bugün

entry'ler (1051)

milli muharip uçağı kaan

iniş takımları açık uçuyor. "Önce uçsun da sonra iniş takımlarını kapanır hale getiririz"

Her şeyimiz yalap şap.

inji

Şu sıralar tiktok hesabında saçma sapan hareketler yapıyor. Tavrında da türk olmaktan nefret eden biri gibi duruyor. Adın inci değil mi kardeşim, inji ne? Kültürel deformasyon yaşıyor, yazık.

kuku bey amca

(bkz: kukunun yeri) buranın sahibi yahut müdavimi.

kukunun yeri

Yakınında ikamet ettiğim yer. içerisi kukusuzluktan yıkılıyor.

işyerindeki kızları düşünüp 31 çekmek

home ofis çalışmanın sona erdirdiği aktivite.

emekliyim mayışım yetiyor hatta artıyor

Emekli var emekli var. Emekli aylığı 40 bin tl olan da var.

tiktok fenomeni mükremin in askere çağırılması

Kışlaya girdiğinde törpülerler seni, ne "kiprik" kalır, ne tırnak, ne saç. Çok fantastik olacak çoook.

akp olmasaydı suyunuz akmayacaktı

Sağ olsunlar viagara şelalesi yardımıyla sularımız hep tazyikli.

milli yalanlarımız

Misafirperver bir milletiz. Hee öyleyiz, turist görünce üç ayak olup gezen anadolu'nun bizimle alakası yok tabi. elin insanı dünya turuna çıkıyor, son durak türkiye (bkz: pippa bacca)

gay bir erkeğe aşık olmak

iyi tarafından bak. Biseksüel de olabilirdi.

- Sıra bende!

güneş dünyayı yutarsa kakası nasıl olur

Hap kadar dünyayı yutsa anca gaz yapar.

tanrı uludur un allahu ekberden daha etkili olması

Posthuman yolunda koşarken, homo sapiens gibi yoldaki at bokuna basmaktır.

böyle yarak 40 yılda bir gelir diyen kadın

Azeri kadın asker söylemidir. Yeni silahını görünce yapıştırmıştır bu lafı.

berrak tüzünataç

mengeneye yükselmek.

arabada sevişmek

Her yer güvenlik kamerası dolu. Hatta ormanlarda bile foto kapanlar var. Sonra yerli belgesel konusu olmayın.

olum iss ye gidiyoruz lan türkün gücünü görecekler

ISS 400 km yukarıda. Ben de defalarca Ankara'ya gittim. Benimle de gurur duyun.

meme ucu büyütücü

Ben emerek büyütebiliyorum ama bu lavuklar bu aleti kullansınlar. Bebek emzirecekler sanki.

sakso yaparken penisi parçalayan kadın

(bkz: Saksı yaparken penisi parçalanan kadın)

tuvaletten çıkınca elini yıkamayan insan

Bazıları politiktir. Eğer umumi helaya girmişse ve kendinden başka biri yoksa elini yıkamadan çıkar gider. Eğer kendinden başka büyük hacetini gideren biri var ise, iki seçeneği olur. Ya elini yıkar (sabunlamadan) yahut yıkıyor gibi yapıp suyu bir süre elini altına sokmadan akıtır ve gider. Eğer kendinden başka elini yıkayan biri daha var ise, o zaman sabunla elini güzelce yıkar ama mutsuz bir şekilde gider. Ve eğer kendi evinde ve tek yaşıyorsa hiç yıkamaz ve hep mutlu olur.

time lapse

Her inşa faaliyetinin bu teknikle görüntülenmesi gerektiğini düşünüyorum. Lakin bu teknikle inşaatın nasıl yapıldığı, nerede hata yapıldığı olası bir deprem sonucunda belgelendirilebilir.