bugün

Şarap misali zaman geçtikçe güzelleşmeye başlayan dizi.
--spoiler--
benim kızımın terliği yere düşse kendisi dönüp almaz
illa bir alan çıkar, rıza şart mı
--spoiler--
ilk bölümünde minik bir hayal kırıklığı oluştu bünyemde, orçun fazla abartılı, selahattin fazla burhan altıntop, açılay fazla yorucu gelmişti. ama her geçen bölümde gülse birsel ve bu mükemmel kadro farkını ortaya koymaya başladı.orçun un ergen tavırları, çağatay ın diyafram kasıntısı konuşmaları nurhayat ve tülay ın mükemmel oyunculukları her bölüme ayrı bir güzellik katıyor. ama açılay hala yoruyor beni...
orçun karakterini izlerken gülmekten yerlere yattığım hatta gülmekle yetinmeyip olduğum yerde anlamiz şekilde tepinmeye başladığım tv dizisi.
(bkz: sokak terliği)
(bkz: ev terliği)
(bkz: teras terliği)
Orçunun muskayı saat yaptığı sahne kopulasıdır.

--spoiler--
Dedeme sordum:iyi bi saat olsun o dedi.
--spoiler--
vasatın altında bir senarist olan gülse birselin avrupa yakasıyla yakaladığı kitleyi tekrar kitlemek için yazdığı boktan dizi. ilk bölümünü gözümüze sokana kadar yayınladıkları için izledim biraz onun dışında sosyal paylaşım ortamlarında birkaç kısmına denk geldim, çokta bir fikrim yok ama cast seçiminde çok başarılı olmadığı ortada. mesela beyaz mesela hasibe eren, sarp apak vs olmamış ya da oldurulamamış. nedeni iyi oyuncular olduğunu düşünmesi ise komik, avrupa yakasından dolayı vefa ilişkileri bilmem ne varsa daha da komik. neyse izleyeni beğeneni, cuma akşamlarını bu dizi ile renklendireni varmış kendi tercihleri ben son olarak şunu söylemek istiyorum; sevgili gülse kırklı yaşlar sendromuna girdiğinden midir nedir saçları uzatıp etek boyunu iyice kısaltmışsın genç kızlar gibi ama olmamış yapma sokma gözümüze gözümüze, kısa platin saçlarınla ve yaşına göre giyinişinle daha bir hoştun sen.
kanal d de yayınlanan bana göre sevimli ve sağlam kadrosu olan dizidir.
(bkz: ovv sert über sert hatta ivana sert)
ovvvvv yoooooooooooooooooooooo ebruuuu sen tombul değilsin sen sen balık etlisin. ovvvv yooooooo şuan psikolojik travma yaşıyor ov yoooooooooooooooooooo.
orçun hayranlarını üzecek türden haber : https://twitter.com/#!/Gu...status/173084471254466561

edit:kulotsuzcorap uyardı yok öyle bir şey .
çağatay'ı bekliyorum şu anda.

"yoooooooooooooo olamazzzzzzzzzzzz ilahi komedyaaaaaaaaaaaaaaaaaaa" diyeceği anı yani.

fakat kötü bir tarafı var, anne babayla izlenince, "sizin alemlerde böyle adamlar çok mu hummmm, sana da böyle şeyler yapan birileri var mı" deyince, "yok canımmmm, hepsi şaka, aahahahah, ilaaaaahiii babaaaaaaaaaa" demek gerekebiliyor.
Matrix üçlemesiyle yeni bir boyut kazanan, "Acaba bizi robotlar pilmi yaptı ulen?" paranoyasına neden olan, sanal gerçeklik halidir.
orçunun çok abartıldığını düşündüğüm dizi. ilk bölümdeki gay taklidi komikti bir tek. sonrası tırt, zaten çocuk olması hiç inandırıcı değil. beyaz da olmamış, oturmamış diziye. ev ortamı avrupa yakasındaki sıcaklığı vermiyorlar. lakin güzel şeyler var dizide. nurhayat mesela, gerçekten günlük hayattan alınmış bir kadın gibi. ellerini ıslak mendille silmeler falan. ve açılay tabi ki. sarp apak pek oturmamış diziye, yani rolü sindirememiş. metres olan kadını beğeniyorum.
lakin bu kadroyla daha güzel şeyler yapılabilirdi.
reklam arasi koymaya gerek olmayan dizi.
uyku problemi yaşayan bir karakterin olduğu dizidir.
kadında kendimi gördüm yemin ederim ki. yazık kadına. resmen inşaat işçilerine yalakalık yaptı 2 saat mola versinler de uyuyayım diye. ben de az mı çikolata şeker verdim apartmanın çocuklarına daha sessiz oynasınlar diye. of of.
fazlasıyla gıcık olduğum dizidir. güzeldir komiktir fark etmez. gıcıktır.

komedi türüne sinir olmak. komedi seven ve orada burada anlatan izleyici kitlesine ekstradan sinir olmak.
Kanal d de cuma akşamları yayınlanan türk sit com dizisidir.
çağatay'ın yanındaki bir adet ateşli kızıl hatunu barındıran dizi.
kanal d'nin son dönem en komik dizilerinden. ya açılay ne hoş kızmış. maşaallah sana.
avrupa yakasından daha komik bir iş.

çünkü burada tek karakter götürmüyor diziyi. hepsi oldukça iyi ve farklı tipteler.

olgun şimşek olsun beyazıt öztürk olsun altan erkekli olsun gülse birsel olsun çok farklı.
nihal yalçın'ın memeleri yüzünden izleyemediğim dizi. sürekli kilitlenip kalıyorum.
Laf mı vurdu ulan bunlar leyla ile mecnun a dizisi.
kanımca az önce leyla ile mecnun'a laf çarpmaya çalıştılar.
her ne kadar gulse birsel'in böyle ucuz numaralar peşinde kosmayacagini düşünsem de, yine de kıllanmadım değil.
sanki biraz leyla ile mecnuna giydirmiş gibi oldular.
çok güldürmektedir. kalitedir, hoştur, iyidir, güzeldir, böyle devam etsindir.