bugün

aklı başında biri olmak, insan olabilmek, bu dünyaya değer bir hatıra bırakmak, kendime bir şeyler katabilmek, sevilmek, sevmek, bir adım ötesini düşünmek, anlayışla karşılanabilmek, ne bileyim ya, çok değişik hissettim hayallerimi düşünürken.
şöyle iki katlı bir evim olsun diyorum arabam kapımda. büyükçe bir havuz. sonra tavuklar horozlar. ormanlık içinde temiz hava. ileride bir orta standartlarda göl. gölde teknem ile balık avlayayım. arkadaşlarla havuzun başında mangal keyfi yapayım. Sebzeleri bahçeden koparıp taze bir şekilde salatamı yapayım. ne kadar güzel olurdu be.
Çocuklarımla güzel ve sağlıklı yaşamak. Onların okulu bitirdiğini , evlendiğini, mutlu olduğunu görmek, bu arada arada tatile çıkmak, sağlıkla ve huzurla yaşamak.
hayatım boyunca hiç görmediğim uzak bir akrabadan kalacak 5 milyon € miras...
Şöyle bir girilere göz gezdirince ne kadar boş, duvar gibi bir adam olduğumu aladım. Hayalin hiç bir tüyü bitmemiş bende.
apartman yöneticisi olmak.

- şişeleri sarhoşa götür oğlum.
+ ya baba ders çalışıyom.
- sıçarım dersine! sanki apartman yöneticisi olacaksın pezevenk!
honda goldwing olur, bmw k 1600 gtl olur, ne bileyim bmw r 1250 rt olur sağlam bir gezi* motosikleti.
arkada the one.
ve birlikte, gönlümüzce dünyayı gezecek ve bu gezi bittiğinde aç ve açıkta kalmayacak kadar para.

yeni yerler görelim.
yeni yemekler yiyelim.
yeni içkiler içelim.
yeni insanlar ve kültürler tanıyalım.
arkadaşlarla kahve içerken baharın kokusunu içime çekmek. Var bi hayalimiz....
Coronavirüs vakası kalmayan, dünyada; savaşlarda son bulsun, dilerim.
Hayal kuracak ne vaktim var ne ihtiyacım.
Asansörde mahsur kalmak değildir.
Siktirolıp gitmek uzaklara. Çok stresliyim. inşallah frenlerime basabilirim..
tek hayalim sonunda mutluluğa kavuşmak biraz huzur istiyorum çok şey değil.
şef ibrahim yazıcı eşliğinde piyanoda fazıl say.

nazım oratoryosu kadrosu orada. konuk vokal güvenç dağüstün.

açılış gecesine recep tayyip erdoğan ile birlikte tüm devlet erkanı en ön sıralarda yerini almış...

bir süre şak şak, yalama yıkama ve orkestra girer..:

https://www.youtube.com/watch?v=uDrJTkiP0g0
tek hayalim sadece mutlu olmak.
Şöyle yeşillikler içine güzel bir göl kenarında evim olsun. Bir de sandalım akşama doğru balık tutayım eşi dostu çağırayım yiyelim beraber. Var bir hayalimiz.
şöyle kabaca 20 yıla kalmadan dünyanın sonunun gelmesi... sittir olup bu dünyadan kurtulmak.
Bir parça huzur.
sonsuza kadar uyku.
Sahile yakın, müstakil bir ev ve sahip olduğum için mutlu olduğum bir iş.
huzurdan başka bir hayalimiz yok ki...
Bir bütün olarak Mutlu olmak. Başka bir hayalim yok. Eksiksiz bir şekilde mutlu olmak istiyorum. Öyle miydi böyle miydi demeden.
new york'ta bir bar açmak ismi bilmece olur.
aslında birden fazla hayalim var ama en önemlisi bu dünyadan mutlu ayrılmak.
yazar değilim şuan o yüzden bilmem ama üniversite sınavından iyi not almak.