bugün

tuvaletteki kadınlarca sapık olarak nitelenerek kafasına epey çanta yiyecek erkek.
darth vader dır bu.

http://www.youtube.com/watch?v=vK5CTd0OVLw
kafa sikici bir konferanstan çıkıp elimi yüzümü yıkayarak rahatlama seanslarını düşündüğüm sırada yürürken ayaklarımın beni kızlar tuvaletine götürmesiyle profilini oluşturduğum erkek türü. tabi durumu vahametini anlayınca bir mehter elemanı edasıyla girdiğim gibi ters adımlarla çıktım. iki arkadaşım gülme krizleri geçirdi, diğer kızlar dondu kaldı öyle. arkadaşım olan kızlar bunu kimseye anlatmamamı söylediler. dayanamadım sözlük. bu da böyle bir anımdır.
-ver iz dı parti yeeeeeh?
+ aaaaaaaaa!!!!!
- uuuuuuuuu...
(bkz: where is the party at)
içeride birileri varsa özür dileyerek; yoksa hiçbir şey demeden çıkar.
daha kötüsü için;
(bkz: bayan öğretmenler tuvaletine giren erkek)
dorockta deneyim ettiğim şeydir. erkek tuvaleti zannedip (ki bunda alkolün etkisinin olduğunu düşünüyorum) içeri girmem, içerde bi kadının lavaboda ellerini yıkaması, herhalde kadın erkek ortak tuvalet diyip işimi halletmem, kadının hiç tepki vermemesi, işimi halledip elimi yıkayıp elimi kolumu sallaya sallaya tuvaletten çıkmam şeklinde yaşanmıştır.
yanlışlıkla girmişte olabilir.
* *
kadınların ters bakışlarına maruz kalacaktır. sapık gibi hissetmek feci olsa gerek.
Çok farklı bir yer bekleyip gayet normal çıkması durumu ve hayal kırıklığı.
yüzüne çamaşır ve su fırlatılan gençtir ve kızların çığşığı hoşuna giden gençtir.
benim o. aşti'de yaptım. kapıdaki işaretlere bakmadan daldım içeri. tuvalet bir değişik geldi önce, birşeyler farklıydı ama uykusuz halimle çözemedim. kabinlerden birine girdim, tam çişimi yapacakken kapıyı biri tıklattı, ben de mecburi efektini yaptım. meğer temizlikçi kadınmış, "abi burası kadınlar tuvaleti, yanlış geldin sen" demesin mi? demesin ama dedi bir kere. koşarak çıktım kadınlar tuvaletinden, girişteki gişedeki adamın şaşkın bakışları arasında hiçbir şey olmamış gibi erkekler tuvaletine girdim, işimi hallettim çıktım.
bugün öğle yemeğine gittiğimiz bir yerde yaptığım dalgınlıktır. ben içerdeyken kapıyı tıklattılar, çıktıktan sonra baktım ne göreyim bir tane kadın bekliyor! ikimizde şok tabi, hemen kadın kapıyı açıp işaretlere baktı, kendinden emin olduktan sonra bana ''yanlış girmişsinıııız'' dedi. utanmamı bekledi herhalde? gayet rahat tavırlarla ne olacak sanki ya diyerek, pişkinliğe vurarak olay yerinden uzaklaştım.
kadınların çantalarından çıkarttıkları vibratörlerle saldıracağı erkektir.
ilk giriş anında mekanda pisuvar olmadığı görüldüğünde anlaşılabilecek durumdur.
kadınlar tarafından afaroz edilecek erkektir.
otobüste ford halindeyken kadının ters ters baktıktan sonra, bütün otobüsün sana baktığını görünce o an hemen en yakın durakta inmek istersin ya. aynı duygu hissedilir.
en az yanlışlıkla erkekler tuvaletine giren kadın kadar utandırıcı bir olaydır. dalgınlığına gelmiştir, insanlık halidir.
Kafası dalgındır, bir anda aynada makyaj tazeleyen kızları görünce ne yapacağını şaşırır.

(bkz: kendimden biliyorum)
o değilde yanlışlıkla erkekler tuvaletine giren kadın gördüm. hatta ales sınavından çıkmıştık çok sıkışmıştım ve hemen erkekler tuvaletine gidip pisuvara işerken kapı açıldı. bir de ne göreyim benim sınavıma gözetmen olarak giren bayan muhtemelen de öğretmen erkekler tuvaletine girdi. hem de ne biçim. ortalarına kadar. sonra burası erkekler tuvaleti amma.. dedim. ve dememle de ayy yanlışlık olmuş deyip çıkması bir oldu. biraz daha gelse pisuvarda birlikte işeyecektik sanki o kadar yaklaştı. ben de hatta utandım biraz. sonuçta pisuvarda işiyorum ve yanı başıma bir bayan gelmiş. benden çok onun için utanç verici birşey olsa gerek.
farkında olmadan kapıdan giren erkek fermuarını açarak olmayan pisuvarı aramaya başlar, kadınların etrafta olduğunu görünce afallar, önce açık fermuara sonra kadınlara bakar ve fermuarı kapatarak oradan hızlıca uzaklaşır.
(bkz: sikmeseler bari)
çocuktur.
yanlışlıkla erkekler tuvaletine giren kadınla aynı durumdadır.
doğru tuvalete girip de sonradan dumur olan erkekten farklıdır.

biraz dalgınlık vardı. girdim tuvalete boştu hepsi zaten. dalgın takılırken, kadın sesleri gelmeye başladı. o anda dank etti. irkildim bi. emin değildim çünkü. yani dalgınlıkla kadınlar tuvaletine girmiş olma ihtimalim vardı. kadın seslerini anlamaya çalıştım. baktım hem konuşuyolar hem iş yapıyolar. biraz çaktım davayı. çekine çekine çıktım. temizlik şirketinin kadın görevlileriymiş. temizlik yapıyolar. dedim betimi benzimi attırdınız be. güldüler felan. hemen oracıkta seviştik sonra. bu cümle yalandı. sırf hayvanlık olsun diye yazdım.