bugün

matrix.
(bkz: zeynep/#4348766)
öküze tapan hindistanlı bir bayan.

biriniz de haksız çıkartın arkadaş şu tezi. nerde öküz var peşinde koşuyor taş gibi hatunlar!
Volkan Demirel'in sevgilisi olup taş gibi hatundur kendileri
volkan demirelin sevgilisi olup volkan demireli kıskanmak için çok fazla sebebi olduğunu her fırsatta dile getirir kendileri..
34 zv 0034 plakasının z'si.
eylül ayında volkan demirelin eşi olacak olan volkan demirelin şimdiki nişanlısı.. kıskanılası bi güzelliği var ama sinem kobal kadar göz önünde değildir tabi.. aslında bu durum onun için daha iyi en azından olur olmaz küfürlere maruz kalmıyor..
1989 doğumludur. gençtir, güzeldir.
zannediyorum kendisidir.
http://twitter.com/zynpsvr
yarın volkan demirel'le dünya evine girecek genç güzel.
fenerbahçeli kaleci volkanın nışanlısı olan güzel hatundur.
(bkz: zeynep öküz sever)
renkler ve zevkler tartışılmaz diyen belçika güzeli hatun.
sırf para için volkan demirel'le evlenmediğine neredeyse emin olduğum kişidr.
hayır, ali ağaoğlu'yla falan evlenmedi bu kız. volkan hem yaş hem de dış görünüş olarak zeynep'e yakışıyor.
Acayip mütevazi, içten ve bir o kadar da güzel kadın. Fenerbahçeli biz taraftarların güzel yengesi. Ayrıca, bırakın artık şu "para için evlendi" olaylarını. Bütün futbolcu eşleri mi ayni yorumlanır, koca sözlükte arkadaş! He siz hepiniz dünya yakışıklısısınız da tipsiz olanlar futbolcular zaten. Eşi Volkan Demirel'le de yakışmıştır.
volkan gibi birine denk gelmesi ateistlerin bile açıklayamayacağı bir olgudur.
Gerçekten güzel giyinen güzel kadın. Ve şıklığın parayla ilgisi olmadığını düşünenlerden. Hatta o kadar paranın içinde pazardan alışveriş yapıyormuş kendisi de. Keşke o kadar pahalı, güzel elbiseleri, bluzları bir araya getirip (bazen onu bile yapamayan) kombin yapamayan buse terim kendisine bıraksa bu işi.
Kendisi güzel, kalbi daha güzel olan insan. Ve tabii artık ''anne''.
volkan demirel'in eşi... fenerbahçe galatasaray maçlarında sıkça yad edilen isimsiz kahramanlardandır...
Kendisini 5 yıl once havalimaninda görmüştüm adının baş harflerinden oluşan porschesi ile kocasını havalimanindan almaya gelmişti.

O kadar havaliydi ki önemli biri filan sandım daha volkanın karısıymış.

Benim de kocam bana porsche cayenne alsa bende onu havalimanindan alırdım tabi bu futbolcu eşleri neden dünyayı kurtarmış gibi havalilar anlamış değilim.
yengemizdir.

görsel