bugün

bor ile yapılacak sınavdır.
Daha 2018de sınava girenlerin tekrar sınava gireceği yılın sınavı.
Bence yks olmayacak sınavdır.
Şimdi her sene öğrencilerin daha kötü sonuçlar aldığını ve barajı geçen kişi sayısının her geçen gün düştüğünü varsayarak konuşuyorum böyle bir sınav olduğunda ülke olarak isyan çıkar ve sınav dönemi kapanabilir.
Taşla ve sopalarla yapılacak sınavdır. Neredeyse hukuk ve tıpı bile yok sıralamasına yerleştirecekler. 200 binle girdiğim bölümümü 1 milyona yakın sıralamada gördüm. Yazık.
Kısmetse bu yıl bende gireceğim. Olursa işte ODTÜ veya Boğaziçi deneyeceğim.
Ulan sizin yüzünüzden bir sürü öğrenci kalıyor anasını satayım.

Pis mahlukatlar.
Biz okuduk da ne oldu. Bence okumayın efendim gidin liseden sonra kendinize bir zanaat bulun ve geliştirin kendinizi dükkan açın. Üniversitelerde ekmek yok artık.
Moruk çok az kaldi. Hazırlananlar nasıl gidiyor?
cumartesi pazar yapılacak sınav
başarılar...
Güzel olsun güzel geçsin.
Tüm öğrencilere başarılar.
Ben merakla bekliyorum
Ama zannımca 2020 ye benzeyecek gibi duruyor.
Başarılar çocuklar.
bu sene seçim müziklerinin olmaması sevindirici. ders çalışan çocukları hiç düşünmüyorlar normalde.
bu sınava girmekten kurtuldum. bir üniversite daha kazanıp yarıda bırakırsam turizm rehberliğini intihar ederim en kısa yoldan.
Yemin ediyorum ##### sın neden hatırlatıyorsun işin yok mu.

Bir balta haklı gerçekten.

Hepiniz aynısınız.
Baraj yok artık kardeş.

Kim zekasız belli oldu.
Gayet kolay sınavdı, bu kolaylıktan dolayı yığılma olur gibi.
liseliyken sözlükte yazardım nadiren de ders çalışırdım. şimdi gsf de 3. sınıfım. demek ki yapmak isteyen insan bi şekilde kazanabilirmiş. ümidinizi kesmeyin liseli yazar kardeşlerim.
Kardeşim bu sınava gireceği için hafta sonu bile uyuyamadım. Yorgunum, asabiyim.
(bkz: 17 haziran 2023 Yks Birinci Oturum)
Ne eyfel kulesiymiş arkadaş. Millete illallah ettirmiş.
ösoş Sorulara erişimi açsa da baksak merak ettim bak şimdi.
girenlere başarılar dilediğim sınav. ben 2021'de girmiştim.
Öylesine girdiğim sınavdır. Gayet kek sorular vardı ilk 10 bin garanti, bu sınavı da yapamayan yanıma gelsin yazları tarlada ırgat olarak işe başlasın. Yevmiye 300 TL artı yemek.
Sınava giren kardeşlere geçmiş olsun. Umarım arzu ettikleri puanlara ulaşırlar.
Masal dinlememiş çocukların büyüyünce kendilerini cetvelle çiziyor olmasını okuyunca beni bir ağlama tuttu. Gözetmen tamam sen çok kötü oldun ben senin yerine devam ederim dedi.
Neyse ki iyi insanlar hala var.
Ay hadi geçmiş olsun.