bugün

entry'ler (401)

yeni araba almak

istanbulda yaşayanlar için gereksiz bir durum. ne kadar yeni olursa olsun mutlaka biri gelip sürtüyor.

31 yaşında olmak

Otuz Artı Bir şeklinde söylenmesi gerektiren bir yaştır.

izmir de ülkücü olmak

izmir ve çevre illeri tamamen türk solu (chp,dsp vb) siyasetini benimsemiş bir toplumdur. solcuların olduğu yerde de mutlaka aşırı sol grupların olmasını kaçınılamaz. hal böyle olunca izmirde ülkücü olmak doğrudan faşist olarak fişlenmenize yol açmaktadır.

ha bir de maocu görmediklerini söyleyenler vardır ki o kişiler doğduğundan beri mahallesinden hiç dışarı çıkmamış kişilerdir.

sık gittiğiniz lokantanın at keserken yakalanması

at yarışlarında dereceye giremeyen atların hazin sonudur efendim.

sapıtmayın

kimi sözlük yazarlarında sıkça görülen durum için söylenebilecek en güzel söz.

atila aydıner

her gün reklam mesajlarına maruz kalınan itici belediye başkanıdır.

sarıgül ün itmesi vs akp lilerin genci linç etmesi

her ikisi de boktan bir durumdur. daha oy avında bu insanlar her türlü çirkinliği yapıyorsa seçimden sonra neler olur kim bilir? hakaret ettikleri kişiler halktan olan kişiler. senin başına gelmemiş olması sana iyi davranılacağı anlamına gelmez. empati kurun biraz.

şu anda ülkeyi yönetecek tek bir adam yok.

insanın peşini bırakmayan yalanlar

9-10 yaşlarındayken mutfakta bir şey kırdım ama ne kırdığımı hatırlamıyorum. akşam olduktan sonra tam evden içeri girecekken ninem bayağı bi kızgın şekilde söyleniyordu. bende korkudan geri adım atıp yavaş yavaş uzaklaştım. * evin 50 metre uzağında çalıların arkasında saklanırken fenerler yanmaya başladı, herkes benim ismimi yüksek sesle haykırarak arıyordu. içimden "vallaha kesin dövecekler" deyip iyice saklandım. yere öyle sapladım ki kendimi, 5 metre yanımdan geçmelerine rağmen göremediler. daha sonra köy camisinin minaresinden benim kayıp olduğum anons ettirilince iyice götüm tutuştu. bir süre daha beni aramaya devam ettikten sonra geri çekildiler. köyde kaldığımız için evler birbirinden uzak, bende ıssız bir yerde saklanırken birden korkmaya başladım. 100 metre yukarıda büyük mezarlık, 100 metre aşağıda küçük mezarlık var ürkütüyordu beni *. ufaktan ufaktan eve doğru yaklaşmaya karar verdim, köydeki yakınlar toplanmış ahizeli telefonda * yakınlara "size geldi mi?" şeklinde konuşurlarken pencereden baktığımı gördüler ve beni kolumdan yakaladılar.

- nerdeydin sen?
+ şeyyyy *
- kimleydin?
+ bi amcayla oynuyordum *
- nasıl bir amcaydı?
+ şeyyyy *
- cinler mi kaçırdı seni yoksa?
+ haaa, evet. cindi o, beyaz sakalları vardı
(etraftakiler sus pus, sessizce gülümsediler)

aradan 20 sene geçmiş, bir sürü akraba rahmetli olmuş olmasına rağmen kardeşlerim halen daha o günü unutmadı. 29 yaşındayım halen daha bu konuyu açıp geyik yaparlar *

futbolu sevmeyen erkek nedir sorunsalı

rakip takımın anasına, bacısına küfür etmeyen erkektir.

futbolu sevmeyen erkek nedir sorunsalı

kickboksördür. futboldan nefret eden bir yapısı vardır. aslında futboldan değil, gerizekalı futbol taraftarlarından nefret ediyordur. futbol fanatiklerinin %100'lük çoğunluğu beyinsizlerden oluştuğu için erkek tabirinden tek kasıt 'çük'lü olmaktır.

bir travestide çük vardır lakin adam değildir. futbol teröristlerinde de aynı durum söz konusudur. sadece çükleri olup adam olamamış beyinsizlerdir.

gün boyunca çalışıp kazandığı parayı maç biletine, formaya, pahalı futbol kanalı alıcılarına yedirip zenginleri daha da zengin etmektedirler. her zaman gerizekalı tabiri en iyi futbol taraftarları hak etmektedir.

ülkücüler ne işe yarar

ülkedeki sivil teröristlerden ve bölücülerden korumaya yararlar. devletin yıkılmaz kalesini oluşturur onlar. iyi ki varlar.

not: ülkücü değilim.

türk olmaktan utanan insan

o sadece insandır. türk değildir. türk olmak genetik bir soya bağlı olmayı gerektirir. soysuz bir insan elbette türk olamaz.

türkçü ve turancı biri müslüman olamaz

pekala olunur.

çünkü müslüman olupta arap emperyalizmini savunan birisi müslüman olabiliyorken, türkler kendi yurtlarında hem müslüman olup hem de kendi kültürleriyle neden yaşayamasınlar.

müslüman olunca kendi kültürünü çöpe atıp arap kültürüyle yaşayacaksın anlamına geliyorsa orası ayrı tabi.

bu ülkenin içine eden gereksiz üçlü

- kürtler
- ermeniler
- arap yalakaları

bu ülkeye atatürk gibi bir dahi bir daha gelir mi

atatürk gibi bir lider ruhlu bir kişi bu dünyaya her zaman gelmez. bir kere daha bu ülkeye düşmesi çok düşük bir olasılık. bu nedenle devrimlerini korumamız gerekir.

tavuk döner yiyen fakir

tavuk döner yiyen fakirlerle aynı havayı solumak var bir de. en az onun kadar vahim bir durum.

ülkücülerin dombrayi babalarının malı sanması

tamamen orta asya türk kültürüne ait olan bir eserin 'orjinal sözlerinde de türklükle alakalı en ufak birşey yoktur' diyen yazar saçmalığı.

hırsızlığın bu kadarına pes doğrusu.

ak parti nin 2014 yerel seçim şarkısı

nogay türklerine ait olan dombıra şarkısını türk milliyetçileri tarafından sıkça dinlenir eşsiz bir eserdir. 'milliyetçiliği ayaklarımın altına alıyorum' diyen erdoğan’ın bu hamleyle milliyetçilerin gönlüne girmeye çalışmaktadır.

sevgilisini rehbere pilot diye kaydeden kız

çok fazla havalanan erkek tipi olduğu için olabilir.

dilenci ithal eden akp

büyük şehirlerde sıklıkla görebileceğimiz suriye ve afrika kökenli dilencilerdir. çingene dilencilere alternatif olarak yurt sınırları içerisine sokulup güzel bir rekabet ortamı yaratmışlardır.