bugün

Sanat güneşi wtf? Sesli güldüm djdhdjd.
Ayaklarını çok merak ettiğim hanımlar arasındadır.
Salağa benziyor.
Çıplak ayaklarına masaj yapmak ve oje sürmek fantezim olan ünlü hanımlardan biri.
hastayım bu avrada. Evliymiş üzüldüm.
Güzel bir kız.
retrolarda yaşayan 80ler havasında sevemediğim ve ergen dinleyicisi çok olan insandır.
tanım: şarkıcı
dünyadaki bütün şarkıları ağzını yayarak aynı tarzda söyleyen geçici şarkıcı.
(img:#2009990)
Ahahaha.
Ayaklarına masaj yapma fantezim olan hanımlar arasındadır.
Akustik performansda sesi bayaa bayaa iyi olan şarkıcı

Yolu açık olsun.
görsel
Bugün yeterince övülmeyen şahsiyet. Nerden başlasak acaba övmeye bilemedim.
görsel
efsane yorum. bir numarası olmayan vasatın altında biri. sanatçı demiyorum çünkü sanatçı denemez. sevgilisinin pr çalışmalarıyla var olmaya devam etsin.
Herkesin güzel diye övdüğü fakat neresinin güzel olduğunu anlayamadığım sesi gerçekten güzel bir sanatçımız.
Hal ve hareketleri hiç samimi gelmiyor hatta itici geliyor. Ancak sesi falan güzel. Ben beğeniyorum coverlarını açıkçası.
bu kızın gülüşü çok güzel.
Halası annemin eltisi olur. Uzaktan da olsa akrabalığımız var. Ama aile bağları çok eskiden koptuğu için pek görüşmüyorlar. Seneler önce onlar Çanakkale den istanbul a göçmüş, biz de Ankara’ya. Uzaktan duyduğuma göre çocukken ve lise yıllarına kadar sümüklünün tekiymiş bu. Kimse yüz vermezmiş, bayaı salak bi kızmış. Ayrıca dersleri de çok kötüymüş, kolay kolay basmıyormuş kafası. Hatta lise 1’de normalde sınıfta kalacakken babası okul müdürüne rusvet vermiş de öyle geçmiş anca. iste tek olayı sesinin güzel olması. Başka da numarası yok. Yine de bir gün karşılaşmak isterim.
(bkz: Zeynep basıldık)

Üfff çok komiğim yine.
hangi yaraye derman olmuş anlamadığım kişi.
başkalarının şarkılarını söyleyerek meşhur olan kişi. koray avcı'nın kadın versiyonu. evet.
Bir insan başkalarının şarkılarını söyleyerek bu kadar ünlü olabilir herhalde.
Öykü gürmanı andırıyor. O alevi olduğuna göre bu da alevi olabilir.
iyi söylüyor seviyorum.
Son zamanlarda baya ismini duyuran sanatçılardan. Sesi o kadar da güzel değil bence.