bugün

Abartıldığını düşünüyorum , bir türlü ısınamadım .
Estetik güzeli . Güzel de değil ama lafın gelişi işte.

Koverlari siktiret te Kendi yaptığı şarkılar fena değil bence evet.
Castık custuk.

En bitik şarkıları yeniden yeniden söyleyip durmanın manası ne anın gızı. Jest de mest de olmadık ameke.
iki yıl önce bu başlığa gelip coverları şöyle kötü böyle kötü, prcısı kimse helal olsun bıdı bıdı falan demişim ve kendisi yakın zamanda reklamcı sevgilisine nikahı basmış. büyük resmi görmüşüm resmen, mükemmele çok yakınım diyebilirim. bir iki şarkısını kendimi iyi hissettiğim günlerde dinliyorum bazen. neşeli ve cilveli bir hanımefendi izlenimi veriyor bana.
akustik cover.
Ayaklarını pek beğeniyorum kendisinin.
Alaçatı’ da yakında konseri var sanırım.
başlığın sonunda bi "akustik cover" aradım da bulamadım.
bugün internete düşen dans videosunu hayranlıkla izlediğim şarkıcı abla. bayağı iyi dans ediyor başarılarının devamını diliyorum.
o dans videosunda böylesine büyütülecek ne var? kocasına kadar laf yiyor kadın. ne saçma şeyler. "karın bunu yapsa artık eski karım olur" falan. aşkım kızın dans ettiği kişi edis. hiç edis'i izlediniz mi?kıskanılacak bir durum yok. kocası karısını edis'ten kıskanmaması gerektiğini biliyordur merak etmeyin. öf. bu kadar mı kör olunur ya.
Murat dalkılıç, edis derken pop dünyası ile güzel performans sergiliyor şımarık kızımız.
bir bastıkta kocasın inşallah...
nedense hep bir yerlerde eşi dostu ahbabı varmış gibi hissettiriyor arkası sağlam. telefon rehberindeki kişileri merak ediyorum.
buca metrosu temel atma töreni afişindeki fotoğrafında hayali olarak keman çalıyor gibi görünüyor.*
görsel
Ayakları olan akustik parçası.
hep internette yayılan ergen şarkılarını söyleyen şarkıcı.
tatlı bir suratı, baygın bakışları, dinlenesi bir yorumu olan 1993'lü şarkıcı. güzel bir kadın...
gün geçtikçe daha da beğeniyorum . Hazar ergüçlüyle yaptığı düet ve bir daha şarkısı çok iyi.
Basma işleminin bittiğine dair Zeynep'e yapılan bildirim.
internette yayılan ergen şarkıları haricinde şarkıları güzel.
ayaklarına bayıldığım ünlü hanımlardan biri. şarkılarını dinlemesi de genelde keyifli oluyor.
değişik bir tarzı var. beğeniyor muyum? hayır. bu da halil sezai gibi bir ara moda olur zirve yapar sonra unutulur gider. kadının sesi bir değişik. hani aşırı sigara ve alkol kullanmaktan dolayı sesin çatallar ya. öyle bir sesi var.
valla neden bilmiyorum bana pis bir insan görünümü veriyor.

bide şey hissiyatı veriyor hani böyle dışardan çok masum gözüküp tanıyınca ulan bu neymiş amk dedirten cinsten.
kıvırcık saç ve baygın bakışın güzelliğini perçinlediği şarkıcı.
internette yayılan keko şarkıları söylemese sesi güzel.