bugün

entry'ler (2508)

en iyi ingilizce kursu

(bkz: infolang dil okulları)
beşiktaş şubelerinde eğitim almış biri olarak söylüyorum, uzak olduğu gerekçesi ile beraber gidemediğimiz iş arkadaşıma dağlar kadar fark atmış durumdayım. (o da bilindik bir başka dil okuluna gidiyor ve müthiş pişman) özellikle speaking kabiliyetim ve kelime yoğunluğu açısından kendisinden 40 gömlek üstünüm. dil eğitimi ve uzaktan eğitim modelini incelemeniz için internet siteleri; http://www.infolang.com/

hep siyah tişört giymek

bir de üstünde Mustafa Kemal Atatürk imzası varsa tadından yenmeyecek eylemdir..
http://www.buldumbuldum.c...e-ozel-urunler/tisortler/

black friday

üstteki entrylerden birinde picodi'den bahseden arkadaştan allah razı olsun. sayesinde picodi black friday sayfasını keşfettim. henüz görmemiş olanlar sayfaya şuradan bakabilirler. koton'da 150 tl’ye 40 tl indirim yapan kod var. hızımı alamayıp 2 kere sipariş verip tüm kışlık ihtiyacımı 220 tl’ye kapattım. çok iyi oldu çok güzel oldu.

black friday

pusuya yattım, günün anlam ve önemine bianen bu yıl indirimleri picodi black friday sayfasından takip edeceğim. indirim beklentilerim oldukça yüksek ama burası türkiye, belli olmaz. bekleyip göreceğiz.

bayanlar için ayakta işeme aparatı

adeta kadınlar için geliştirilmiş hijyenik bir pisuvar olan yeni bir icat, idrar kabı. hastalık, gebelik, hijyenik olmayan koşullar ve tuvaletsiz mekanlarda hayati önem taşıyor.

sözlükteki (bkz: kadınlar tuvaleti) başlığından da anlaşılabileceği üzere kadınların tuvalet ihtiyaçlarını gidermeleri oldukça zor şartlar altında gerçekleşiyor. hijyene önem veren kadınların bu gibi şartlar altında tuvalet ihtiyacını gidermeleri imkansız olsa gerek.

Mesela kız çocuğunuzu yanınıza alıp bir avm'de bir semt pazarında veya benzeri bir muhitte geziyorsunuz. çocuğunuzun tuvalet ihtiyacını mecburen umumi tuvaletlerde gidermeniz gerekiyor. Bu aparat ile bu işlemi tamamen steril ve ayakta yapabiliyorsunuz.

Aynı şekilde hamileler için de umumi tuvalet kullanma zorunluluğu doğabilecek zamanlar olabiliyor. pinky yine bu gibi durumlarda da imdada yetişerek enfeksiyon kapma riskini minimize edip steril bir şekilde tuvalet ihtiyacınızı gidermenizi sağlıyor. Sadece umumi tuvaletleri kullanmada değil, hamileliğin ilerlediği dönemlerde çömelme zorluğu yaşayan kadınlar için de ayakta işeme kolaylığı sağlamasından dolayı oldukça cazip bir ürün.

bir diğer değinilmesi gereken konu da konser, kamp ve doğa gezileri gibi etkinlikler sırasında kadınların tuvalet ihtiyacını karşılamaları yine imkansıza yakın hale gelebiliyor. işte pinky bu gibi sıkıntıları çözüyor. pinky-tr.com adresinden daha detaylı olarak inceleyebilir hatta sipariş verebilirsiniz.

pogo ajans

"Hedeflerimiz, hayallerimizin aynası, hayallerimiz gökkuşağının mirası" mottosu ile hizmet veren güzide bir reklam ajansı.

şöyle iki başarılı insanın sahibi olduğu firmadır ayrıca;

Firma sahibi Begüm Semerci, ortağı Kayahan Nacar.
Begüm Semerci KAFA Dergisi kurucu ekibinden, Görsel Yönetmenlik yapmıştır. 10 yılı aşkın bir süredir reklamcıdır.
Kayahan Nacar yapımcı, Geçmişi gazeteci(Milliyet gazetesi Ekonomi) Aynı zamanda iz TV kurucu ekibindendir. Fotoğrafçılık yapmıştır uzun yılladır. Türkiye de ve ABD de sergileri olmuş, Van depremi yararına sergiler açmış ödüller kazanmıştır.

10 bin lira ile yapılabilecek işler

10 bin sermaye ile yapılacak işlerdir. Biriktirilecek en makul rakamdır, yatırım için çeşitli öneriler vardır. Değerlendirilebilir miktardır.

canlitvizle com tr

uydu kanallarınıda en kısa zamanda beklediğim bir site.

orijinal beddualar

en sevdiğin şarkı çalarken ezan okunsun inşallah.

tefekkür

tasavvufun temelidir. düşün, gerçeği gör, aydınlan ve ferah da yaşa masasına gelir.

bize ne filistinden

merhamet etmeyen merhamet görmez. yarın başına ne geleceğini bilmediği halde insanlığa karşı duyarsız gafletteki kişi düşüncesidir. uyan artık sen ben yok herkes bir ve birbirine bağlıdır.

başı açık kızlar tecavüzü hak eder

beyni olmadığı için içgüdülerinin esiri kişi söylemidir.

sözlük yazarlarının şu an okuduğu kitaplar

vitriol - arda öngören.

vitriol

yeni okuyup bitirdiğim muhteşem kitaptır. kurgu süper akıcılık süper etkileyicidir.

yazarların şimdi dinlediği şarkıdan bir cümle

aşk bitti elimden sanki minik bir balık kayıp gittidir.

çocuk yetiştirmek

çocuk yetiştirmek öncelikle kendini yetiştirmektir zira sabır ve dayanıklılık hat saffalara çıkmaktadır.

kürt sorununun asıl kaynağı

ülkemizi bölmek isteyen dış güçlerin oyunlarının, entrikalarının fark edilememesidir. kürtler bu anlamda kullanılmış ve hala da kullanılmaktadırlar.

kızların artık sıkması

Genel olarak insanlardan sıkılmış olmanın doğal getirisidir.

sözlükçülerin blog adresleri

http://haktandinle.blogspot.com.tr/

akp nin izmir mitingi montajı

izmir i bilmem ama mersin de hakkaten 50 bin kişi vardı gözlerimle gördüm.