bugün

candan erçetin * deniz baykal, rahşan ecevit, mehmet ali erbil, ayla algan, ismet sezgin, neslihan danyel.
Oytunkaran. Her aynaya baktığımda görüyorum. Evet.
Yılmaz Morgül
Gülşen
Zara
Mustafa Ceceli
Sibel Can.

Hepsi konserden bunların.
Tarık Mengüç. Beraber çorba içmiştik ya kavruk abim benim.
Su instagram da fenomen olan nilay toprak diye bir kadın var onu cok gordum yasadigim sehirliymis o da sık sık geliyor ama ünlü sayılır mı bilmem ben gördügüm de ilgilenmiyorum pek konusma firsatim olmasina ragmen.
bu konuda küçük bir hatıram var.

askerde dağıtım iznine geldim. tatilim bitti, ankara aktarmalı tokat'a gidiyorum. bursa'dan bindim otobüse, eskişehir civarında mola verdik. abestir söylemesi pisuvarda hacet giderirken sağ tarafıma baktım gayri ihtiyari. bir kaç mete ötede kimi göreyim? merhum azer bülbül ile göz göze geldim. tabi adam tarzım falan değil, hadi tarzım diyelim; muhabbet edilecek ortam değil. işte öyle. bunu da neden yazdım bilmiyorum.
Berk atan. Ne kadar canlı gördüm sayılır bilmem ama o arabanın içindeydi ben ise arabasının yanındaki otobüsün içinde shahaghaha. Plakasından anladım o olduğunu çok yakışıklıydı ama vicdansız.
Ozan güven dir. Yaklaşık 10 saat öncedir. işin garibi heriften önce çocuğunu tanıdım ve evet normal hayatta biraz asabi bir duruşu var ama yinede seviyoruz herifi.

Bir kaç hafta önce de Burak satıbol u görmüştüm (bkz: salih abi) ve çok kilo vermiş üzüldüm...
Zerre ilgimi çekmeyen gereksiz bi başlık. Bayılıyosunuz boş yapmaya.
millet ünlü gördüm diye hava atıyor bir de aklında tutup buraya yazıyor, ünlü diye bahsedilen insanların hiçbiri benim gözümde sokakta simit satan insandan değerli değil, sikmişim hepsini kesip atttığım tırnak bile onlardan daha değerli, ruhunu paraya satmış gençliği de öyle sikip atan bir tane bile akıllısını görmediğim gürûh.

famous hit em up.
çok fazla da ilk aklıma gelenleri yazayım.

asuman dabak,

tolga çevik (defalarca gördüm)

sümer tilmaç (ölmeden 1 hafta önce görmüştüm)

Salih Kalyon (migros'tan çıkarken karşılaştık, selamlaştık falan) *
uygur kardeşler,

celal şengör,

demet evgar (komşumuzun cenazesinde gördüm)

ahmet ümit,

hayko cepkin,

fatih erkoç,

çaycı hüseyin,

hakan hatipoğlu (aynı spor salonundaydık. işin komik yanı adamın ilk başlarda hiç ünlü olduğunu bilmiyordum. gelip "merhaba kardeşim" falan diyordu. ben de "allah allah, acaba kim bu arkadaş da selam veriyor. liseden falan mı?" diye düşünürdüm. sonra adamın ünlü olduğunu öğrendim. muhtemelen tevazu göstermek için selam veriyordu.) *
şener üşümezsoy (adam alt komşumuzdu zamanında)

deniz oral (yan komşumuzdu)

sunay akın (aynı sokakta oturduğumuz için sık sık görürdüm)

goncagül sunar (evet ünü pek kalmadı ama yazmadan geçmeyeyim dedim. anamın eski arkadaşı olur kendileri.)

yılmaz büyükerşen

daha da aklıma gelmiyor ama illa ki vardır. çocukluğum bol ünlülü bir semtte geçtiği içün. ama artık eskişehir'deyim. burada sadece çaycı hüseyin var. ha bir de yılmaz büyükerşen. *
Başlığı görünce aklıma gelen üzücü bir anımı anlatayım:

Ağustos 2016 gibi Bebek'te küçük bir etkinlik için mekan bakarken gördüm kendisini. Divan Pastanesi'nden çıktık, kendisi farklı bir yerden çıkmıştı sanırım ve eski bir BMW 7 kasa araca biniyordu. Çok sevdiğim bir oyuncu olduğu için gidip selam vermek ve beraber bir fotoğraf çekilmek istedim lakin sonra çekingenliğim tuttu ve vazgeçtim. Aracına binip gitti.

2-3 ay sonra bir sabah erken saatlerde o gün gördüğüm eski 7 kasa BMW'sinin içinde vefat ettiğini gördüm haber fotoğraflarında ve çok pişman oldum o gün gidip bir selam vermediğim için.

Okurken pek anlam ifade etmeyecek sanırım sizler için lakin benim için çok anlam ifade etti özellikle vefat haberini gördüğüm sabah, ardından günüm de pek iyi geçmedi zaten.

Edit: adını yazmayı unutmuşum, Erdal tosun.
athena gökhan,devlet bahçeli,mustafa sandal,deniz baykal,volkan severcan, ata demirer, teoman,kıraç, kenan doğulu, funda arar, ilyas salman. vs.
Haluk levent ile sicak bir izmir gununde belediye asansorunde karsilastik. Ama canli degildi oylece duruyordu. Hic canli unlu gormedim. Kimle karsilassam duruyo ole.
Alexander Rybak
Mabel matiz
Can bonomo
beraber çaldığım müzisyenlerin harici, kuliste denk geldiğim güzel insanlar var, bazı bazı görüşüyoruz.

(img:#1601259)
Ntv spor'da bi ara veni vidi vici diye program vardı ve ondan sonra taraftarları çağırdığı program vardı.ordaki şapkalı adamı gördüm,yani 0,5 ünlü.
en kariyerlisi dustin hoffman idi sanırım.
Cem yilmaz, ridvan, ata demirer, beyaz, erol evgin, mazhar alanson falan filan. Bunlar sokakta avmde vs gorduklerim.
Canlı yayın dahil mi.
Ankara Kocatepe’de bir kitap fuarında gördüğüm bakışlarıyla beni benden alan (bkz: cansu Canan özgen)
bülent ecevit (hayli yakından)

cüneyt ülsever

rihanna (her gece rüyamda)

sakıp sabancı (tam kayserili, elini öptürmemişti rahmetli)

cevher özden

haluk levent.
işim gereği politikacı da ünlüde bir çok kişiyi gördüm ..

Ama bire bir çalışıp etkilendiğim tek kişi kaddafi idi ..

Değişik bir adam idi..

Çadırını lükse düşkünlüğünü hiç yürümeyip clup car ile her yere gitmesini unutamam
8+8=16.

Bebe la bu.
tamer karadağlı ve volkan severcan. askerlikte acemiliği beraber geçirdik.