bugün

Hocaların bir nevi arabalarını yenilemek için öğrencileri yazın okula gelmeye mahkum ettikleri artı bi dönem.
bursa'nın çılgın atan yaz ortamlarına dalmanıza imkan verecek okul çeşitidir, devamıdır, uzvudur, çıkıntısıdır.

lakin bünyenin aka aka sıvılaşmasından endişe edilmelidir.
yazın derse calışırken arkadaşlarım acaba şimdi hangi kumsalda güneşleniyor diye düşündürten okul.
istanbul üniversitesinin bu seneye kadar telafi için yaptığı 2-3haftalık okul. * ya hem yazokuluna gidiyorsun hem para veriyorsun üstüne üstlük bir kaç derse girmediğin zaman da sınava giremiyorsun. *artık bütünleme var. * *
Uludağ Ünivesitesi'nde de olan sistem.Bazı derslerden sanki yaz okulundan para kazanılsın diye kasten bırakıyolar diye düşünür insan.
Ders tarifleri 2. öğretimler için iki katıdır.Devamlılık yok gibidir ancak çok hızlı ders işlenir.Bu yüzden her derse gelmek gerekir.Başka üniversitelerden öğrenci kabul edilir.
marmara üniversitesi bünyesinde sadece hazırlık sınıfından sonra konulduğu için kaçırmak istemeyip* 1.5 ay gittiğim okul dönemi.
bursanın kuru kuru esen rüzgarında sabahın köründeki derslere girmek 2. öğretim parası vermenize rağmen erken kalkmak gibi birçok iğrençliğin içinde kendinizi bulmanızın eğitime vurulmuş versiyonu.
insanın 2 ayını heba eden dönem
dersleri kurtarmak amaciyla kendi paranla kaldigin derslerin verildigi yaz donemi işkencesi
okulun parası bittiğinde ya da okul yer döşemelerini değiştirmek istediğinde öğrencinin neredeyse zorunlu kılındığı yazı berbat eden 1,5 aylık işkence.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.