bugün

bu adam istifa etmedikçe muz cumhuriyeti olduğumuzun kanıtıdır.

başlığı canlı tutalım bu faciayla beraber anılsın bu şahış.
Ayağına vatandaş çarpması sureti ile darp olmuş hatta 7 gün rapor almış bir masum insandır kendisi. Bizim vatandaşımız gitmiş çarpmış adama adamın hiç suçu yok.
Yaşadığı her saniye insaniyet adına ziyandır.
karşımıza çıkarsa pek çoğumuzun sükunetini muhafaza edememesine neden olacak şey.
özür dilememiş istifanın yanından geçmemiştir.
somaya bir sonraki gelişinde adının 'yusuf yusuf' olmasını beklediğim şahıs.
darp edilenin rapor alması gerekirken darp edenin rapor alması.
yalanı rte yalakası havuz medyasının kanalı ahaber tarafından ortaya çıkarılmıştır.

yalan söyleyen kişi. hani kravatından çekip darp etmişlerdi lan seni?
fenerbahçe taraftarıdır.
maaşı artmış olabilir.
bunu böyle 1868 li yıllara doğru domaltacan! ayağına son teknoloji kramponu takacan, gelişine gelişine çalışacan!
bahçeli grup toplantısında anmış bunu;

http://www.radikal.com.tr...demek_ahlaksizlik-1192968
yalanı, yeni görüntülerle ortaya çıkan mağdur(!) müşavir.

http://buguntv.com.tr/yen...keli-yalanladi-video-4312

hadi bunu da savunun amk, bunu da savunun.
jeep savunucusudur.
jeep'e atılmış tekme ona atılmış gibidir.
kendisinin motoru kaç basıyor acaba?
Bu adam başbakanın şak şak çılarından biri. Her siyasetçinin bir tane böyle adamı olur.
elbet bir gün makamı kaybedecektir.
Kendisiyle ilgili planlarımı o güne saklıyorum.
yere yatırıp tekmelemek istediğim kişidir.
anarşistlere gerekli müdahaleyi yapmış kişidir.
Real madrid'le transfer görüşmeleri başlamıştır. (img:#631991)
MHP istanbul Milletvekili Atila Kaya tarafından twitter'da "Yerde yatan vatandaşı tekmeleyen şerefsiz:seni gördüğüm yerde tek yumrukluk canın olacak.haberin olsun" diye tehdit edilen müşavircik.
başbakanının medyanın karşısına çıkıp; benim böyle şerefsizlerle işim olmaz demesini beklediğim kancık.

gitmiş bide darp raporu almış atsiki. rulo yapıp sokacan biryerine, malulen emekli edecen.
yanında bulunduğu adamın ruh halini,hareketlerini benimsemiş insan!

yusuf sana o kadar nefretle bakıyorum ki anlatamam. benim için şu dünyada yüzüne tükürüp en ağır lafların söylenmesi gereken ilk insansın tabi patronunu da unutmamak lazım. o tekmeyi bana atsan bu kadar zoruma gitmezdi lan.

edit: imla.
(img:#632167)
Dünya tarihinde dayak atipta da hem de 7 gün darp raporu alan ilk insancık.
yerdeki masum insanı bir yere kadar tekmalayan daha sonra ayağı uff olduğundan dolayı 7 gün çalışamaz raporu alan kişidir. elbette kimin ne hastalığı var bilinmez. günahının alınmaması gerekir.