bugün

rus roket atar sistemi.
Analog fotografciliga yeni baslayanlarin ilk tercihlerindendir ama bence yanlis bir tercih olabiliyor bazen. Cunku biraz karisik makinelerdir.
alacak olanların zenit 12xp ya da zenit ttl modellerini almasını önerebileceğim fotoğraf makinası. zenit 122 plastik kasadan ötürü çok çabuk dağılabiliyor.

ayrıca bez perdeye sahip olmalarından mütevellit almadan önce açılıp dikkatle kontrol edilmesi gerekiyor.

selenyumlu pozometreye sahip modellerine pek güven olmaz. nostalji ayağına çalışmayan bir makinaya para vermeyin, pozometresi pille çalışan sağlam perdeli bir model alın.
rusya da mücadele eden st petersburg takımı kadroları da bu dönemde oldukça güçlüdür daha önce uefa kupası kazanmışlıkları da vardır.
Rusya Premier Lig'in 2014-1015 sezonu şampiyonu.
Brezilyalı kanat oyuncusu Hulk'un para uğruna gidip bence kariyerini mahvettiği rus takımıdır.
2008' de lionel messi' yi bonservis + andrei arshavin karşılığında transfer etmek isteyip başaramamış kulüptür.
Bizim evde bulunan filmli fotoğraf makinesinin markası. Sünnet düğünüm ve çocukluğumun fotoğrafları bununla çekildi.

Edit: neden eksilendi lan merak ettim?
12 şubat salı günü fenerbahçe'ye karşı penaltı kaçırarak şaşkınlık yaratmış rus takımı. ayrıca slimani'de asırlar sonra bu takıma gol atarak "ben daha ölmedim" mesajı vermiştir.
bu akşam Fenerbahçe’yi tokat manyağı yapacak olan takım.
görsel
herkesin şikayet ettiği ama benim gayet memnun olduğum makinedir. ayrıca analog makineler profesyonelleri döver. bu biraz ilgi alanı ama benim için böyle en azından. ben biraz eski şeylere aşık biri olduğumdan tam sevdiğim tarz. tamam arızası falan çok olur ama size verdiği mutluluk kat kat fazladır. zaten bu makineler 1970-1980 lerde falan üretilmiş. arıza yapması normal değil mi ? bu zamana kadar gelmiş olması bile mucizeyken. iki üç ay boyunca bir şeyler çekip filmin içinde ne olduğunu bile unutur sonra banyoya verirsiniz. nihayet fotoğraflar çıkar ve renk tonları olsun, nostaljik havası olsun büyüleyici bir arşiv elde edersiniz. yani bir zenit almaya karar verdiyseniz güvenilir birinden aldığınız sürece hiç düşünmeyin derim. daha iyisi için:

(bkz: minolta)
Kadıköy'de Fenerbahçe Zenit maçında Zenit taraftarları.
Oley oley oley oley
Şampiyon Beşiktaş diye tezahürat yaptı.

Tribünler birbirine girdi...

güncel Önemli Başlıklar