bugün

Fatih terim ve Fulya terim'in kızı.
Blog açmış kendisine moda ile ilgili bir şeyler yazıp gösteriyormuş.
Her yerde var bu aralar.
baba parası nasıl yenilir örneğinin ete kemiğe bürünmüş hali..
http://buseterim.blogspot.com/
efendim fatih terim çalışsın kızları yesin daha da ötesi var mı ?? yok..
fatih terim'in yattığı yerden bi bok yemeden kazandığı paraları yiyen kızıdır.
Eğitim çok başka bir durum.
Eğitimli olursanız servetinizin kalıcı olmadığını bilir,çocuklarınıza hazıra dayanmadan ense yapmadan büyümenin önemini anlatırsınız.Servet sahibi kimi ailelere bakınız.Zengin olmakla,eğitimli olmayı ayırırlar.Çocukları adeta ortada hiç para yokmuş gibi lise,üniversite sınavlarına girer,kazanırlar.Para onların eğitimini destekleyen bir araç olur.
Bir de değişik zenginler vardır.Arap şeyhi gibi..Baba parasına güvenir,nasıl olsa akan musluk var der ve kılını kıpırdatmaz.
O parayı alayım yatırım yapayım,sosyal sorumluluk projesine katılayım,kendimi eğiteyim,okuyayayım demez.Alır bol sıfırlı kredi kartını,hemmen büyük bir alışveriş merkezinde boy gösterir,pahalı giyinip magazine poz verir ve hiçbir önem teşkil etmeyen işler peşinde koşar.Tarihe de 'falancanın kızı'olarak geçer,para bitse,baba pes etse,oldu ya mal mülk de ortadan kalksa sudan çıkmış balık gibi kalıverir.
Diyeceğim budur.
Bir de bu zenginlerin içinde dolabını açıp kaç yüz gömleği olduğunu gösteren vardır ki,aklıma babamın yıllardır anlattığı bir köşeyazısı gelir;
Adını hatırlayamadığım bir usta yazar yazmış,tarih 1950ler olmalı'Osmanbey'de bilmem kaç liraya ayakkabı satıyorlarmış,alan da vatan hainidir,satan da'...
biraz kilo verse iyi olacak şahıs.

madem modacı filan da oldun. ileride inşallah nur yerlitaş ablana benzemezsin.
belden aşğısı bildiğin duba, denizin ortasına koy batmaz, ordan da blog yazar işte.
bloğunu -blok evet- 2000 kişi takip ediyormuş. *
çirkin değil ancak güzel de değildir.
modacılar kervanına eklenmiş, saçları güzel olan kişidir.
babası Fatih Terim'e garezi olanların kendisine düşman kesildiği hatun. hayır şanslı ailede doğmasını kıskanabilirsin ama kalçasına laf etmek neyin kafasıdır arkadaş?

mezuramı alıp tek tek ölçmeye geliyorum sizinkileri adres verin! *
yavru ivana sert.
babasının tüm imkan ve gücünü kullanan iki kız kardeşten küçüğüdür.

ilki acıbadem sağlık grubuna tamamen babasının hayrına işe başlamış hatta tv programcılıgına kadar yükselmek üzeredir.

iyi düşünün!! kolay mı hemen acıbadem de çalısabilmek? hem de iyi bir maaşla? ve de bu kadar genç?

imkansız.

ikincisi de ünlülerin gardroplarını eşelemektedir(!).

şimdi bir ünlünün gardrobuna bu kadar kolay bir blog yazarı nasıl ulaşabilir.

ha ulaşamadıgında tepki olarak internet sayfalarına kadar yer alıp gövde gösterisi yapabilir.

hiç kimse.

aramızda mutlaka moda blog yazarı vardır. hadi şıp diye gidip ulaşsın bir ünlüye.

