bugün

olmasaydı napardım dediğim markaların başında gelmektedir. ürünleri gerçekten çok kaliteli ve şıktır. tamam belki biraz pahalı olabilir fakat emin olun verdiğiniz paraya değiyor.
ürünleri bergamadaki bir tekstil firması tarafından üretilip ispanya'ya gönderildikten sonra 'zara' markasıyla tekrar bizer kakalanmaktadır. yani o şık, kaliteli ve pahalı giysiler bizim ülkemizde bizim pamuğumuzla ve bizim işçilerimiz tarafından üretilmektedir...
türk halk müziği solistlerinden bir tanesidir.
amasya'ya bağlı doğantepe köyünün eski adı.
üstad.
http://www.youtube.com/watch?v=bVN0tTQ0nfk&feature=related
dar paça ve skinny pantolon ekolü marka
adıyamanlı olduğunu bildiğim halde, kendisinden trakya türküsü dinlerim kesin trakyalı derim. kütahya türküsü dinlerim kütahyalı derim. hatta ve hatta karadeniz türküsü dinlerim karadenizli derim.
böyle bir türkü üstadıdır.
kendisi geçen salı tv 8 de aşağıdaki linkteki türküyü söylemedi. büyük ihtimalle grip falandı. çünkiiiii

zara yı çokça alkışlayan biri olarak birde aysun gültekin den dinledim.

ama hakkaten inanıyorum ki nezle ya da gripti, zara.

aysun gültekin söylüuooooooooor.

http://www.dailymotion.co...u-uzun-gecenin-gece_music

zara gripli olduğuna inandığım bir anda söylüyor. nasıl böyle bir hata yaptı anlamadım onu da çünkü bu türkü ağır bir türkü ki; kendisi de bir türkü için 2 sene çalışırım diyerek alkışımı almış biridir. e arada oluyor demek.

http://www.youtube.com/watch?v=wO2iPL3s8YA

aysun gültekin in türküyü söylerken yüzünün nasıl şekilden şekile girdiğine dikkat çekmek isterim.
mükemmel parfümler üreten esas işi tekstil olan firma.
canımız, ciğerimiz , alkışılarımızı hakedenimizdir. aradaki hataları olacak bizde sevenleri olarak "bizden kaçmaz" diyeceğiz ki, daha da yukarılara çıksın.

şu uzun gecenin gecesi olsam türküsünü tv8 de yeniden okumalıdır.
tez gel yarim şarkısının giriş kısmı, melodisi çok güzeldir.
ortalama bir türk markası kadar yoktur. bizdeki pamuk bunlarda nerede.
sabahin seherinde
sesi, insanın ruhunu okşayan gerçek sanatçı.
kotlarının iğrenç olduğu, mallarının kalitesiz olduğu, mağazasından sadece 1 ceket beğenebildiğim fakat sarara gittiğimde ondan kat kat daha güzellerini bulabildiğim bana göre kalitesiz ama pahalı olduğundan dolayı bazılarının tercih ettiği marka.
Bir ara Karadenizli biriyle evliydi sanırım. O yüzden o yürenin türkülerini de özümşemiş ve başarıyla seslendirmiştir.
iTÜ Türk Musikisi Devlet Konservatuarı Şan Bölümü mezunudur. sanat müziğine çok daha güzel giden bir sesi olduğu halde, neden halk müziği yapmaktadır bilinmez.
sesiyle, duruşuyla, sanata katkılarıyla, kişiliğiyle beni etkilemeyi başaran hayatıma anlam kazandıran ideal insan, ideal sanatçı. 2008'den bu yana albüm çıkarmadığı halde en çok konser veren sanatçı konumundadır. yeni alümü hazine temmuz sonunda bizlerle olacaktır.
artık online shopping'e geçmesi gereken marka. sene 2011 oldu sevgili zara, ayıp artık.
yazlık kıyafetleri sevgili annemin deyişiyle tozbezı gıbı olan gıyım markası.
kışlıkları daha ıse yarar kesınlıkle.
ankara panora şubesinde 4 saat harcanabilecek yerdir.*
gerek bay gerek bayan koleksiyonları ile şu an türkiye'de en üst tasarım düzeyinde bulunan parçalara sahip firma.
Üniversite öğrencilerinin part time olarak çalışabilecekleri en iyi yer. iyi para veriyolar diye duydum. bahsedilen rakam 900tl civarında. 6 kere cv bıraktım bi kere bile çağırmadılar.
kendini ilçesi olduğu sivastan her daim ayrı tutmaya çalışan, eğlenceli ve kendisi ile dalga geçmesini bilen insanların memleketi.
sivasın bir ilçesi. seneler önce yanlış hatırlamıyorsam suşehri' nden ayrıldıktan sonra uğradığımız bir ilçeydi. güzel bir yerde güzel bir pide yemiştik. küçük ama güzel bir ilçeydi, aklımda böyle kalmış.
deli yürek bumerang cehennemi adlı filmde can sıkan, oynadığı sahneler bitsin diye dua ettiren sanatçıdır.
güncel Önemli Başlıklar