bugün

merak edilendir. sonuçta evli, çocuklu ama kalp işte bu da söz dinlemiyor bazen.
Yani yaptığın en utanmazca şey değil tabi.
utanmalısın bence.
Ben senden once asik oldum git baskasina ol.
Cıss bazi seylerin sakasi yapilinmaz.
görsel
Kaç odalı bir kalp bu ya. Her saat Başka birine aşık bir yazar var aramızda arkadaşlaar. *
kalbi aşka kapalı filofobik bir yazar olmasaydın kalbimin tüm odaları sana açıktı da işte.
Yalnız merve bana aşık...
Hem yasak hem merve. Yine de düşün derim kardeşim.
Senin aylık tüm gelirin Merve nin mazot parasına yetmez...
Merve akşamları taksiye çıkıyor, çok mazot yakıyor.
insanlar yanlış düşünür,
Yanlış yapar,
Ama yanlış hissetmezler.
arkadaşlar, no flört, yes çiçek çikolata.
Kasap, Merve diyor ki, sittir et öyle romantik romantik entryleri, al çikelotanı, çiçeğini.... Allahın emri, peygamberin kavliyle diye dayan kapısına.
merve nabıon? bari şu durum tabu olsaydı!
olm bu baslıklar ne ya? sürekli söyle sacma sapan baslıklar acıp durmayın ilkokul 5-a sınıfı wp grubu gibi olmus sözlük. nerde bu modlar aloo kall zall nerdesiniz olm bakın su baslıklara.
kendisine son bir şarkı armağan edip bu aşkı sonlandırma kararı aldım. yaş farkı var, sen istanbuldasın ben ingilterede bu ilişki gitmez böyle, kendine iyi bak. muhtemelen sen bu filmi sinemada izlerken ben 1 yaşında falandım. şimdi anlıyor musun?
https://youtu.be/bPrgEDREoZw?si=OdvOFHT-pMBWOPak
utanmamalısın kasapçım insansın aşıkta olursun vurdurmakta istersin sorun şu sen aynı benim gibisin her dişiye aşık oluyorsun ben araştırdım tıp henüz bize çare bulamamış bu amcılıktan pardon rahatsızlıktan tek kurtuluşumuz ölümmüş.
Bence; evet.
Sordun söyledik.
Utanmaz herif.
Bence genel olarak sen utanma duygunu yitirmişsin, mümkün değil yani.