşündüm. üzerimde hiçbir şey kalmasın, omuzlarımdaki yükü atıp hayatıma odaklanayım diye ama yapmayı kendime yakıştıramadım ve sana zarar gelsin istemedim. başka bir nedeni yoktu sessiz kalmamın. neyse ne olanlar oldu hiç bir konuda kendimden şüphem yok sadece daha iyi olabilirdi ikimiz açısından da. konuşmaktan kaçmadım hiçbir konuda ama konuşarak çözemediğimiz şeyler var özellikle de uzaktayken.

aramızda ki sevgi ve saygı! bağının zedelendiği gerçeğini göz önünde bulundurarak ve yazacağım her şeyin ucunun buna dokunacağı kesin hatta bu yazıyı 40 kere silip yeniden yazmak zorunda kaldım o yüzden sözlükte artık daha fazla yazmayacağım hatta bugünden sonra sözlüğe girmeyeceğim bile. son sözlerim olarak daha nasıl yapıcı olabilirdim bilmiyorum, hiçbir küslüğüm yada kinim yok sadece kırık bir kalbim var ve düzelecek yada düzeltilebilecek gibi durmuyor. keşke bunları yüz yüze konuşsaydık da buraya hiç yazmasaydım ama şu dönemde daha fazla sessiz kalıp içime atamadım.

sen hakkımda ne düşünsen de hakkındaki düşüncelerim olanlara rağmen hiç değişmeyecek. kendine iyi bakman ve mutlu olman dileğiyle.

intikam

sana bir zarar verene 10 zarar vermiyorsan intikam intikam değil sadece şartları eşitlemektir. düşmanından öyle bir intikam alacaksın ki gerçekten yaşananlara değsin.

gecenin şarkısı

Koray Candemir - içini dök.

sözlük yazarlarının itirafları

Beklenmedik anda çıkıp gelen ufak mutluluklar var ya. işte onlar en güzeli. Bir de sev beni. Onlar gibi değil ama anlar gibi..

inci sözlük

uludağ sözlüğün böyle devam ederse ulaşacağı noktadır.

en yakın arkadaşın sevgilisinin kur yapması

siktir çekmiyorsan ağır şerefsiz olacağın durumdur. kızda ayrı kahpedir o ayrı.

zlatan ibrahimovic

juventusu satıp gitmesinden sonra hiçbir zaman sevemeyeceğim ama attığı hayvani gollerin hakkını sonuna kadar vermem gereken boşnak asıllı isveçli futbolcu. lig maçında attığı enteresan gol üstüne anderlecht'e attığı 3. gol de efsaneler arasında yerini almıştır. gol resmi olarak 149.5 km hızla atılmış, vay amına koyayım demekten başka bir şey gelmiyor aklıma.

odtü yü kapatalım diyen sabah gazetesi yazarı

kendi değerini ölçmek için varlığıyla yokluğu arasında ki farkı araştırması lazım olan adamın sözleridir. sen 3-4 hafta yazı yazma bakalım kimse seni ve hastalıklı fikirlerini arayıp soracak mı acaba? gereksiz ve sapkın ruh haline sahip bu adam nasıl köşe buluyor gazetelerde anlamak mümkün değil. aslında yandaş ve göt yalayıcısı olarak bulmak mümkün ama bu kadar başarısızı az bulunur.

futbolun yaşayan efsaneleri

(bkz: Alessandro del piero)*

üniversite mezunu kız lise mezunu erkek ilişkisi

neresinden bakılırsa bakılsın sıkıntı durumdur. kız iyi bir kariyer yapar ve yüksek maaşlar alırsa erkeğin ezilmemesi gerekir bu yüzden sağlam maddi kazanç gerekir. iyi kazanmıyorsa erkek bir süre sonra psikolojisi bozulur ve fazlaca alıngan olmaya başlar ilişkide o noktadan sonra büyük ihtimal biter.

bahadır cüneyt yalçın

--spoiler--
Nedir kariyer? Önce vale, sonra çilingir, sonra emlakçı ve sonunda anahtar olmak.
--spoiler--

sözlük yazarlarının itirafları

20 yaş dişimin ağrısı daha geçmemişken şimdi de boğazım şişti ve damağım çatladı. hayat benim için daha dayanılmaz bir halde; acı, ağrı ve yaklaşan vize haftası beni ciddi ciddi düşündürüyor.

çingene deyince yazarların aklına gelen düşünceler

(bkz: çingeneler zamanı)*
(bkz: goran bregovic)
(bkz: gogol bordello)

o ses türkiye

an itibariyle belarus'lu bir ablanın edith piaf söylediği yarışmadır. mest olduk televizyon başında, çokta güzel türkçe konuşuyor.

yazarların içki tercihleri

(bkz: white russian)
(bkz: lynchburg lemonade)
(bkz: jagermeister cola)

ian curtis

buğulu sesi ve dalgın bakışlarıyla müzik tarihine kazınan genç yaşından bu alemden ayrılmayı seçmiş joy division solisti. love kelimesinin telaffuzu kimseye yakışmadı ondan sonra.

semih erden

tanıdığım en gamsız, en kibirli basketbolcudur.

protein tozu nasıl kullanılır

bu yazıda gainer* kullanımı yazılmış, karbonhidrat ağırlıklıdır ve kilo almaya, hacmen büyümeye yardımcı olur. protein tozu normal şartlarda spordan önce yada sonra alınır öğün aralarında değil.

bebeğini evde bırakıp 9 günlük tatile giden anne

ağır kahpe bir kadın ve kaypak, gavat bir babanın cezasını el kadar sabi sübyan ödemiş. kadın birde öğretmen insanlar çocuklarını buna emanet ediyor birde yazık!