bugün

entry'ler (743)

fıstık ezmesine peanut butter diyen kız

Kimsenin ne şekilde konuştuğu umrunda olmayan konuşmadır.
Sadece tek bir soru merak ediyorum. Neden abi neden ya neden ?

https://www.youtube.com/watch?v=Pl9m_d1Usbo

donald trump ın koronavirüs duasına katılması

Donald Trump'ın koronavirüs için Kur'an okunup edilen duaya katılmasıdır.

Her türlü şeyi deniyor Sarı Saçlım.

https://www.youtube.com/w...h?v=CJtAkcokT5U&t=42s

wuhan da sokakta silahla gezen adamlar

Reddit'de gördüğüm ve ilgincime giden videodur.

Bunlar asker mi yoksa sivil mi çözemediğim durumdur. Pek askere benzediği söylenemez.

https://www.youtube.com/w...60w&feature=emb_title
https://www.reddit.com/r/...med_men_roaming_in_wuhan/

spotify ın plevne marşını arap müziği sayması

Spotify editörleri tarafından yapılmış hatadır. Bu listeler algoritmalar tarafından mı yapılıyor yoksa bilerek mi yapıldı ancak müdahale etmekte fayda var.

görsel

rusyadan özür dileyen sözde türkler

Bir rus haber youtube kanalında yayınlanmış videodur.

https://youtu.be/D-UXWPKZvuU

idrisustausa

Yaklaşık 1 önce karşılaştığım bu kanalda bulunan bir acayip adamın adı- idris Usta ve Karadenizli.

20 yıl önce Amerikaya kaçmış ve Virginia Eyaletinde yaşıyor. idris Usta çok tuhaf bir adam.
idris Usta'yı izlediğim zaman ''Bu adam beynini yemiş'' demiştim. Adam açık açık telefon numarasını veriyor arayın beni gelin buraya saatine 25 Dolar vereyim yanımda çalışın diyor.

Türkiyeyi 3.Dünya Ülkesi olarak görüyor ve sanki siz karşında oturuyormuş gibi konuşuyor,küfür ediyor kendi kendine triplere giriyor.
Şu videosuyla tanışmıştım kendisiyle. StarBucks'dan günde 6 mocha alıyorum ayılmak için bunu hesaba vurduğumuz zaman Türkiyedeki Emekli maaşı benim mocha param diyor.

Bir türlü bırakamıyorum idris Ustayı izlemeyi sanırım bende beynimi yedim

paristeki konser sırasında çekilen video

Son 5-6 saniye içerisinde silah seslerinin çok net duyulduğu konserdir. Katliamın başlangıcı ve metal grubunun uğramış olduğu saldırı gerçekten korkutucu.

http://www.liveleak.com/view?i=52b_1447549990

gece vardiyası

Şu anda çalıştığım vardiya. Biraksalar 1 ay çalışırım.

cem yılmaz hakan hepcan kavgası

Cem Yılmazin şamarladigi kavgadir ama eliyle değil.

galatasaray ın real madrid ile eşleşmesi

Zor geçecek mücadeledir. Kurada Lütfi Arıboğan bu sefer anlamsızca gülümsemiştir.

görsel

tumblr

Tumblr diye yazılıp "tambılır" diye okunan nadide blog sitesi.

mehmet ali birand

Daha dün gece, Galatasaray'ın UEFA belgeselini izlerken kişiğine,karakterine,duruşuna,görüşüne bir kez daha hayran olmuştum M.Ali Birand'ın.
insanın bu türden bir haberi kabullenmesi ne kadar zor. Daha geçen gün Sneijder'in müjdeli haberini sen bize vermemişmiydin üstad Birand.
Yaşına rağmen hep en aktif gazetecilerin başında oldun. Nice röportajlar izledik senin sayende. Hep iyi haber vermek istedin.
Bu akşam 6:29'da üstad Mehmet Ali Birand'ı kaybettik. Senin gibi pozitif birini televizyon ekranlarında yıllarca görmek paha biçilemezdi.
Mekanın cennet olsun, Üstad Mehmet Ali Birand..

mehmet ali birand

Bu denli kaliteli bir adama doğru haber gelmeden, kaynağı götü olup ''Allah rahmet eylesin'' diyen piçleri yanıltacağına inanıyorum. Ben varya sizin anlayaşınızıda sikeyim, sizin baktığınız haberleride. Mehmet Ali Birand lan bu Mehmet Ali Birand..

