bugün

sinir etmekte sınırları zorlayan şeydir.

(bkz: yanındaki insanın ağzını şapırdatması)
haklı olsan bile anne ve babanın bunu kabullenmemesi.
haksızlıktır.
yalnızlık.
yanlış anlaşılmak.
kendini çok yüksekte gören parasıyla ve gücüyle övünüp diğer insanları ezen insan.
şöyle sıralarsak;
-yalan
-asidi kaçmış kola
-elektriklerin kesilmesi
-ihanet
-geveze insan modeli
birilerinin yüksek sesle fısıldaması. yani durum şöyle ki bir şeyler fısıldayacağınız insana yakın olmanız kulağına yanaşmanız gerekir. bu eylemi uzaktan yapmaya çalışan insanlardan beni bildiğin hayattan soğutan tısırtılar çıkıyor arkadaş. sus artık diye haykırasım geliyor.

benzer durumu uzun süredir gitmediğim (yazar burada övünmüyor) camide cemaatle kılınan namazlarda da yaşamaktayım. lan madem sesli okuyacaksın git imam ol. hadi sesli okusan neyse bildiğin tısırdıyorsun yanımda yine soğuyorum hayattan bütün namaz boşa gidiyor yandakinin çıkardığı abuk seslere gidiyor bütün konsantre yine hayattan soğuyorum yine hayattan soğuyorum.
annenin yok bir de yapsaydın demesi. zaten yapmamışım işte daha ne söylüyorsun ki.
karşımda cak cak sakız çiğneyen tipler. nefret ediyorum. dayanamıyorum .genelde bu durumda kavga cıkartırım. affetmem. çıkacak o sakız ağzından
ibnelik. yalan. hırsızlık.

tek şey diyor başlıkta ama olsun.
internetin gitmesi ve çaylak konumunda olmak.
terkedilmek.
artistlik.
samimiyetsizlik.

haksızlık.
şakirt.
sevdiğim veya beni seven bir insanın bana yalan söylemesidir.
işten kovulmak. *
karşılıksız sevmeler.
karşısındakini küçümseyen, hakaretvari konuşan, ön yargılı insan tipi.
biri için çaba sarf ettikten sonra o kişinin teşekkür etmek yerine yaptığını beğenmemesi imha etmesi, hele yakın arkadaşsa git boğ onu.
insan taklidi yapanlar. vıcık samimiyet ve kibir.
cakır cakır çiğnenen sakızdan çıkan ses.
umursamazlık.
yaşın geldi evlen artık.