bugün

babam ve oğlumda kotartığı saf abi rolüyle az önce bende patlamalara yol açmış mükemmel aktör .

bu zamana kadar nerdeydin diyesi geliyor insanın .
2.10 boyunda muhtesem sanatcı. babam ve oglum oncesinde pek tanınmayan ama oyunculuguna hayran bırakan tiyatro sanatcısı
normal konuşmasını ve ses tonunu görünce babam ve oglumdaki performansına birkez daha hayran kalınan mükemmel oyuncu
1969 istanbul doğumlu tiyatro sanatçısı. kendisini babam ve oğlum filminde fikret kuşkan'ın abisi rolündeki salim olarak seyrettik. bu sıralar reklam ve dizilerde de sık rastlıyoruz.
gözyaşı çetesi'nin cevahir'i. bir el ateş eder gibi bakan mafya insanını oynuyor, bu kadar güzel can verilir bir karaktere. vasat sayılacak işbu diziyi izlerken gözlerimizi alamamamızın yegane sebebidir zannımca.*
mükemmel hayran olunası aktör kişisi..
babam ve oğlumdaki saf abi rolüyle oyunculuk budur dedirten adam.
esra akkaya'nın ikinci eşidir aynı zamanda.
son zamanlarda bu ülkenin çıkardığı en iyi karakter oyncularından biri (toplasanız 10'u bulmaz en iyileri)
iki metre on cm boyunda,mavi gözlü bir dev tiyatro oyuncusu.. o cüsseyle yerdeki paltoyu takla atarak giymesi üstüne dumur yasatmıstır bana...
sakalları bırakmış, 11 kilo vermiş, nazım hikmeti oynamış takdir-e şayan, ağır başlı, başarılı abimiz. yakında sinemalardaymış bu film, mavi gözlü dev.
daha çok görmek istediğimiz, daha fazla alkışı hak eden başarılı oyuncu.
an itibariyle makina'da izlediğimiz oyuncu.
Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı tiyatro bölümü mezunu,babam ve oğlumfilmindeki oyunculuğu ile göz doldurmuş oyuncu. Mavi Gözlü Dev adlı sinema filminde Nazım Hikmeti oynamıştır.
ilginç isim ve soyisim sahibi iyi oyuncu.
http://pazar.zaman.com.tr/?bl=6&hn=484
1.93 boyundaki devlet tiyatrosu oyuncusu mavi gözlü dev.

(bkz: dünyanın ortasında bir yer)
hakettiği yere gelemeyenlerden.
babam ve oğlum'daki muhteşem oyunculuğuyla ağlatmış, mavi gözlü dev'de bir kez daha takdir edilmiş başarılı oyuncu.
dünyanın ortasında bir yer adlı oyunda emre bey'i canlandıran oyuncu.
her rölün altından kalkabilecek yeteneğe sahip olmasına rağmen genç kızların üzerine atlamadığı üzerine don ve kilot atmadıkları amerikada doğsa psikolojik gerilim filmlerinin aranılan ismi olacağına mutabık olduğum oyunucu abimiz.
mavi gözlü dev filmi ile kendisinin ne kadar mavi ne kadar gözlü ve ne kadar dev olduğunu anladığımız gerçekten çok başarılı olan tiyatro oyuncusu.
azrail rolü bir insana bu kadar mı yakışır ya *..brad pitt yanında halt etmiş.* zaten şimdiye kadar kötü bir oyununu görmedim. babam ve oğlum'da da muhteşemdi.adını hatırlamıyorum,bir tv filminde hafızasını kaybetmiş birini canlandırıyordu,orda da oyunculuğunu çok beğenmiştim.daha var bir sürü..nedir ya bu adam böyle.nazım'ı henüz izlemedim ama o da kesin harikadır..
büyük usta nazımı başarıyla oynamış ve nazım hikmete benzerliğiyle dikkat çeken tiyatro oyuncusu.
kendisine arkadaşla bereber siyasi bir gazete satmıştık ve destek vermişti. acayip uzun bir adam.
sürekli ankara istanbul arası gidip gelmek zorunda olan , vakti zamanında uçakta tanıştığım ve saygı duymakta haklı olduğumu bana göstermiş bulunan , şiir gibi konuşan, harika bir ses tonuna sahip olan yoğun insan.
eşref saati diye bir dizide oynayacakmış.
ses tonu ile uğur polat ile yarışan kişi. eşref saati'nde yavuz bingöl ile başrolleri paylaşmaktadır.