Bir an önce sağlığına kavuşup orosbu çocuklarını sevindirmemesi temennimle. Seni seviyoruz üstad.

otobüste kaptan ağır ol diyen halk kahramanı

Otobüsten yavaşça inmeye çalışan teyzeyi görmeyip, teyze inerken kaptan kapıyı kapatmak ister, tam bastığı anda ''Ağır ol kaptan'' diye bağıran halk kahramanıdır. Gerçektende öyledir. Eğer demese teyzem otomatik kapıyla sevişecekti çünkü.

tıp öğrencisine ağlak gözlerle bakan üniversiteli

Ağlak gözle değilde, hayranlıkla bakan kişidir. Zira, 6 sene boyunca hiç sırma saçlı bir doktor görmedim. Hepsi 6 sene boyunca kitapların arasına döktüklerinden saç falan kalmamıştır kendilerinde.

Kendileri bozulmasınlar. Hastasıyız doktorun. Candırlar.

wesley sneijder

Bu Beyaz Futbol kadar rezil bir programda görmedim. Adamlar hiç bilgiyi teyit etmeden, ''Sneijder 01:30'da Havaalanında'' diyorlar ama birde diyor ki bu bilgi kesin değil. Yayını açan adam senin hayvan puntolarla yazdığın o yazıyı mı görecek yoksa dediğini mi. O zaman onuda aşağısına belirtsene, bu bilgi kesin değildir diye.

Ben çözemedim bu basını eğer çözecek olan varsa buyursun. Böyle geldik böyle gidecez.

wesley sneijder

Beyaz TV'de Abdürrahim Albayrak'la, Ahmet Çakar'ı karşı karşıya getiren futbolcudur. Zira, Ahmet Çakar Sniejder'in çok abartıldığını, inanılmaz boyutta paraların döküldüğünü ve eğer 4 sene içinde alacağa milyon dolarlar hesaba katıldığında takımdaki fiziki ve pskolojik dengeleri bozacağını söylüyor ve abdürrahim albayrak'a ''Galatasaray'ın parasını niye böyle savuruyorsunuz'' cinsinden sorular soruyor.

Gerçekten tam bir bilgi kirliliği oldu. Ünal Başkanın %95 olumlu sonuç verecek dediğini biliyoruz ve buna güveniyoruz. Bügün itibariyle çözüleceğini umut ediyorum bakalım gün bize neler gösterecek.

kan gurubu a rh pozitif olan insan

Şanslı insandır. Şahsen benim gibi AB - olup sıçmasından iyidir. Herhangi bir kan ihtiyacında hemen bulabilecek kişidir.

hamsi kafalı taraftar olmak

Trabzonspor taraftarının bugün fenerbahçe maçında göstermiş olduğu taraftar örneğidir. Ben fanatik cimbomluyum bu trabzon taraftarı kadar kinli her maçta birşey fırlatmak isteyen bir taraftar görmedim. Yani bıraksalar bak yeminle adamları doğrayacaklar. Aykut kocamanın ne suçu var adamın kafasına su şişesi atıyorsun be taraftar. Birazcık takımınızın haysiyetini düşünün ! Türkiye gözü önünde nasıl rezil olduğunuzu bilin hani. Bu trabzon taraftarının çirkefliği yüzünden bugün o maçta fenerbahçeyi sonuna kadar destekledim. Siz hep böyle devam edin. Böyle rezil olun trabzon taraftarı.

wesley sneijder

3 günden beri ismini söylemekten artık dermanımın kalmadığı futbolcu. Aslanımıza hayırlı olsun.

Fener'li arkadaşlarımız cimbomun transferleriyle ne zamandır böyle çok ilgilenir olmuştu, bu da takımımızın yine büyüklüğünü gösterir.

Hoşgeldin aslan Wesley Sneijder.