1. 1.
  black eyed peas li son doritos reklamıdır. aşağı düşen doritostan yukarıda bir yerlerde bir parti olduğunu çıkarsayan b.e.p üyeleri kapı kapı dolaşırlar ve destursuz daldıkları her dairede "where's the party at?" diye çığırırlar. sonunda partyi bulan üyeler ellerindeki cipsle kıç kadar dairede çılgınlar gibi eğlenirler. will.i.am konuşturmuş besteci yönünü fakat bu reklamın abuk olduğu gerçeğini değiştirmiyor... ne diyeyim, gördükçe markete koşup doritos alasım geliyor.karşı koyamıyorum(!).
  3 -1 ... abisesque
 2. 2.
  sevimsiz doritos reklamıdır. black eyed peas ve fergie ellerinde doritoslarla geziyorlar kapı kapı. sonra gazetelerde boy boy fergie şişmanladı, fergie 'nin selülitleri. olmamış otur sıfır.
  5 ... dancerinthedark
 3. 3.
  yoldan geçenin, içeri dingonun ahırına girer gibi girebildiği bir partide, ''içerisi neden bu kadar tenhadır'' sorusunu akıllara getiren reklam filmidir.
  1 ... zaamtoox
 4. 4.
  kanımca oldukça eğlenceli doritos reklamı. where is the party at demeci direk ağza takılmakta.güzel olmuş.
  2 ... ortamci
 5. 5.
  new york gibi bi yerde, (o şahısların reklamda sıradan insanları oynadığını varsayarsak) partiye eli boş gelen zencili hispanikli bir grubun buyur edilmesi hasebiyle inandırıcılığı olmayan reklamdır. kapıların kilitsiz olması ayrı bi konu, partinin gündüz yapılması ise apayrı bi konu.

  sonuçta bi reklam... yersen *
  ... curufinwe
 6. 6.
  (bkz: neden at)
  -1 ... filleri kurtaran adam
 7. 7.
  "where's the party at" nakaratı inanılmaz sinir bozucudur..
  ... scofield
 8. 8.
  duyarken "where is the partieyytt!" tadında bir tatlıses narası olan eğlence arayışı temalı reklam sloganı..
  1 ... lotbone
 9. 9.
  cevabı at my home olabilecek soru.*
  -1 ... carlott
 10. 10.
  (bkz: where is the party)
  ... dabaddah