bugün

açılımı yüksekögretim kurumları sınavı olan, liseden üniversiteye geçişte adayları yerleştirmek için yök'ün getirdiği yeni sinav sisteminin ilk örneğidir. 2000 neslinin gireceği universite sinavidir.
En son 280 küsür gün vardi ne ara 186 ya düştük be.
An itibari ile 398 aldığımı öğrendiğim sınav.

istediğim yere yetmese de fena puan değil.
açıklanmıştır.
açıklanmıştır.
23 24 haziran’da yapılacak sınav. Hedefim büyük.
Bir an evvel gelse de kurtulsak.
belki biraz geç oldu ama, bu sınavın dil kısmına girecek yazar arkadaşlara yardımcı olabilirim. en azından ne tür sorularla boğuşacaklarını anlatmak açısından faydalı olabilirim diye düşünüyorum.

Diğer dallardan girecek arkadaşlara da başarılar, her şey gönlünüzce olsun.

dipnot: tüm ömrünüzü istemediğiniz bir işe adamamak için ailenizin değil, kalbinizin istediği bölümü okuyun.
liselileri heyecanlandıran sınav.
Hocaaa bitir artık hoca!
Görev alacağım sınav eziklerin başını bekliycez pöf.
2000 li veletleri görmemize sebep olan sınavdır.
seçimin geçip gündemin boş kalmasıyla kurbanlık koyun gibi ortada kalan arkadaşlarla beraber gireceğim sınavdır.
Gaza gelip kayıt oldum ama girmeyeceğim. seneye inşallah
4. sefer gireceğim sınav. başarılar yavrucaklar. çok stres yapmayın yahu sizin hayatınız ve sağlığınız ösym'nin sikindirik sınavından daha mı önemsiz sanki.
yks'nin gireceği arkadaşlara başarılar dostlar, kocaman adam oldunuz bee...
görsel
Tüm ergen liselilere başarılar dilenen sınav. Evet.
liselilerin bütün gün hatta hafta boyunca lafını döndüreceği ve birçoğuna girecek olan sınavdır.
Mevcut okuluma ısınamamam, sevememem ve ikinci senesinde kapısından dahi geçmemem gerekçesi ile ilk iki oturumuna hiç çalışmadan gireceğim sınavdır.

- kimliğinizi ve sınava giriş kağıdınızı unutmayın.
- kemer sıkıntı çıkartabilir unutmayın.
- bırakacak yeriniz yoksa telefon getirmeyin.
- stres yapmayın.
- dünyanın sonu olmadığını unutmayın.
- kahvaltınızı yapın.
- sabah güzel bi duş alın.
- para falan bulundurmanız da sorun çıkarabilir.
- sınav alanına erkenden gidin.
- heyecan yapmayın.
- reklamı yolunmuş suyu kabul ediyorlardı galiba.
- kalem malem götürmeyin. Orada verecekler.
- heyecandan uyumamazlık yapmayın sakın.
- çişinizi, kakanızı mutlaka yapın.

girecek kim varsa başarılar diliyorum. Allah zihin açıklığı versin ve yardımcımız olsun.
liseli dostlarıma başarılar diliyorum ama sınav giriş belgesini şeffaf dosyaya koyup gideceklere başarılar yok.
Çekilmeyin çekilmeyin !
Ayşe'nin, Hasan'ın çocukları, kardeşlerim,
Gözlerinizde kalbimde yeşermesine izin vermediğim korkuyu görüyorum,
Gün gelir, öğrenciler cesaretlerini yitirebilir,
Dostlarına sırt çevirebilir ve tüm kardeşlik bağlarını koparabilir.
Ama bugün o gün değil.
Ösym'nin zaferi ve harap olmuş kitapçıklar bekler öğrenci çağının çöküşünü,
Ama bugün o gün değil.
Bugün savaşacağız!
Bu dünyadaki tüm sevdikleriniz adına
Sizden kalmanızı emrediyorum öğrenci halkı!
@35 ortalama 20 kişilik bir sınıfı eleyince eline bir şey geçeceğini sanmış herhalde. ilk 20’ye oynayan birisi varsa onun için geçerli olabilir zaten o kişinin de sözlükte bi işi Yok, boş yapmayın yani.

Yarınki sınavmış. Başarılar.
Gireceğim sınav ne çok vasat ne çok iyi düzeydeyim.

Geçen sene girdiğim de mattan 5 net yapmıştım sadece. Şimdi ise ortalama 20 netin aşağısına inmiyorum.

Yalnız içimde garip bi duygu var. Bir zamanlar matta 5 soruyu anca çözen adam, sabahki sınavda nasıl bi sonuç alacak.

Girecek arkadaşlara başarılar dilerim.
Allah kolaylık versin. Ts için hazırlanıyordum ama sürekli konu değişimi yok ders değişimi derken beynim pikildi pes ettim. Girecek arkadaşlara başarılar dilerim ancak daha çok sınav size girecek gibi duruyor üzgünüm.
Yarın ve pazar günü gireceğim sınavdır ümit bağlamadan sadece kendimi deneme amaçlı giriyorum o yüzden hiç heyecanlı değilim. Ama yine de bana ve yüzbinlerce adaya başarılar dileyin.