entry'ler (236)

olcay kılavuz kerkükte

Kendisini yakından tanıma fırsatı bulduğum güzide insanın, "emanet namustur, emanete onu sahibine teslim edene kadar refakat etmek gerekir" deyip, IŞiD, peşmerge vs. birçok tehdide rağmen yola düşmesi, Kerkük'e varması durumudur. Allah yardımcısı olsun.

sözlük yazarlarının itirafları

tıp daki ilk komitemde okulumun uyguladığı saçma sapan 60 barajına takıldım. 48 den barajla 36 ya düştüm. inşallah bu not baraj yediğim ilk ve son not olur da tıp ı bırakıp mühendislik e gitmek zorunda kalmam.

sabri sarıoğlu tarzı entry girmek

sözlüğe girilmesi gereken entry lerin facebook a twitter a ulaşması gibi bir sonuçla karşılaşılması muhtemeldir kanımca...

sözlük! saatlerin geriye alındığı hissi bir an içimde uyanınca, sözlüğe bir entry girip entry nin saatine bakmak istedim. * *

en iyi defans oyuncusu servet olan takım

allah yardım etsin denilesi takımdır. *

cheapdeath

(bkz: klimppisoppa)
(bkz: lihapullat)
(bkz: lohikeitto)
(bkz: viili)
ha bi de bu (bkz: hernekeitto)
nerden geldi bu fince merakı ki acaba...* *
edit: imla

mikrofonlu kulaklik

ingilizce de karşılığı "head-set" olan alet-i edevat.

bugün * tıp fakültesindeki ilk dersimdi. ve ilk derste, hocamızın yorumlarıyla, insanoğlunun fizyolojisi itibariyle tek ve en önemli amacının çoğalmak olduğunu öğrendik. bi de ilk vukuatımı işledim. arkadaşımın yerine imza attım. heyecanlı bir şey gibiydi ama sıradanmış be sözlük. neyse iyi sözlükler. *

sözlük yazarlarının en sevmediği kelimeler

(bkz: fatmagül)
(bkz: suçu)
(bkz: ne) *

formanın arkasına sevgilinin ismini yazdırmak

sadece baş harfini yazdırmak da ilginç sonuçlar doğurabiliyor. kız arkadaşınızı adı "h" ile başlıyorsa, formanızın arka yüzü bir helikopter pisti havasına bürünebilir. *

cepte para olmadığını yanındaki kıza çaktırmamak

beş kişilik bir arkadaş grubu doğum günü kutlamaya gitmişsinizdir. üç erkek iki kız. doğum günü kızlardan birinindir. bir gün önceden, üç kafadar erkek bir araya gelip paranızla ortak bir hediye almışsınızdır. doğum gününde de, üç erkek hesabı çekmişsinizdir. * ve beklenen son. cepte metelik yok. neyse beş kişi aynı dolmuşa binersiniz. erkeklerden ses yok. e malum para bitti. neyseki kurtarıcı hamle kızlardan gelir ve "şurdan beş kişi alır mısınız". tabi hemen bi küçük göstermelik isyan "ya naptın verecektik" falan... artık dolmuş paranız ödenmiştir ve yolunuza salim kafayla devam edebilirsiniz. *

an itibariyle sözlüğe armağan edilen şarkı

severek dinleyeceğinizi düşünüyorum. *
http://fizy.com/#s/1aioh2

napak inanak mı kanka diyen kuş

fatih terim ile ulan uyumuyla bir kez daha gönülleri fethetmiş kuş. * *
http://galeri.uludagsozluk.com/r/napak-inanak-m%C4%B1-kanka-13847/

19 eylül 2010 fenerbahçe beşiktaş maçı

buz gibi bir penaltı örneği içeren maç. * **

bir yazarın oylama butonunu kötü emellerime alet ettim. seri eksi oy vermeye kastım. sonra vicdan azabı çekmeye başladım. neyseki yazar silik miş. bir daha yapmayacağım söz veriyorum. *

satrançta hamleleri bazen göstere göstere yapmak

genellikle rakibe tek seçenek bırakan hamlelerdir.
genellikle çatal hamlelerdir. şah-vezir en karizma olanıdır.

amerikan güreşinin çocuklar üzerindeki etkisi

gece 11 deki smack down programını izlemek için sözleşmeleri, öğrendikleri taktikleri kendi aralarındaki ufak dövüşlerde kullanmaları bu etkinin dışa vurumlarından iki tanesidir. *

filmi çekilebilecek başlıklar

(bkz: sözlük yazarı elif in göz yaşlarına boğan hikayesi) *

karpuzla yangın söndürmeye çalışan insan

ilginç bir insandır. * * *

1000 inci entry yi girmek

kısmetse ilerde olacak gelişme.