1. 362.
  Suç olmamalıdır onun yerine ibnelik ve pasif gaylik suç olmalıdır.
  -1 ... aculu
 2. 361.
  Arttıkça deprem de artan lanet şey.
  2 ... anankim skywalker
 3. 360.
  Bakınız islam dininde ve diğer dinlerde zina günah olarak sayılmaktadır. Kim yapar kim yapmaz orası beni hiç ilgilendirmez herkesin düşüncesine saygı duyarım. Kadın cinayetleri, tecavüzler, çocuk ihmal ve istismarları, yoksulun, yetimin hakkını yemek hem insanlık için hemde tüm dinler için de daha fazla günahtır.

  Gelgelelimki bizim toplulumumuzda imamlarımız ve fetva veren hocalarımızın tek derdi kadının giyinişi, erkekle kadının aynanda bulunabileceği ortamlar, oturuşu kalkışı yapması ve yapmaması gereken hareketlerden bahsetmektir. Yav kardeşim sen önce yoksulu doyur, yetimin hakkını ver, ihtiyaç sahibine el aç, insan ol insan. Sonra gelirsin zinaya onu konuşuruz ama bu kadar alçak ve insanın içini acıtan olaylar toplulumuzda varken sen gidip iki insanın kendi rızasıyla işlediği günahı niye konuşuyorsun ? Bunu bu kadar neden önemsiyorsunuz ?

  Derdiniz günah-sevap olayıysa zinayı yapan kişiye yazılıyor. Hiç bir partneri de konuşarak zinadan vazgeçiremezsiniz. Ama konuşarak veya gündeme devamlı getirerek kadın cinayetlerini, çocuk istismarlarını, ensest vakaları, mahremiyeti gündeme getirerek bunlar düzeltebilirsiniz. Ama yok bizim derdimiz kim kimle ne yaşamış onu konuşarak çözmeye çalışmak diyosanız da kusura bakmayın size laf anlatmakla ihya olacak insanlar değilsinizdir.
  2 ... cetticen
 4. 359.
  Vurun abalıya!
  zina
  1 ... arabali ruhsuz
 5. 357.
  (bkz: cinsel münasebet)
  ... burkyburhan
 6. 356.
  sevisemeyen insanlarin sevisebilenlere attigi boktur.
  1 -3 ... beton baris
 7. 355.
  Kavramın karşılaştırmalı analizi:

  zina yaparsan günahkar

  fuhuş yaparsan suçlu

  seks yaparsan özgür olursun.
  1 ... da ta
 8. 354.
  cumaları hutbede 25 yıldır 1 kere bile zina hakkında hutbe dinlediğimi hatırlamıyom.anca para ver aq.onu papazda der kiliseye gidersen...kızlarımız pompa yapmasınmı nasıl bi geericilik bu diyede laik şekilde düşünülmüş,bu belli.gururlandım.üleknin gelecağa aha aydınlık artık...
  ... cuckoldmoskof
 9. 353.
  zina yapanların yüzündeki nur gider, meymenetsiz olurlar.
  2 ... seruven44
 10. 352.
  iman eden insanın yapmaması gerekendir ama bu devirde nefsi tutmak gerçekten güç.Allah doğru yoldan şaşırtmasın.

  Zinaya yaklaşmayın! Çünkü o hayâsızlıktır, çok kötü bir yoldur.
  isra suresi 32.ayet
  5 ... kuticim16