çamur at izi kalsın çok sevdiğimiz bir atasözüdür.

ama ateş olmayan yerden de duman çıkmaz !! bu da ikinci en çok sevdiğimiz atasözü.

alakayı hala kuramıyorsan..

edit:doğru söyleyen...
Terim Soyismi ile Gündeme Gelmek istemiyorum diye Bir Açıklama Yapmış hanım kızımız. birisi ona söylese keşke soyadı terim olmasa dün gece Beyaz show'a nah Çıkardı.
buse terim babasının adıyla anılmak istemiyormuş. ozaman bundan sonra sabri'nin antrenörünün kızı diyelim.
bugün çirkin bir hashtag'le twitter tt'si olmuş kimse.

uzun zamandır duyuyordum moda ile ilgili blogu olduğunu. hatta beyaz'da konuk olduğu programı da izlemiştim. o gün bile merak edip açıp bakmadım bloguna. bugün hashtag'den sonra bakayım bir dedim.. fakat hakikaten de bakılası değilmiş.
peki neden?

channel çantalar, louboutin ayakkabılar, hally hansen ojeler, a4 kuaför vs. he kuaförde dolabı varmış. ya bu neyin kafası? bunları alabilecek olan insan.. bloga bakarak mı alışverişe çıkar.. parası olan insan gider bulur zaten modayı. bu neyin kafası?
sokak modası diye bir kaç fotoğrafa baktım. bildiğin palyaço.. he belki modadır ama blogları okuyarak giyinen insanlara değil o moda.. o açılış senin, bu gala benim, after party, night party gezen insanın modası.. e o insanlar bakıyor mu bu bloga? 2000 takipçisi varmış. e benim de twitter'da 1500 takipçim var..

amber lee ile röp. yapmış. amber lee de canım benim saf saf cevaplar.. dolabının olmazsa olmazı channel çantasıymış.. hemen koşup channel alıyorum hemen. babamın arabasını satarsam rahatlıkla 2 channel çanta alırım. ya da birini luis vitton mu alsam.. çeşitleme olur?

her neyse bu buse terim'deki kafa neyin kafası?

babamın adıyla bir yerlere gelmiyorum demek için hazırlanmış bir tezgah. he bir de kendini oyalamak için işte bir oyuncak.

sonuç olarak buse terim'in ülkenin önde gelen spor adamlarından birinin kızı olması dışında hiçbir vasfı yok. terim'in kızı beni enterese eder mi? etmez!
Futbolumuzun kirli yüzüne maruz kalmış Fatih Terimin kızı.
gereksiz bir yazı yüzünden ortamı germiştir.

ama sonuçta o da bir galatasayarlı düşünememiştir sonucunu.

edit: düne kadar kimse tanımıyorken artık iyi kötü herkes tanıyor. iyi gündeme geldi be.
fenerbahceli sapiklarin saldirisina maruz kalmis bayandir. Taraftar olmayi bile beceremeyen mallarin yeni hedefi.
kendisine bazı aciz fenerbahçe taraftarları tarafından karaktersiz tweetler paylaşılan ve bu tweetler yüzünden dünyada trend topic olan fatih terimin kızı. bu nasıl bir şerefsizliktir, haysiyetsizliktir ki klavye başından bir bayana bu kadar ağır ithamlarda bulunabiliyorsunuz. fenerbahçe taraftarlarına yakışmadı.
tivitteri kullanmayı bıraktım ama sözlüklerde olan biteni gördüğüm kadarıyla söylüyorum ki, kendisi fener i ateş bastı diye bir tivit atmış. bunun neresi terbiyesizce bilmem ama;

fenerlilerin topic i fener taraftarının terbiye durumunu gözler önüne sermeye yetiyor . gerizekalılıklarına zaten söyleyecek laf yok.

not :beşiktaşlı olduğumu bilmeyen gitsin.
fatih terimin fenevlileri kızdıran kızı. bence kendisinden fb taraftarı değil direkt taraftar aileleri özür dilemelidir. malum, malzemeden çalmışlar bunlar olmamış hacı. hadi yapıyorsun bari terbiye ver, o da yok.

aileleri bu yükün altından nasıl kalkar bilemiyorum. çevreye verdikleri rahatsızlık için ne kadar özür dileseler de affetmem. yaşamasın la bu yaşam formları. atın olm kendinizi boğazdan. ateşinizi alır. en kötü ihtimal denizden çıkan adamı çağırırsınız, serin serin.
fenerlilerin tivitırda takip ettikleri teknik direktör kızı. soralım bu kızı yazdıklarını neden takip ediyorsunuz? çok önemli biri mi?