bugün

Madem yaz geldi:

Bahçeye veya kampa veya tarlaya giderseniz
Ateş yakın! Kuru çöp çalı çırpı gibi bol duman çıkaracak bir ateş olsun. Yaz aq zaten ısınmak için alevi için yakmıyorsunuz. Bi yarım saat yakın duman tüttürün.
Yangın var sanan 100-150 metre çapında yılanları kaçırırsınız. Havayı diliyle kokladığından.
Benim öyle 3 yılan birden ifşa etmişliğim var 3 ayrı yönde.
nüfusu 16.5 milyar olan hayvan.
Eskiden derlerdi ki süt kaynatınca yılan gelir (köylerde) geçenlerde annem süt kaynatıyordu dedim çabuk kapıyı kapat panik yaptı bir anda döndü ne oldu ki oğlum diye şimdi halamlar gelebilir sütün kokusuna diye annem gülerken babamın içeriden homurtusuna kulaklarımı kabarttım baba tarafı sevilmez.
bu bir, akrep iki.
en korktuğum heyvan.
gerçi köpeklerden de korkmuyor değilim.

ilaan da denir.
yılanınız batsın yılancısınız...
Sanılanın aksine saldırgan bir hayvan değildir, kendisine yaklaşılmadıkça ve bir tehlike sezmedikçe insanlarla ilgilenmez.
Ancak tüküren yılan olarak adlandırılan türleri çok tehlikelidir, zehri kezzap-tuz ruhu etkisine sahiptir, geldiği deriyi parçalar göze gelmesi halinde körlüğe yol açar.
görsel

Kendi bedenini yastık olarak kullananı gördüm. Zeki bir hayvan burası kesin.
Korkmaya devam.
bir yazarın kıçına yılan girse nasıl çıkarırsınız diye bir başlık açahahahahaha.
Kimilerince Birtakım fantezilere alet edilen gariban. En son penis ısırtıyorlardı.
birkaç gün önce babamla yolda yürürken babamın "yılan var bak önünde; dikkat et, üzerine basacaksın" diye uyarmasıyla kendi kendime ne yılanı ya deyip o anda önüme bakarken karşıma çıkan hayvan. görünce hemen bir adım geri gittim ama yılan hiç hareket etmiyordu. oyuncak mı falan diye bir kafama takıldı ama inceledim, ölü bir yılandı. hayatımda ikinci kez gördüğüm yılan oldu kendisi. ilkinde eskiden çalıştığım fabrikanın karşısındaki boş tarlada görmüştüm. maalesef daha sonra yılanı fark eden fabrika çalışanı işçiler tarlaya gitti, o yılan öldürdü zevk için; bir de birbirlerinin üzerine ölmüş yılanı atarak aklı sıra şakalaşmaya başladılar. bana da işçilere "niye öldürdünüz ki size bir zararı olmayan hayvanı" demek düştü.
tıs tıs gezen ölümcül hayvan.
eski nokia telefonlarda bulunan oyun.
gerçekten yalandan korkmam yılandan korktuğum kadar...
(bkz: sokar)
birçok insanın sevmediği hatta halk arasında bazı kimseleri karalamak amaçlı kullanılan ama benim 2 sene önceye kadar sempati duyduğum bir hayvan.
Türkiye'de zehirsiz olanlar ağırlıktadır olur olmadık her gördüğünüz zavallıya saldırmayın.
Sevimli, tontiş ve ponçik bir hayvan. Sürünerek geçimini sağlar.
telefon oyunculuğunu bu günlere getiren efsane.
güncel Önemli Başlıklar