bugün

entry'ler (204)

fetullahın evlilik dışı kızı

(bkz: serap başak çil)

Burada yazılanların tamamı gerçektir ve belgelidir. Buna itiraz edenlerin cesareti varsa isbatı gayet kolaydır. Dunyanın hangi laboratuarında isterlerse DNA testi yaptirilabilir. Basyalanci yalandan gözyaşı döküp utanmadan Allah adına minberden yalan söyleyerek ben birinin bile gölgesine girmedim diye honkürüyor. Ancak bu kayıt 1990'da çekilmiş ise ortalama bir hesapla Feto bu kayıttan 4 yıl once bir gece, degil gölgesine en mahremine giriyordu. O kadının adı BAĞDAT idi. Bağdat fetonun spermleri ile hamile kalır ve 28.06.1987 yılında Ankara'da bir kız çocuğu dünyaya getirir.Şaibeli bir şekilde ölecek olan Bağdat ısrarının karşılığını çocuğunu nüfusa yazdırmak ve öldürülüp kaybedilmek olarak alacaktı.Ve doğru Nufus Dairesinin yolu tutulur. Erzurum Pasinler Korucuk Köyü Cilt:024/03 Sahife:41 Kütük:369'a ailenin yeni ferdi kaydettirilir. Isim konusundada israrcidir zavallı annesi kızını buyutecegini okutacagini telli duvakli gelin etmesine izin vereceklerini sanır.Bebesine Başak adını verir. Çok geçmez Temmuz'un 4'unde bir sabah yatağında ölü bulunur Bağdat kadın.Alel usul işlemler;doğru Karsiyaka. Bağdat kadının ölümünden sonraki organizasyon seması hazirdir. Daha sonra Emnıyet imamlarından olacak olan Recep G. bir aile bulur. Yıllardır cocuk hasreti çeken ibrahim ve hatice çil çifti. Ama tamamlanması gereken prosedürler vardir. Hukuk çetesi devreye girecektir. Ankara 3. Sulh Hukuk Mahkemesi 1987/1518 esas nosu ile 1672 sayılı kararla 7.12.1987'de sibel bilgin isimli şahsi kayyum atar. Once minik Basak Ankara Atatürk cocuk yuvasına terkedilir. Hemen ardından 4.11.1987 tarihinde ibrahim-Hatıce çifti kayyum ataması ister.ve yine aynı gun 7.12.1987 tarihinde 1987/1519 esas 1987/1671 karar No ile minik başak yeni ailesine verilir.Aile 22.11.1988 tarihinde basak ismine birde SERAP ismini ekletir mahkeme kararı ile. Evlâtlık işleminin onanmasini ise Ankara 4. Sulh hukuk mahkemesi ivedilikle tasvip eder. Enteresan olan 4. Sulh bu tur davalara bakmaz iken "nöbetçi" olması sebebi ile davaya bakar * Yani nöbetçi mahkeme ayarlama, hakim Savci kiralama o donemin alışkanlıkları arasındadır. Ama geride bırakılan izler temizlenmelidir.Ankara Nufus Muduru imzası ile Erzurum Pasinler Korucuk koyu 369 kütükten kayıt silinir. Artık Fetullah ve Bağdat'tan olma Basak Gulen//ibrahim ve Hatice'nin cocuğu SERAP BASAK ÇIL olarak hayata devam etmektedir.Asıl hikaye bundan sonra başlayacaktır.Bu isim duyulacaktır. Serap Basak Çil bundan boyle SBC olarak zikredilecektir. SBC liseyi Ankara'da okuduktan sonra tası toprağı altın diye istanbula koşar. istanbulda üniversite okumaktir gidiş sebebi. Ancak sehrin büyüsüne çabuk kaptırır kendini. Bu sehirde lüks icinde yasamak icin para gereklidir. Öğretmen emeklisi cici anne babanın imkanları bellidir. SBC internetin büyüsünü keşfeder ve ilk nitelikli isini yapar. nitelikli is dediğimiz nitelikli dolandırıcılıktir. Birileri Hirsizlik "babadan evlada gecer" demişti dimi? Aynen oyle olmuş sanırız. ilk isi bir mankenin adını resmini kullanarak açtığı bir Facebook profilinden xxx şahsi dolandırır. Yakalanır hapis cezasi alır. Hapis cezası ertelenir. Ama alışmış kudurmustan beterdir. Ikinci dolandırıcılık yine aynı yontemledir yine enselenir. Dava gecen ay sonaişlemez. Cezanın ertelenmesinin kaldırılması yalan olur. Ancak davanın büyüğü başkadır. Haberturk macerası ve Fatih Altaylı serüveni.Ak parti genel baskan Yardimcisi Hüseyin Çelik referansı ile SBC Habertürk'te ise girer. Fatih Altaylı ile tanışır. Kader ağlarını örer. Bu aşamada çözemediğimiz bir durumu itiraf etmek durumundayiz. SBC'mi altaylıyı kullandı. Altaylı'mi? Yoksa karsiliklimi?Altaylı ile ask hayatı başlar Feto kızının. Ve SBC bolluk berekete kavuşur. Ancak babasi gibi oda ac gozludur. Fatihi dolanirir.Fatih dolandirilmasini hazmedemez. Ama AKP referansli olduğu icin bir araştırma gereği duyar.Araştırınca kimin damadi olduğunu anlarFakat paranoyak olan altaylı SBC'nin yanına casus olarak gönderildiğini düşünür. Birngece boyunca gazetede iskenceyle sorgular.SBC babasının kım olduğunu bilmediği icin işkencede çözülmez. Fatih dava acar. Bir nitelikli dolandırıcılık davası daha açılır.Ama alanen meydan okuyoruz. Sbc'yi ortadan kaybetseniz dahi bizde DNA ornekleri mevcut. Hadi hodri meydan.Demeyecektik ama dedik. Demek istemediğimiz seyleride dedik. Kul hakkına girdik. Ama girilen hakların yanında masum kalırız biz.gidip Ankara 3. Sulh Hukuk kararının tahrif edilmişini getirmeye kalkmayın rezil ederiz. Orada nasıl hatalar yaptıklarınızı biliyoruz. ayrıca Nufus müdürlüklerinden silemediginiz kayıtlarında suretleri elimizde. Hadi söyleyin babadan ne geçiyordu. Peygamber ne demişti?

