bugün

entry'ler (39)

ünlü biriyle sevişmiş olan sözlük yazarları

Teorik olarak benim. Ama sorun ben vurduktan sonra ünlü olmaları.

abdullah öcalan ın aslında çok zeki biri olması

Genelleme yapılması gerekirse orospu çocukları %70 zeki olurlar. Yoksa iyi bir şekilde annelerini hoplattıramazlar.
Not: zeki insanlar amın oğlu ve oç olur demedim. Oçlar genellikle zeki olur dedim.

recep tayyip erdoğan ın yalancı olması

Çünkü diğerleri daha da mal kardeş. Kemal salağına mı verelim, deniz baykalı düşüren oydu(kaynaklara bakabilirsiniz), bahçeli zaten milliyetçiliği afedersiniz sikti. Hdp' ye verirsem elim kırılsın. Akp de kötünün iyisi n'apalım.

biber gazı yemiş yazarlar

Ekmek banıp, salçayla girmişliğim vardır. Sucukla da iyi gidiyor diyorlar, hayırlısı. Denerim, deneyimlerimi de aktarırım evelallah.

vatan hainleri sıralı tam liste

Vatana hizmet etmeyen herkes amına koyayım. illa vatanın ırzına mı geçmesi gerek amına çakayım?

matrix mi inception mu interstellar mı

Matrixin ağlatacağı versustur. 2 ve 3 dahil edersek zaten ziker. Imdb' de 17. ciydi bir aralar.

sözlükteki kürt düşmanlığı

Olan bir düşmanlıktır ne yazık ki. Tüm pkk üyelerinin ve tüm kürtleri terörist sanan insanların bir araya toplatılıp yakılmasıyla sorun çözülebilir. Hem ne güzel ülkede huzurlu, sevişmeli, sikişli bir ülke olur.

yanakları içeri göçük erkek

Benim olduğum fakat olmak istemediğim erkek türüdür. Tombik olsa da kendimi tokatlasam, çok güzel ses çıkıyor aq.

kız whatsapp grubu vs erkek whatsapp grubu

Erkek whatsapp grubunun gerek espri kalitesi gerek fotoğraf içeriği bakımından çaktığı versustur.

ışid in kobane saldırısına sevinen soysuzlar

Tüm kürtleri aynı sanan ve sadece insanlığından dolayı değer vermesini bilmeyen orospu çocuğu söylemidir. Teröristin dini dili sorulmaz. Işid müslüman diye nasıl tüm müslümanlara sövülmüyorsa Pkk gibi oçlar yüzünden kürtlere sövülemez. Bunu söyleyenler de anasına kimlerin koyduğu belli değildir, türk de kürt de olamazlar, ruhen. Siktirip gitsinler bu ülkeden. insanlara saygılı olduktan sonra dönebilirler.

sigara içmeyen insan

Sırat- ı müstakim yolunda olan( en azından şimdilik) kişidir. Parası cebinde duruyordur gıcık eder insanı.

namaz ve orucun olmadığı harika din hristiyanlık

Her şeyi yapıp cennete gitmek(islam) vs kız zikip cehenneme gitmek gibi saçma olan bir şeydir. Onun yerine müslüman ol ama namaz kılma vs. Bu yarrak beyinliliğin amacı ne aq.

ulaşamadigi kiza patlak diyen erkek ötesi varlık

Kız patlak(patlak ne amına koyayım ya) olduğu için kızdan vazgeçmiş ve kız da bunu gururuna yediremediği için ' hehe ulaşamadı patlak dedi' demiş olabilir, dikkat edilmesi gerekir.

atatürk vs ismet inönü

Umrumda olmayan iki şahsiyetin kapışmasıdır. Eleştirenler de sanki yanında yatıp kalkmış, çok iyi değerlendirmişler.

abd ye amerika demek

Sırf cahil olmadığını, kültürlü olduğunu bilmesinler ve uzatmamak için böyle diyen kişidir. Ayrıca amerikan birleşik devletleri diyen kişilerin de adı geçen mübarek zatın taşşaklarını yalayıp yutması rica olunur.

zamanda yolculuk

Doctor Who' yla temelini oturttuğum kavram. Olması teorik olarak mümkün ama olmayacaktır bence. Birçok paradox var çünkü. Örneğin kendi 70 yaşındaki ölen halinle karşılaşırsan ilerde sen yaşlandığında bunu görünce vereceğin tepki farklı olacak vs. Dr. Who' yu kesinlikle izleyin derim bu arada.

tavuk döner ve ayran

Okul çıkışı karnım tok olsa dahi arkadaşlar çağırdığında reddedemediğim ikili.

sevişmediğiniz günler için penis hesap soracak

Evet soracak. Tek kurtuluş yolun da başını öpüp alnın koymak olacak. Seni veled-i zina.

en adam gibi insanların çıktığı şehirler

kemal sunal, ilyas salman, turgut özal ve benim gibi birçok örnek kişisiyle MALATYA.

kürtlerin ve arapların olmadığı bir türkiye

' Sadece bizim olduğumuz bir dünya' anlayışından farklı olmayan, ayrımcı zihniyet ürünüdür kendisi. Ne yapsın gariban yapamadı edemedi konuşur hala. Çözüm değil eleştiri üzerine kurulu olmanın getirdiği zayıflıklar bütünüdür hep bunlar.