burçlara inanmam ama kova ve oğlak burcu bayağı zeki oluyor genelde. oğlak burcu kararlı olduğu için zeki olabiliyor, kova burcu neşeli ve zeki olabiliyor, aslan burcu da yönetici ruhlu olduğu için zeki olabiliyor.
benimki aslan. ikizler burcunun zeki olduğu söylenir daha çok.
ikizler burcudur. 10 Ağustos' ta doğmuş olsaydım aslan burcu olacaktı. Çünkü burçlar saçmalıktır.
oğlak burcu olmama ve toprak burçları ile anlaşabilmeme rağmen, bir tane bile ahmak yay burcu görmedim. tamam koç burçları da iyi fakat yay burçları çok farklı. tanımaya bakın derim. *
ha burçlar var mıdır yok mudur inanır mıyım dersek, bittabi inanırım tabii. ne var ki miladi takvime göre hesaplanması saçma. yahu biri de çıkıp demiyor ki; "gezegenlerin hareketleri miladi takvimin başlangıcıyla mı başladı?"
Ben burçlara inanmıyorum ve zekanın da burçlarla alakası olmadığını düşünüyorum. Yukarıda arkadaşlar kova demiş de demek ki bende bir sorun var. Pek zeki biri sayılmam çünkü, evet.*
Hangisinin zeki olduğunu nereden bileyim kahin miyim.
Oğlak burcuyum, ikizler burcu kadını adamın amınakor.
(bkz: kova)
(bkz: kova)
iki kova ile şamarlıyoruz.
Einstein balık burcu.
Bu da zekanın burçla ilgisi olmadığını kanıtlıyor. Çünkü ben balık değilim ehehe.
inanmıyorum , doğduğum zamana ikizler demişler.
Astrolojiye karşı olanları zeki bulurum istisnalar hariç.
Burçlara inanmayan her burç zekidir.
Kuşkusuz ikizler Burcu,sonra kova gelir. Ancak bunlardan daha zeki oğlak burcudur.
En zekiler kovalardır.
Benim burcumu yazmışlar mı diye geldim yazmamış lar niye yazmadınız lan.
Burçtan zeka tespiti yapan birinin de akli melekeleri… bilemiyorum..

Ha, burçlara inanıyorum, sınırlı bir çerçevede..
Aslan burcuyum. Zekanın burç ile değilde, biraz genetik biraz da öz gelşim hakkında olduğunu düşünmekteyim. Ama zeki olacağını düşündüğüm burç ise yine aslan olurdu. Baskın olma ve liğder dürtüsü olan aslan burçlarının, pratik zekası bence biraz ağır basmaktadır bu yüzden.
Yay. Ateş grubuna selam olsun.
Akrep burcuyum, bence, terazi benden daha zeki bir burc.
terazi burcunun o mükemmel venüs özelliklerine sahip, iflah olmaz bir centilmen olarak, yengeç burçlarındaki pratik zekanın hastasıyım. Not: Yengeç kadınından uzak dururum.
Kova ve kova tabi ki.
akrep ve akrep.
Akrep. Tabiki akrep.
Terazi burcuyum.
oğlak: adeta bir " iş "burcudur.
Başak: aşk burcudur.
Terazi: duygu ve denge burcudur.
Yay: bir özgüven burcudur.
Balık: saman altından su yürüten bir burçdur.
Yengeç: evcil ve sadık bir burçdur.
Ve en zeki burç, açık ara ile koç burcudur...
Oğlak burcuyum, en zeki bulduğum ise koç burcu.
Kova. Terazi biraz daha zekidir diyebilirim.