bugün

forum istanbuldaki şubesine üst kattaki zara man'den giriş yapıp alt kattaki zara woman'dan çıkış yapmak tamı tamına iki saatimi almıştır. insan kendini kaybetmiyor ama ne oluyor tam olarak bilmiyorum.
metalica ve rock dinleyip okurken türkücü olmuş.
http://www.haber7.com/hab...-zara-metalciydim-ben.php
oldukça kalitesiz pantolonlar üreten basit giyim markası. o kadar kötü ki ürünleri geçenlerde denemek için girdiğim bir kabinde pantolonu yarısında çıkarmak zorunda kaldım.
içinde birçok unisex kıyafet barındıran ispanya orjinli giyim firması.
(#13380821).
cumhuriyet bayramıyla gelen tatili fırsat bilen memur ve işçi gibi alt tabaka insanları yüzünden 29 ekim 2011 tarihinde ankamal mağazası talana uğramış elit dükkan.
sivas'ın ilçesi, baba memleketi ve yamulmuyorsam türkiyenin yüzölçümü en büyük ilçelerinden biri.

birde çok soğuktur başka birşey yoktur.
dinlenilesi bir son albüm yapmış güzel sanatçı.
yeni sezon ürünleri o kadar güzeldir ki insana alışveriş çılgınlığı nedir kitabını yazdırır.
türkü dinlemeyen vücutları bile dinlendirme özelliğine sahip billur sesli kadın şarkıcı.
stilini son iki senedir bozmuş ancak yeni sezonda yükselişe geçmiş sayılır marka.
türkü abla.
söylediği bütün türküler birbirinin kopyası olan kadın. ulan bir insan bütün türküleri aynı perdeden nasıl söyler bravo vallahi!
(bkz: osursa bile dinlerim)
zara man'in yaptigi kaban ve kazaklar ileri derecede kaliteli ve estetiktir. hele o sneakerslari dusundugunuzde insanin bir sey almadan cikasi gelmiyor.
magaza olani indirimdeymis diyolla.
kimine türkücü, kimine sezon indirimidir.
sivas iline bağlı ilçedir.
tasarım olarak gayet şık ürün gamına sahipken aynı şeyi kalitesi için söyleyemeyeceğimiz markadır. bir iki yıkanmadan sonra kalıpları bozulan, deforme olan kıyafetleri mevcut.
akif beki ile dünya evine girmiş türkücü.
kendi halinde bir kadın. dinlenesi özgün bir yorumu yok.
bugün, yani 08 haziran 2012 cuma günü, istanbul parkada da konser verecek olan sanatçıdır. akşam saat 20 30 da başlayacak. sevenlerine duyrulur.
güce tapan bayandır. iskender ulus'tan sonra akif beki ile evlenmiş.
gerçekten çok şık ve modaya uygun ürünler satan firma.
(bkz: zaralı halil)