bugün

entry'ler (427)

yaz planı yapamamak

Bir de yapıp da sonra tamamen bozulması durumu vardır. Ne planlar yaptık sonra babamın izinler ağustosa kadar kapatılınca iptal oldu. Ulan memur adam asker sanki amk ne kapatıyon izinler sen.

en güzel kız isminin melis olması

Melis mi? Bir "nilay" değildir.

futbol klişeleri

Top yuvarlak.
maç 90 dakka.
Önümüzdeki maçlara bakıcaz.

şişman olduğu halde havalı olan kız

imrendiğim kızdır. Ben kendi kilomu çok görüp de adam gibi giyinemem hiçbir alışverişten mutlu dönemem, bunlarda bir özgüven var valla çok özeniyorum ya bende onlardaki özgüvenin yarısı olsa şimdi çok farklı bir hayatım olabilirdi.

ben bu yazıyı sana yazdım

Ah güzel kankam benim, sesin güzeldi aradığımda, inşallah sonuçlar açıklandığında da yüzünde güller açacak sesin böyle coşkulu gelecek. Çok seviyorum seni be, keşke gelsen ankaraya benim yanıma, ah neler yaparız senle bi bilsen, biliyosun aslında. Bi yanım son anda karar değiştirip gelecek diyo, bi yanım da nah sana diyo ama, ah canım kankacım niye bu kadar seviyorum seni.

ben bu yazıyı babama yazdım

Babacım, babalar günün kutlu olsun. Sana süslü sözlerim yok maalesef, ama seviyorum işte seni. Sen de biraz değişiksin, atarlısın azıcık geri kafalısın falan ama; elin de çok lezzetli hani. Kimin babası evde kumpir bile yapar ki, turkmax gurme açıp saatlerce izleyip sonra izlediklerini uygulamaya çalışır ki. Hele türkülere falan saçma sapan sözler uydurarak cover yapman kafamızı silkse de alıştık be artık. Arada evin ortasında kendimizi havaya durmuş halde bulmamız sayende falan. Ne bileyim, enteresan adamsın aslında da, yine de çok terssin ya. Keşke az daha anlayışlı ve daha az sivri dilli olsaydın. Neyse işte öyle, iyisiyle kötüsüyle babamsın, günün kutlu olsun.

bir erkekten duyulan en iyi iltifat

Henüz gelmeyendir. Şaka maka daha doğru düzgün iltifat almışlığım yok yani. Yakın bi erkek arkadaşım beni insan içinde çok iyi rezil eder ama asla iltifat etme özelliği yok o özelliğini başkalarına kullanır hep. Zaten sanırım benden hoşlanan falan da yok kimseden tık yok yani.

lys 1 in eline verdiği yazarlar birliği

Geçen sene başına gelmiş olanlar da bu birliğe dahil olabiliyor mu? Evet ise geleyim o zaman bende?

sınav stresi

görsel

Matematik bu yıl için geçti, ama daha girilecek sınavlar bitmedi. Daha sınavlara Girecek herkese rahat sınavlar, allah yardımcıları olsun. *

ben bu yazıyı sana yazdım

Bir buçuk saat sonra sınava gireceksin ve bitecek. inşallah odtüyü tutturacaksın ve seninle renkli bir üniversite hayatı yaşayacağız. Odtü tutunca ankara istemediğin halde geleceksindir eminim, devrimci adamsın, odtüye koşa koşa gidersin. Kankacım, bu saatten sonra ararsam gerilebilirsin arayamam, burdan görme şansın da şu an için yok ama, allah yardımcın olsun. Seni çok seviyorum.

babayla girilen komik diyaloglar

Bende olmayandır. Aaah ah en yakın arkadaşım burda olsa onda çok diyalog vardı.. Özledim be..

gece 22den sonra yapılacaklar

Valla biz alt komşuya gittik ailece o saatte yarım saat önce döndük eve işte.

bir erkeğe yakışan en güzel göz rengi

Yeşildir. Yeşil göz her cinse yakışır ama yani.

sözlük yazarlarının itirafları

Eve geldim, ama aklım ankarada kalmadı da değil hani. Tatilde de hiçbir planım yok sanıyordum birden o kadar plan oldu ki evde ne ara buluncam diye düşünmeye başladım şimdi. Yine kafam karmakarışık yani sözlük. Neyse, hareketli bir yaz olacak en azından sanırım sözlük bu güzel bir şey aslında. Bu hareketliliğin içinde en yakın arkadaşımı tekrar görebilme fırsatım da olursa bu yaz o zaman tadından yenmez işte.

tayyip erdoğan futbolcu olsaydı lakabı ne olurdu

Uzun adam?

brezilya hırvatistan maçının heyecanlı spikeri

Türkiye yine dünya kupasına katılamayınca tabi dünya kupası anlatma heyecanını başka takımlarla tatmin ediyor ne yapsın adam. Çok heyecanlı gerçekten.

neden sevgilin yok

"Çünkü eşeğin zikinden, sana ne lan amk." diye cevap verilmesi gereken sinir bozucu soru.

yazarların world cup izlerken tükettikleri

Çay. Abartmaya gerek yok yani çaydır efenim. Belki yanına da biraz Ruffles, ama o da sivilce yapar olmaz. Sadece çay ya.

tanımadığın kişiler şeker verirse alma

Haklıdır. Şeker diye neler verirler kim bilir yavrucağa. (bkz: bonzai)

neymar ın apaçi olduğu gerçeği

Maçı izlerken benim de aklımdan geçirdiğimdir. Adamın saçı falan hakkaten, milyon euroluk adam apaçi ya la.