1. 1.
  yönetmen eşi kudret sabancı ile sanem çelik adlı ucubenin jipte uygunsuz pozisyonlarda kameralara yakalanmaları sonucu yurda dönen ve eşinden boşanma kararı alan, aldatılmış tiyatrocu kişilik...
  -1 ... beelzebub
 2. 2.
  biraz önce televizyondan izlediğim, hala esini asık olarak gördüğüm ve yüzündeki hüznünün gördükce üzüldüğüm aldatılmıs tiyatrocu.
  ... sosyoklon
 3. 3.
  bu münferit hadisenin çok ekmeğini yiyecek kişi.aldatıldığı için gündeme gelmiş her mikrofona konuşmakta beis görmeyen bu kişi belki şu an hırsını almaya çalışıyordur,lakin gelecek günlerde onu yeni projelerle bomba gibi ekranlara dönerken göreceğimiz kesindir.
  ... veritaserum
 4. 4.
  show habere konuk olmuş ve nedense diğer haberler sunulurken orada bulunmak durumunda bırakılmıştır. Bir haberden diğer bir habere geçilirken direkt Defne Samyeli'nin yakın plan çekilmesi yerine geniş plan alınıp Esra Akkaya da gösterilmiştir. bu sayede kadıncağız beklerken daha bir mutsuz görüntüler yakalanmıştır. ve bunu izleyen ben jokeri bu durum çok rahatsız etmiştir.kanalların bu küçük oyunlarından bir kez daha midem kalkmıştır.
  ... jokerr
 5. 5.
  son gunlerde aldatılma olayıyla * ekranlarda sıkca gordugumuz, ve hatta hemen her ekranda gormeye basladıgımız oyuncu.. her tv ye cıkıp ben aldatıldım yok mu bana yardım eden, neredeyse hadı taslayalım alıye yı ve kudret i diyeceginden korktugum psikolojısı bozulmus kısıdır.. tamam aldatıldın , üzgünsün herkes senı anlamaya calısıyor zaten ama bunu butun magazın programlarında haberlerde yapınca acıkcası ınsan yenıden bır dızı fılm projesı falan var dıye dusunmekten kendını alamıyor acıkcası.. annele abınle kardesınle arkadaslarınla paylas.. bızı bıktırmadan bırakın bu konuları, ben her yerde lerzan mutlu yu gormek zorunda degılım dıyecegım yakında tvlere cıkıp melek kara gıbı
  ... meleklerde aglar
 6. 6.
  kendisine duyulan tepkiye bir türlü anlam veremediğim kişidir..duyduğu üzüntünün tamamen kendisiyle;aldatılan ,inanmış,yalan oyunlara farkında olmadan iştirak etmiş bir insanla ilgili olduğu ve acısının hedefinde yine kendisi olduğu yaptığı açıklamalarda son derece aşikardır..kendisine yöneltilen soruların hiçbirinde 3.şahsın adını bile anmamış ona karşı hiçbir suçlama getirmemiştir..yani kendisine yöneltilen sorulara cevap bile vermemeli miydi?...susması gereken o muydu?...bozulan psikolojisinin sebeplerine yöneltilmesi gereken eleştirilere nasıl olur da hedef olur anlaşılır bir şey diil..şimdiye kadar kaç magazin programında esra akkaya nın adını duyduk ,kaç kere reklam amaçlı bir girişimde olduğunu farkettik..bu kadın en popüler olduğu dönemlerde bile ,çıkıp kimseyle boy göstermemiş,kulislere oynamamıştır..kaldı ki en az sanem çelik kadar parlak bir kariyere,sağlam bir yeteneğe sahiptir...taşladığı ,haksızlık ettiği,üzüldüğü tek kişinin kendisi olduğunu sanıyorum,nasıl olup da bu kadar yalana inanabildiği ve evine bile aldığı bir kadının umarsızlığıyla inciltilebildiği için kendisini affedemediğini düşünüyorum...kim olmak ister acaba onun yerinde,kendisini eleştiren insanlara sormak lazımdır..
  -1 ... panapa
 7. 7.
  ne güzel mahallenin muhtarlarındaki "şirun" olarak kalmıştı aklımızda.nerden çıktı şimdi bu olay.bir de atv filmlerinden biri olan "günaydın istanbul kardeş" adlı filmde volkan severcanla baş rolü paylaşmıştır.
  ... erdem andac
 8. 8.
  daha önce iki defa daha evlenen , o evlilikleri de 1 yıldan fazla süremeyen kişi.
  ... witch
 9. 9.
  daha önce iki defa değil, dört kere evlenen tiyatrocu.
  ... gullik
 10. 10.
  ailecek tiyatrocu olan ya da aileye tiyatroyu bulaştıran kişi herhalde bu kadın. iki kardeşi var ikisi de sağlam oyuncular.
  (bkz: sarp akkaya)
  (bkz: kaya akkaya)
  ... xargn