bugün

Doğal, komik, ferah, gerginlikten uzak, sımsıcak dizi.
bakın ben size deyiveren günümüzde izlenilebilecek kalitedeki birkaç diziden biridir. yeni sezonu pazartesi akşamları 20.00 da trt1 de yayımlanmaktadır.

çekim yapılan köy çok hoştur. oyuncuları da ayrı bir güzeldir, hoştur.
Dilime "gıyında" ve "çok çikin" gibi söylemekten keyif aldığım kelimeler alıştıran dizi.
sempatik ege şivesinin havada uçuştuğu sıcak bir ege dizisi.

oohh egem bir başkadır.
oyuncularının deli taklidi yaptığı, senaryosu anlaşılamayan dizi.
ilk sezonunu çok çok severek izlemekteyken, 2.sezonu nedense çokta keyif vermemektedir. belki bana öyle geliyor, bilemedim.
konusunun içinin acilen doldurulması gereken dizi.
çok boş çok.
ama güzel.
yoksa reyting kurbanı olacak.
4 arkadaşın arasında geçen muhabbet harici içi boş dizi. Evet.
kankitom Semiha' nın oynadığı dizidir. Daha önce de 90' larda boy göstermişti. insanın ünlü arkadaşının olması da başka şey hani.
Az önce açtım giden hiç geri gelirmi dedi oyuncusu
Meğerse keçiymiş.
vasat bir trt dizisi. evet.
Köy ve türevi konuları işleyen dizileri sevmeyen beni, kendine bağlamış dizidir.
Bazı bölümleri var ki otur ağla, bazı bölümleri var ki, gül eğlen. Leyla ile Mecnun'dan sonra trt de yayınlanan en iyi dizilerden bir tanesi.
Bir kac bolum bakmiyorum kadro surekli degisiyor.

bunu izlerken huzunlenip hatta yer yer aglayan bi benimdir heralde.
trt her zaman böyle guzel diziler cekiyor. (7 numara, l&m, kisa devre...) yesil deniz de onlardan biri. cok seviyorum bu diziyi. 4 arkadasin candan dostlugu imrenilecek cinsten. entrika yok, cinsellik yok, ağlaklik yok... tam bana göre. ayrica bu diziyi sevenlere bakıyorum hepsi güzel insanlar.
bugün izleyemedigim bölümü çok güzelmiş söylenenlere göre.
çok tatlı bir dizidir. Müzikleri harikadır.
bir bölümünü izleyince virüsü kaptığım dizi. bir dizinin tutması için ille de entrika, ihanet, mafya olması gerekmiyor diyen sıcacık, samimi bir dizi.
ne zaman izlesem ege şivem depreşiveriyo gari.
bence fazla abartılan bir dizi. ara ara izlerim fakat entryleri okuyunca fazla abartıldığını düşündüm.
Bugün yayınlanan bölümün efsane olduğu dizi. Adeta hüngür hüngür ağlattı.
hain senarist önce gözleri açıp sonra geri kapatmak nedir?

güzel dizi. evet.
bu akşamki bölümü ile çok fena iç burkan dizi. hafize ananın ağlaması yüreğimi dağladı resmen, iki gün görebildi garibim. çok üzüldüm, bi de dizinin duygusal müziği devreye girince kahroldum lan ..
buna gerek yoktu işte. nedir yani drama dayayıp sırtınızı rating mi alacaksınız? zaten ağlak entrikaları izlememek için izliyorum yeşil denizi. eğer hafize ananın gözü tekrar kör olursa bırakacağım ne halt ederlerse etsinler. güzel giden şeyleri neden bozuyorlar anlamıyorum.
Arkadaşım Semiha' nın oynamış olduğu dizidir. AMa henüz izleme fırsatım olmadı malesef.
Şuan izlediğim dizidir. Egenin samimiyetini anlatır. Sadıç kelimesinin önemini vurgular. Ankaralı ve egede doğmuş ve uzun yıllar yaşamış biri olarak biz dostluklarımızı sadıç ve gardaş kelimesiyle ifade edebildik. Daha samimi bir kelime bulamadık kanka ve türevleri sizin olsun bize sadıç ve gardaş diyecek adamlar lazım.
Köy ve türevi konuları işleyen dizileri sevmeyen beni, kendine bağlamış dizidir.
Bazı bölümleri var ki otur ağla, bazı bölümleri var ki, gül eğlen. Leyla ile Mecnun'dan sonra trt de yayınlanan en iyi dizilerden bir tanesi.
Aynı zamanda bu sahnesi ile fazlaca güldürmüştür. https://youtu.be/gtGUKG4LZRk?t=6706