bugün

genel olarak yalnız kalmayı ve zaman geçirdiği şeylerden keyif almayı başaran birinin taşımadığı his durumu.
ancak diğer yandan aşk ve cinsellik konusunda itina ve ısrarla siktir ediliyor ve yerinize hep tornadan çıkmış gibi benzer özellik ve hobiye sahip kişiler seçiliyorsa yalnız bırakılmış oluyorsunuz.
ikisinin farklı olduğunu düşünüyorum. birini siz seçip huzur buluyorsunuz diğerlerinde söz sahibi siz değilsiniz.
Yalniz hisseden kizlar fav.
Edebiyat yapmaya gerek yok herkes kendini böyle hissediyor. ev, iş, arkadaşla bir kahve iki boş konuşma kapanış. Gayet normal. Sevgilim varsa daha güzelleşebilir ama boks da sarabilir.
Sezen Aksu şarkılarında ciğerine batar. Yanlızlık korkutucudur. istersen zibilyon tane arkadaşın olsun farketmiyor. istediğin kadar güçlü ol o da değil. Konuşmana bile gerek yok seninle aynı histe olan insanı yanında istiyorsun.
hissetmiyorum (genel).
ben bu hissi asla anlamıyorum çünkü yalnız birisi olduğumu çok düşünmüyorum. her gün görüştüğüm bir arkadaş grubum var, her aradığımda açan istediğimde yanıma gelen kuzenlerim var, bir ailem de var hepsini canımdan çok seviyorum ama gel gör ki günün sonunda köpek gibi yalnız hissediyorum kendimi sanki kocaman bir yapbozun tam ortasında bir parça eksikmiş gibi geliyor asla anlamıyorum her gün saatlerce düşünüyorum bana bu denli yalnız hissettiren şey ne ama asla bulamıyorum belki de hepsinin geçici olduğunu bilmemdendir. arkadaşlarımla 81 ile dağılmak üzereyiz son aylarımız, şehir değiştirince ailemle de elbet ayrılacağım zamanla eş dost evlenecek çoluk çocuk derken belki görüşemeyeceğiz bile işte o gün hayatımın sonuna kadar yalnız kalacağımı o kadar iyi biliyorum ki belki de bunu bilmem bana bugün bu kadar yalnız hissettiriyor bilmiyorum.
Yaş ilerledikçe mükemmel bir şey olduğu anlaşılır.
görsel
hayatım boyunca yakamı bırakmayan duygu.
özüne donmek demektir. ınsan sadece dogdugunda ve oldugunde degil hayati boyunca attigi her adimda ve her aninda yalniz bir varlik. etraftaki kalabaligi sosyallesme ihtiyacinin giderilmesi icin serpistirilmis canlilar olarak gormeyi deneyin. icine girdiginiz duygu durumu sizi asla pisman etmeyecek.
Sevdiğin insanlar yanındaymış gibi düşünüp onlarla hayali olarak sohbet etmeye çabalamak. Bilmiyorum belki de ben şizofrenim.
o kafa sesimle ben konuşuyordum... rehabilitasyon merkezine gittim bir iki defa.

ne biliiim lan halisünasyonmuş o ses.

yani asıl konuşabilememen lazım.
Yalnız hissetmek değil, olsa olsa yalnız olduğunun farkına varmaktır o.
Pek yaşamadığım histir.

Bak rakım var, sigaram var, kitaplarım var, müziğim var. Daha ne olsun? Kendi içimde çok kişi barındırıyorum zaten.
insanın gerçekliği, insan olmanın gerçekliğini hissetmesidir.

Yanınızdaki insanlar, sevgiliniz, eşiniz, paranız, güzelliğiniz, çevreniz hepsi yanılsamadır, geçicidir ki bir çoğunun geçici olduğuyla dünyada da yüzleşirsiniz. insanın başkasına bahşettiği sevgi bile kendisi içindir, kendisini tatmin içindir.

Övgü, hamd, dostluk yalnızca her noksanlıktan münezzeh olan arşın sahibinedir.
Seks yapacak kimse yok en cok bu koyuyor insana. Damn.
çevrenin niceliğinden çok niteliğinin farkına vardığın andır. çünkü herkesin bir popisi var.
yeterince uzun süre geçirildikten sonra "varsayılan durum" haline gelen his.

öyle ki yanınızda bir başkasının olması değişik hissettiriyor, yaptığınız her hareketin, söylediğiniz her şeyin daha bir farkına varıyorsunuz; geçen zamanda kendinizle çok yakınlaştığınız için.
Son 2 aydır içinde bulunduğum durumdur.

Hayatımda hiç böyle yalnızlık çekmemiştim. Tüm arkadaşlarım memlekette kaldı. Koca istanbul'da tek başıma kaldım ben de. Bugün saatlerce tek başıma gezdim. He genel olarak yalnız gezmeyi severim ama bazen insan yanına birisini istiyor sohbet edebileceği.

Biramı alıp maçka'da tek başıma oturdum. Aslında çok güzel kafa dinleniyor da sürekli sürekli yalnız gitmek olmuyor. Öyle yani.
memleketten üniye döndüğüm günün akşamı annemin yaptığı sarmayı çıkartıp tek başıma bomboş evde yerken ciddi anlamda hissettiğim duygu.
Dimağım soyut şeyleri kavradığından beri yaşadığımdır.
yalnızlığı unuttuktan sonra zor gelir.

en güzeli ya hiç yalnız kalmayacaksın ya da yalnızlığını bozmayacaksın.
En kötüsü de koskoca bir kalabalığın içinde yalnız hissetmek.
insanı hayattan soğutabilir, özellikle kalabalık ortamda yalnız hisseden insan oldukça kötü durumdadır. destek alması gerekir diye düşünüyorum.
insanlar ALLÂH ı unutuyor..