entry'ler (9)

düşün ki o bunu okuyor

Keşke sevmeseydim gereksizmiş zamanımı sana harcamak.

yazarların izleyip kitaplarını aldığı filmler

Çarpık evlerdeki cesetler gerçekten kitabı da farklıydı filmi apayrı / Nil de ölüm de kitabını sevdim film pek ilgimi çekmemişti ve tabii ki açlık oyunları ben kitabı olduğunu bilmiyordum. izledikten sonra okumuştum

hazal kılınç

Yansıma kitabını okumuştum içeriği farklıydı beni etkileyen adını da almış olduğu yansıma adlı hikaye idi. Bir kadının östrojen h. Bitip testosteron h. Aktifleşmesiyle erkeğe dönüşmesini anlatıyor bunu da oğluna anlattığı gün ölüyor aslında romanı çıksa ilklere girer gibi doğru işlenmesi gerek.

(bkz: Yeni yazarların kitaplarını okumayı seviyorum)

ütü masalarının evlerde koyulduğu yer

Katlanabilirler var pratik ve güzel tavsiye.

yeşil muz alan zeki insan

Tadı iğrenç olur sararmasını beklersin, dolabına koyarsın. Bir de bakmışsın asırlar geçmiş muz artık evrim içerisinde değişmiştir..
Alın sarı muzları sanki “ aynı muzun sarısı “ (hepsi sahte.

yılan

Eskiden derlerdi ki süt kaynatınca yılan gelir (köylerde) geçenlerde annem süt kaynatıyordu dedim çabuk kapıyı kapat panik yaptı bir anda döndü ne oldu ki oğlum diye şimdi halamlar gelebilir sütün kokusuna diye annem gülerken babamın içeriden homurtusuna kulaklarımı kabarttım baba tarafı sevilmez.

stewie griffin

Bana disney plus’a üye ettiren koca yürekli stewie
Zaten netflix in tadı kaçmıştı..

borsa

Bu piyasa tehlikelidir işi iyice bilmeden girmeyin. Yoksa keriz sirkelemesi adlı çalışmaya dahil olursunuz tabii sirkeleyen kısım değil..

20 yaş büyük biriyle olur mu

Çok fazla yaş var. Bu şu anda olma da bile ileri de büyük problemler olur birde ne o öyle abi/abla gibi eşiniz sevgiliniz biraz size dek olsun.. beraber öğrenin beraber paylaşım.. özellikler kızlara sesleniyorum! En fazla 6-8 yaş ! Aralığı olsun..