bugün

tarih seni unutmayacak, askerlere tutturup tekmelediğin vatandaşın hesabı sorulacak, her devrin bir sonu vardır, sap döner keser döner gün gelir hesap döner.
Tekme atarken ayağını incittiğinden olsa gerek 7 günlük rapor almış. Kıyamam.
(bkz: yusuf yerkel yerdekini tekmeler)
Söylenecek çok söz var lakin en akıllıcasını bugün sosyal medyada gördüm.
Ekşi sözlükten bir yazarın aklına gelmiş.
Şöyle diyor:'Yusuf Yerkel denen zatın ingiltere'deki bir okuldaki doktorasının iptali için okuldaki tez danışmanlarına, okul yönetimine falan e-mail atıyorum, ben hiç olmazsa bu pislik için sadece sinir olup oturmuyorum. Size de öneririm.'
Buyrun gerekli adresler ve gönderilecek metin.

Gönderilecek e-mail adresleri:
fa33@soas.ac.uk,
aa106@soas.ac.uk,
comms@soas.ac.uk,
doctoralschool@soas.ac.uk
Mail subject'i: Regarding one of doctorate level graduates
Mail body'si: (sonda ad soyad değiştiriniz)

Dear Sir/Madam;
Yusuf Yerkel, doctorate level graduate of your university, currently advisor of Turkish PM & Deputy Chief of the Cabinet of Turkish PM Office, has been involved in a criminal activity in the aftermath of the unfortunate Soma mine disaster which resulted in the loss of more than three hundred lives.
He was photographed and recorded while beating a citizen who was demanding the resignation of the PM and doing nothing else but protesting. This is his photo, taken by a journalist:
(img:#806076)
And here you can see him (in slow motion) while committing the crime:
http://www.dailymotion.co...i-yakinini-tekmeledi_news
I am hopeful that your institution will reconsider the legitimacy of his doctorate, since such actions undoubtedly would dim an academician's honorable reputation.
Best regards,
isim Soyad (a citizen of Turkey)
vatandaşı 'kader olarak' tekmeleyen 'şey'.
geleceğin başbakanı.

aha da buraya yazıyorum bundan başbakan olmazsa beni de siksinler.
(bkz: yusuf yerkel in kendini savunması)
Allah belasını versindir.
görsel
"bir fotoğraftan yola çıkarak bir insan hakkında hüküm veremezsiniz" diye savunulan zat.

o bir kare fotoğrafın, birkaç dakikalık o görüntünün çekilebilmiş olması bile büyük başarıdır.
7 günlük raporu baytar tarafından verilmiştir.
sokakta görülüp aynı hareketin katmerlisinin yapılması gereken şahsiyet.

seni doktoraya kabul eden exeter üniversitesinin geçmişine sokayım.
amerika'dan himalayalar'a kadar gazetelere manşet olmuş şerefsiz.
http://galeri.uludagsozlu...om/r/yusuf-yerkel-630154/
7 gün darp raporu almış. heralde vatandaşı tekmelerken ayağı incinmiş.
nefretimi kazanan kişi.
günlük hayatta gördüğüm anda o tekmeleri bi yerine iade etmek istediğim insan.
buradan ancak kendisine sesleniyorum o cılız, korkak halinle yerde yatan insana mı yetiyor gücün haysiyetsiz insan.
yiyorsa bir yerin her yere gelirim hodri meydan.
yeni neslin sinirlerini hakim olamadığını göstermiş acemi bürokrat. Yanında bulunduğu şahsiyete bakınca çokta şaşırılmayacak canlıdır.
kömür gibi yanasıca insanlardan sadece biridir.
istifa et ey amınoğlu diye kampanya başlatılmış kendisi hakkında.
şerefini deve heybesinde taşıyan hanedan üyesi. ulan koca osmanlı gitti be siz mi kalacaksınız?
Yan capraz baglarinda zedelenme olmus. 6 ay sahalardan uza...
terbiyesiz adam.dahasını demeye tenezzül dahi etmem.bi kere delikanlı adam haklı bile olsa iki kişinin yere yatırdığı adama tekme atmaz.işte bu yüzden önemlidir türk töreleri ama sizde ne gezer.
darp raporu almış 1 hafta
rtenin yanında seyahatlere devam etmekte
iki üç cümleyle açıklamasını yapmış ama özür dilememiştir.
Dünyada erdoğanın köpeği olarak tanınan aşısız. Birisi emin olmak için sormuş hatta ama cevap vermemiş. Bunu evet olarak aldık biz. (bkz: Antonija misura)
Butun dunyaya rezil olmus yalakadir. Elleri, ayaklari tutulmus bir adama vurucak kadar delikanlidir(!).
Hala birisinin belasını vermesini beklemekteyiz.
bir insan, daha ne kadar çabuk dünyaca meşhur olabilir?

(img:#630154)