bugün

yazar kişisinin kendi burcu ve kendi burcu haricinde en zeki bulduğu burçun söylenmesi durumudur.
ankette herkes kendi burcunu yazıyor.
burcum: akrep.
akrepleri içine kapsamayacak şekilde en zeki bulduğum burç: ikizler.
yengeç ve kesinlikle bir yengeç olamaz.
oğlak, oğlak dışı bütün burçlar ^^
Kafayı bile burca bağlayan allaıslahetsinleri ortaya çıkarmıştır. Çok istiyorsanız tabi dünyanın en seksi ve zeki burcuna sahibim.

http://www.soulsofthemoon...-as-k-hangi-burctan-c-kar
ikizler ve ikizler. Ya ne olacağdı.*
terazi- boğa.
teraziyim. kova ve terazi.
Aslan ve kesinlikle aslan .
burcum yengec. ancak kova burclari inanilmaz derecede zekidirler.
Koç - koç.

Teşekkürler ego.
aslan - aslan.
kova-kova.
Ben akrep burcuyum ve sizi biraz bilgilendirmeye geldim. Astrolojide en zeki burçlar hava burçlarıdır.(kova, Ikizler, terazi). "Ama benim bir kova burcu tanıdığım var o hiç zeki değil ki" veya "boğa burcu bir tanıdığım var çok zeki" gibi cümleler kurabilirsiniz. Bilmeniz gereken şey şu ki, bu hava burçları(yani kova, ikizler ve terazi) yükselen burç olduğu zaman zeka etkisini daha çok gösterir. Yani akrep yükselen terazi biri, terazi yükselen akrep birinden çok daha zekidir. Saygılarımla.
Bu arada zeki bulduğum burçlar yazıda söylediklerim yani "kova, terazi,ikizler" ve bir de "başak" burcunu zeki buluyorum. Ama dediğim gibi asıl bu burçlar yükselen burçta olduğu zaman zeka kendisini gösterir.
en zeki burç ikizlerdir. iki akillilar yeminle. ben de akrebim. akrebi de yedirmem ama zeka konusunda.
aslan - aslan.
aslan - kova.
Kovayım. En Zeki bulduğum burç da kova. Yani değişik tipler, meraklılar.
kova-kova.
oğlak _ oğlak .
amk şu tarz anketlerin burcu bu ara favorim.
Balık balık mevzu nedir gençler.
yengeç yengeç. teşekkürler.
ikizler burcuyum. ikizler burcunu zeki bulurum. ehe.
Koç - koç.

Hayır kendi harika burcumdan başka bir burcu nasıl Zeki bulayım ben?
Ne kadar saçma salak başlık varsa burada.
aslan'ım ve ikizler ile aslan'ı çok zeki buluyorum.

aslan; araştırmacı, samimiverici ve esprilidir, ilgiye bayılır
ikizler; ilgiye bayılmasından ziyade, birilerinin ilgilenmesi için; tüm zekasını çalıştırır ve bir anda kalakalırsınız.