1. 1.
  çok sevdiğim geleceğe dönüş serisiyle ortaya çıkan fikir, çok ilgimi çekmiştir her zaman
  1 -1 ... anonymous1
 2. 2.
  (bkz: Doctor Who)
  (bkz: Back to the Future)

  Izlemesi keyiflidir. Bir gün mümkün olması ise bir çok açıdan imkansız. Bir çok çıkmaz barındırır aynı zamanda çok tehlikeli olabilir.
  1 ... 1984
 3. 3.
  uzayda var olduğu sanılan veya var edilebilecek solucan delikleri ile bilim dünyasınin olasılık dahilinde gördüğü konudur fakat büyükbaba paradoksu gibi durumlar işi zorlaştırmaktadir.kaos teorisi ile iliskilendirildiginde paradoksun çözülmesinin zor oldugu görülebilir.çünkü var olan gelecek sadece senin geleceğin değildir.minimalize edilmiş kelebek etkisi ile başlayan nedensellik zincirinin sonucudur gelecek,senle sınırlı değildir.yani geleceği görsen bile sadece bir defa görebilirsin.
  3 ... varliktakiyokluk
 4. 4.
  düşünsel olarak hergün yaptığımdır.
  3 ... demesen de biliyordum zaten
 5. 5.
  Contra isimli Rap şarkıcının parçasıdır, çok güzeldir tavsiye ederim.
  3 ... sirkots
 6. 6.
  insanların yüzyıllar boyunca hayalini kurduğu olay. Eğer böyle bir şey olsaydı ışığa yetişmemiz gerekirdi. Bildiğim kadarıyla eğer ışık hızına yaklaşırsak zaman yavaşlar, ulaşırsak zaman durur. Ancak maddesel ortamda ışık hızına ulaşmak mümkün değildir. Zaten maddesel ortam dışında zaman yoktur.
  1 ... kavas adam
 7. 7.
  zamanda geriye gitmenin fiziksel olarak imkansızlığının birden fazla sebebi vardır. zamanda ileri yolculuk bir daha geri dönmemek üzere mümkündür.
  not: konu ile ilgili ayrıntı isteyen mesaj atabilir.
  ... alikurt
 8. 8.
  (bkz: zamanda yolculuk etmek)
  ... comolokko40
 9. 9.
  insanoğlunun en büyük hayalidir. Ama gerçekten olması durumunda gelecekten bir sürü insan geleceğinden kaosa, yıkıma neden olur.
  ... selia
 10. 10.
  bazen mümkündür. kafanızı kaldırıp göneşe baktığınızda 8 dakika öncesini görürsünüz.
  1 ... asfaloth