1. 1.
    (bkz: zenit petersburg)
    ... hasnicktir
  2. 2.
    efsaneye göre bir arıza yapmaması imkansız olan fotograf makinesi.
    2 ... audrey
  3. 3.
    gök küresinin düşey olarak başucunda olan noktası.bu nokta ile gözlenen nokta arasındaki açıya ise zenit açısı denir.
    1 ... hedonist
  4. 4.
    fotoğraf öğrenmek isteyen bünyelerin en temel olarak bilmesi gerektiği fotoğraf makinesi markası.. her şeyin manuel ayarlanıyor olması hoş bir mevzudur öğrenirken..
    1 ... qpdb
  5. 5.
    hakkında internette oldukça fazla kullanım klavuzu vardır. o bakımdan nasıl kullanılır gibi sorunları minimize eden bir slr makinedir. her daim gayet iyi sonuç verir.

seviyorum ulan. allah razı olsun yapandan.
    2 ... postsoul
  6. 6.
    fotoğraf çekmeye yeni başlayanlar için çoğunlukla tercih sebebi olan markadır. ucuz ve kalitelidir. tüm özellikler manueldir. ayrıca objektif bulmak çok kolaydır.
    1 ... muhterem fil
  7. 7.
    benim ben diyen fotoğrafçıların bile bazen kullanmayı bilmediği ama erbabının ellerinde bir mucizeye dönüşen fotoğraf makinasıdır.
    doğrudur ucuzdur. ama asla ve katiyen yarı yolda bırakmaz. yeni başlayanların çok zor kullanacağı ancak kullanmayı öğrendiklerinde işin piri olacakları da tarafımdan garantidir.
    başlı başına bir rus efsanesidir. *
    2 ... dusunenadam
  8. 8.
    arapçadaki yön anlamına gelen samt'ın, avrupalılar tarafından sent olarak çevrilmesiyle evrilmiş terim.

zaman tayini için gök kutbu ve güneşin yeri ile beraber kullanılır.
    1 ... ferayebend
  9. 9.
    bozulan bir parçası oldugunda onarımının neredeyse imkansız oldugu fotograf makinasıdır. kullanımı kolaydır, iyi sonuclar verir. tabii kullanmasını bilenlere.
    ... desmodus rotundus
  10. 10.
    rusça zirve anlamına gelir.
    ... whitewind