bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    Hocaların bir nevi arabalarını yenilemek için öğrencileri yazın okula gelmeye mahkum ettikleri artı bi dönem.
    25 -2 ... trda
  2. 2.
    sıkıntısını vardır ama son seneye ders bırakılmamalı, mümkünse yaz okulunda halledilmelidir.
    5 ... delikanlımühendis
  3. 3.
    bursa'nın çılgın atan yaz ortamlarına dalmanıza imkan verecek okul çeşitidir, devamıdır, uzvudur, çıkıntısıdır.

lakin bünyenin aka aka sıvılaşmasından endişe edilmelidir.
    4 ... bl
  4. 4.
    yazın derse calışırken arkadaşlarım acaba şimdi hangi kumsalda güneşleniyor diye düşündürten okul.
    12 -1 ... sesert
  5. 5.
    gitmediğim için bir dönem okulu uzatmak zorunda kaldığım, sıcak ter demeden gitseydim dediğim yanılmıyorsam 7 haftalık bir zaman dilimi.
    2 ... ben miyim
  6. 6.
    istanbul üniversitesinin bu seneye kadar telafi için yaptığı 2-3haftalık okul. * ya hem yazokuluna gidiyorsun hem para veriyorsun üstüne üstlük bir kaç derse girmediğin zaman da sınava giremiyorsun. *artık bütünleme var. * *
    1 ... kacak kelebek
  7. 7.
    Uludağ Ünivesitesi'nde de olan sistem.Bazı derslerden sanki yaz okulundan para kazanılsın diye kasten bırakıyolar diye düşünür insan.
    Ders tarifleri 2. öğretimler için iki katıdır.Devamlılık yok gibidir ancak çok hızlı ders işlenir.Bu yüzden her derse gelmek gerekir.Başka üniversitelerden öğrenci kabul edilir.
    1 ... italiano
  8. 8.
    marmara üniversitesi bünyesinde sadece hazırlık sınıfından sonra konulduğu için kaçırmak istemeyip* 1.5 ay gittiğim okul dönemi.
    2 -1 ... fth
  9. 9.
    bursanın kuru kuru esen rüzgarında sabahın köründeki derslere girmek 2. öğretim parası vermenize rağmen erken kalkmak gibi birçok iğrençliğin içinde kendinizi bulmanızın eğitime vurulmuş versiyonu.
    5 ... doksanüç
  10. 10.
    insanın 2 ayını heba eden dönem
    1 ... armi