bugün

entry'ler (107)

kadınların erkeklerden daha güçlü olduğu dünya

içinde yaşadığımız dünyadır. fiziksel olarak değil.

sümüğün çocuklara yakışması

gerçeklikten çok uzak önerme. eööh. iğrençsiniz.

18 yaşına girince hani bir şey olmadı diyen insan

o an havaya bakar, biraz bekler, aynada kendine bakar ama bi' şey olmaz. saftır biraz.

tipik türk kızı

(bkz: tüm dünyası türk kadinindan ibaret olan erkek)

ülkemizdeki en güzel tatil bölgesi

phuket adası

not: taylandlı'yım.

21 yüzyılda ofsayt nedir bilmeyen hatun

(bkz: erkeklerin futbolla ilgili yanılgıları)

sikildim

birkaç sorudan sonra neden nicki'nin "sikildim" olduğunu açıklama ihtiyacı hissetmiş yazardır.

erkeklerin ,malesef büyük çoğunluğunun, "sikmek" üzerinden kadınları aşağılamaya yönelik bi' tavrı vardır, bilirsiniz. direkt "sikme"yi kullanmazlar bazen; "kaşar, orospu" göndermeleriyle, söylemleriyle de aynı kapıya çıkarlar. ama temelde hep "sikmek" var; zaten "sikildiysen" "kaşar"sındır ya. neyse. örnek verecek olursak:

+ bütün erkekler aynı
- hepsini deneyim mi ettin diye sorarlar adama ağğğahahahah (burda er kişi gülüyor)

açıklamaya gerek yok sanırım bu diyalogu, mesajı aldınız...çok geri zekalıca, değil mi? ama erkeğin yaşadığı o ego tatmini o kadar büyük ki! bi' de aynı ego tatminini bi' kadınla tartışırken "orospu" diyence yaşarlar. konuyla alakası olsun olmasın bi' kadına "orospu" demek erkeğe bi' anda zafer duygusu yaşattıyor. bu arada muhtemelen nick olarak ikinci tercihim "orospu" olurdu.

neyse sonuç olarak bazı erkeklerin bütün bu geri zekalılıklar üzerinden zavallı egolarını tatmin etmesinden sıkıldım (sikildim) ve erkeğin elinden bi' kadına karşı kullanabileceği, kendince en büyük kozu, bence en aciz hamlesi "orospu, kaşar, sikmişler bunu..." türü söylemlerini; yani tüm haklarını alıyorum. şimdi buna konuşabilirsin sevgili zavallı erkek.

teoman ın efsane aşkı

tüm o şarkıları yazdıran kadındır. uzaktadır. bi' söylentiye göre müziği bırakma sebebidir de.

edit: imla

cehennemde yanarken şeytanla yapılacak muhabbetler

+ allah'ını seven üstüme toprak atsın
- ya bi sie

üç günah bir sevabı götürür mü

(bkz: bize böyle bir bilgi gelmedi)

sözlükçülerin başından geçen doğaüstü olaylar

bi' günde iki kilo vermemdir. üç harfliler kilolarımı geri verin. emek sonuçta.

tek arkadaşı sözlük olan insan

emo olabilir.

kız isteme sırasında gökyüzünde beliren nah yazısı

güneş'in "aaaaagh alırsın sen kızı" söylemiyle devam eden esrarengiz olay.

hem zeki hem güzel hem sadık hem fedakar kız

bu coğrafyada mundar edilecek/ edilen kadın tipidir.

tanrı nın kadını yaratırken malzemeden çalması

doğurgan, yani üretebilen, bi' varlık olan kadına ilişkin, bi' erkek tarafından (gülüşmeler) yapılan tespittir. dağılabiliriz.

baş örtülü bir kadının saç uzatması

(bkz: ne saçmış arkadaş)

solculuğun bu ülkeye verdiği zararlar

yumurta israfı olabilir. sdfgfdfgfd.

ne saçmış arkadaş

türban takması/ takmaması üzerinden siyaset, din, ahlak tartışmaları yapılan kadın söylemi.

erkek değil misiniz hepiniz aynısınız iddiası

belli birkaç yönden bakıldığında geçerli olan iddiadır. mesela "tüm erkekleri nereden tanıyorsun sorusu"nu sorarak, yani kadına "kaşar" göndermesi yaparak kendi küçük dünyasında ego tatmini yaşayan erkekler vardır. malesef çok vardır. hikayedeki kadın birkaç kere bu tip bi' erkekle karşılaşmışsa "hepiniz aynısınız" da der.

türkiye nin en güzel ünlüsü

kıvanç tatlıtuğ sanırım. ben değil; bütün türkiye.