alıntı

serap başak çil

babası fetullah gülen olduğu idda edilen (evlilik dışı) milleti şantajla kullanan bayan olur kendileri.

edit: twitterdaki @imaminpici hesabını yalancısıyım.

okulu bahane edip ayrilan sevgili

en tirt sevgilidir. okulun bitmesini bekleyemez, aile baskisini belirtip okulu bahane edip ayrilan kisidir. sevseydi beklerdi (kabullenme cabalari) hala o kisinin istenmesi de ayri bi mallik tabi.

çocukken söylenilen yanlış kelimeler

Tiviizyon - televizyon.

didi reklamı

Dogal olalim derken yapmacikligin zirvesine oturmus, igrenilesi reklam filmi.

ilk buluşmaya çıtçıtlı body giyip gelen kız

Ilk bulusmada erkek kizin icine ne giydigine bakmayacagi icin citcitli body giydigini bilemeyecegi kiz.

cumartesi günü evde oturan ezik kız

Asosyalin onde gideni, bayrak tasiyanidir.

(Anne kooossss beni tanimliyolarr)

recep tayyip erdoğan

Andimizi kaldirdiktan sonra nefret ettigim sahsiyet.

cumartesi günü erken uyanmak

"uyandim cunku bok vardi" demek icin en uygun an.

battaniye

Onceleri kis mevsimi dostum olurken bu sene beni cok ozlemis olacak ki sonbaharda da yanimda olmak istedi kereta.

yavru kedi gören kız tepkileri

-ayyyyy (diye tiz bi nida kopar once donup bakarsin)
+noldu, ne var?
-nasil tatli bisey bu yaa
+uf bisey oldu sandim
-ama bakar misin sunda ki sirinlige oyyy minnosum yhaaaa
+senin minnosun ben degil miydim?
-sensin de ama bak bu da cok minnos cok tatliii yerim bunu yaa
+yersin demek daha bana bi kere bile demedin sen yerim diye, iyi guzel...
-zafer kediyi mi kiskaniyosun sen?
+hayir da yani bi tercih yapman lazim o mu ben mi aylin?
-!s?.!?l

hayatta anlık mutluluk veren şeyler

Ic camasirini degistirmek.

yalnızlığın anlaşıldığı anlar

Telefonu evde unuttugunda eksiklik hissetmiyorsan yalnizliga saglam alistin demektir..

yalnızlığın anlaşıldığı anlar

Facebook sohbette bir suru online kisi olmasina ragmen yine konusacak biri yok dendigi an.

Kim milyoner olmak isterde telefonla joker hakki icin uc isim vermen istendiginde arayabilecek kimsenin olmadigini anladigin an.

Telefon zil sesini gectim kapi zilinin sesini unuttugun an ciddi ciddi yalnizsin demektir.

son zamanlarda elli kez dinlenen şarkılar

Duman - olmadi yar.

sözlük yazarlarının saç rengi

Kahverengi ama (bkz: ben kucukken sarisinmisim)

günü en iyi anlatan şarkı

kısaca

http://www.youtube.com/watch?v=7Ys30vi4cnI

iyi de banane.

sözlük yazarlarının hayat felsefeleri

ne bir kürk ister bu şen gönlüm ne bir han ne de saray la la lay la la lay ye iç eğlen çok kısa ömrün SEV ÇÜNKÜ SEVMEK EN KOLAY.

http://www.youtube.com/watch?v=ekMLF79kI1k

kamyon arkası yazılar

kamyonlarin arkasina yazilan aforizma dolu yazilardir.

orn; seni sevmek ibadetim ama sevemem cenabetim.

sevgiliyle dinlenebilecek şarkılar

Sevgililerin zevkine gore degisebilecek sarkilardir. Ne dinleyeceginizi de mi biz soyleyelim yahu!